Chociaż Ben Askren jeszcze przed wygraniem walki z Shinyą Aokim zapowiedział, że odchodzi na sportową emeryturę, tuż po starciu postanowił jednak nie zamykać całkowicie drzwi do ewentualnego powrotu. W rozmowie z mediami po ostatniej gali organizacji One, powiedział, że tym co może spowodować, iż kolejny raz wejdzie do klatki, będzie możliwość ostatecznego udowodnienia, że jest najlepszym zawodnikiem wagi półśredniej na świecie.

Wygląda też na to, że Askren ma już w głowie również rywala, z którym mógłby zawalczyć o to miano. Podczas programu The MMA Hour, mistrz organizacji One powiedział:

Jest jeden sławny zawodnik wagi półśredniej, który nazywa się Georges St-Pierre. Wygląda też na to, że aktualnie nie ma ustalonego żadnego przeciwnika. Nie chce chyba walczyć ani z Tyronem Woodleyem, ani z Roberem Whittakrem i nie chce być mocno bity. Ja nie potrafię tak mocno uderzać, więc możemy spotkać i spróbować swoich sił.

Askren dodał, że z chęcią zawalczyłby z GSP w Kanadzie.

On potrzebuje kogoś do walki, a ja mogę przybyć do Montrealu i wypełnimy całą halę Bell Center.

 

32 KOMENTARZE

 1. Borys Mańkowski też chce walki z GSP. Skoro obaj chcą, to niech KSW ściągnie Askrena i niech walczy z Borysem jako dwaj niedoszli rywale GSP 😀 PPV bym kupił bez mrugnięcia 😛

 2. Najpierw ta kanalia DW musiałby Cię zakontraktować a biorąc pod uwagę to, jakim zawodnikiem jesteś raczej chętny nie będzie.

 3. Trzeba przyznać, że Ariel jest trochę takim autystycznym socjopatą. To ile razy wypominał Askrenowi, że walczył z samymi ogórami w karierze zakrawało o "lekki" nietakt.

  Zresztą walenie takich nietaktownych/krindżowych tekstów jest jego znakiem rozpoznawczym.

 4. Borys Mańkowski też chce walki z GSP. Skoro obaj chcą, to niech KSW ściągnie Askrena i niech walczy z Borysem jako dwaj niedoszli rywale GSP 😀 PPV bym kupił bez mrugnięcia 😛

  Lepiej z Gamerem, w slynnych "attitiudes" KSW wpisze obu Eye Poke Specialist.

 5. Trzeba przyznać, że Ariel jest trochę takim autystycznym socjopatą. To ile razy wypominał Askrenowi, że walczył z samymi ogórami w karierze zakrawało o "lekki" nietakt.

  Zresztą walenie takich nietaktownych/krindżowych tekstów jest jego znakiem rozpoznawczym.

  Askren jak sie bronil?

 6. Typ skończył karierę w sobotę a w niedziele już wspomina o powrocie 😀

  kobieta zmienną jest Andrzeju :fjedzia:

 7. Ja tam bym go zobaczył na przykład z Maią albo Khabibem. Może jestem popierdolonym mma snobem ale lubię pojedynki grappler vs grappler i podobała mi się walka Maia vs Shields. 😆 Askrena też lubię 😆

 8. Ty już lepiej śpiewaniem się zajmij :deniro:

  Ja pierdzielę, gość od kilku lat prowadzi z sukcesami Social Tigers, a Ty wciąż mu wypominasz jakieś śpiewanie sprzed lat!

 9. Askren jak sie bronil?

  Z tego co pamiętam to jakoś specjalnie się do tego nie odnosił czy też nie obrażał za to. Po prostu jak żydowski Mrozu powiedział mu na przykład, że "obijał największych ogórów za największą kasę", i że to całkiem inteligentne podejście, i że sam by tak pewnie zrobił (orly) to tylko przytaknął, no bo jak miał inaczej zareagować :).

 10. Slowa te padly szybciej niz sie spodziewalem. Co do  tego, ze te slowa padna nie mialem zadnych watpliwosci.

 11. A to on zakończył w ogóle karierę???

  a to on w ogóle zaczął jakąś karierę?

  karierę to robi gsp i pomieszkuje w domu za 5m co jednak askrenowi nie bardzo pasuje, bo to on jest tym najlepszym 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.