Relacje Bena Askrena z UFC od zawsze były tematem dyskusji fanów MMA. Zawodnik, który wiele lat występował u innych pracodawców, był łączony z największą organizacją MMA na świecie, lecz prezydent UFC otwarcie, który otwarcie krytykował Askrena twierdził, że raczej nie wystąpi on w oktagonie. Wydaję się, że z czasem Ben zaczyna dogadywać się z nowym pracodawcą.

Wczoraj zawodnik zapytał na Twitterze dlaczego jego zdjęcie nie jest jeszcze zamieszczone na oficjalnej stronie UFC.

Hej UFC, kiedy umieścicie moje zdjęcie na stronie?

Organizacja żartobliwie rozwiązała problem zawodnika.

Naprawiliśmy to.

Askren w debiucie w klatce zmierzy się z byłym mistrzem kategorii półśredniej, weteranem MMA, Robbiem Lawlerem. Pojedynek z Ruthless odbędzie się na świetnej gali UFC 235, na której wystąpi także mistrz dywizji, Tyron Woodley. Przyjaciel Askrena zmierzy się z Kamaru Usmanem. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

2 KOMENTARZE

  1. Byłem jego pierwszym antyfanem, drażnił mnie strasznie, ale jak posłuchałem jego paru wywiadów, rozmowę z roganem czy ostatnią konferencję to uważam że jest całkiem inteligentny i zabawny i mimo jego nudnego jak flaki z olejem stylu jestem fanem 🙂 taki mini chael sonnen – bardziej się czeka na to co powie niż to co pokaże w octagonie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.