Foto KSW

Dopiero drugi turniej Bellatora w wadze półciężkiej odbędzie w sezonie trzech letnich gal w czerwcu, lipcu i sierpniu. Będzie to podobny format jak ubiegłoroczna rywalizacja w wadze piórkowej, którą wygrał Pat Curran. Jak informuje portal MMADieHards.com o prawo pojedynku z Christianem M’Pumbu powalczą  m.in. dwaj inni czołowi przedstawiciele Starego Kontynentu dobrze znany z KSW Słowak Attila Vegh (MMA 24-4-2) i Fin Marcus Vanttinen (MMA 21-3). Oprócz nich do rywalizacji staną czterej Amerykanie: finalista ostatniego turnieju Richard Hale (MMA 18-4-1), weteran Travis Wiuff (MMA 65-14), Raphael Davis (MMA 11-2) i Beau Tribolet (MMA 7-1) oraz Kanadyjczyk Roger Hollett (MMA 13-3). Jedno miejsce pozostaje na razie nieobsadzone.

17 KOMENTARZE

 1. Ciekawie obsadzony. Trzymam kciuki za Europejczyków. Coś czuję, że M’Pumbu zostanie zdetronizowany.

 2. To dość zabawne że Wiuff musi walczyć w turnieju o prawo do pojedynku z M’Pumbu skoro go pokonał na Bellatorze 55…
  Bardzo mocno obsadzony turniej, nie ma lipy!

 3. Janek ? wolne żarty . Jeszcze 2 walki wygrane na KSW i mam nadzieje go w UFC zobaczyć..

 4. Bellator się robi co raz ciekawszy,chyba trzeba będzie sie jeszcze powazniej zabrac za sledzenie tych eventów

 5. Ja również nie rozumiem chęci oglądania Janka w tym turnieju. Widzę dla niego większe aspirację. A tak poza tematem Janka to turniej LHW jest chyba dotychczas najsłabiej obsadzonym z wszystkich turniejów tego sezonu Bellatora.

 6. Dajcie spokój z Tym Błachowiczem i UFC . Nudne to już jest . Nie ten poziom , nie ta klasa

 7. Dlaczego nie ten poziom, nie ta klasa?
  Wedlug mnie takiego Igora Pokrajaca Janek by pokonal to dlaczego on może walczyć a Janek nie ma szans? Ciekawe dlaczego Polacy w wiekszosci srają do własnego gniazda ;/ Janek sam mowi ze chce do UFC to trzeba go wspierac a nie !!!

 8. Taki sam hura optymizm był na Irokeza, bo miał fajne KO na gali WEC. Drwal przez UFC wygrywał walkę za walką. Później wyszło jak wyszło. W UFC nie jest łatwo. Lepiej sobie zbyt dużo nie obiecywać, aby potem nie być rozczarowanym.

 9. Nikt nie twierdzi, że jest łatwo, ale niektórzy całkowicie odbierają szanse Polakom i wogóle najlepiej to jakby pokończyli kariery i poszli sprzedawać w warzywniaku.

 10. Niedawno jak nasi zaczynali walczyć za oceanem czt z tamtejszymi gwiazdami panował taki hura optymizm jednak po serii dość bolesnych porażek nastroje zmieniły się o 180 stopni.

  Mało kto patrzy trzeźwo na sytuacje Janek bez problemu mógł by rywalizować ze średniakami UFC jak z czołówką?

  Ja nie mam wątpliości że obecnie do top 20 na świecie nie ma naet po co startować i nie będzie miał dopóki nie zacznie trenować w USA i to sie tyczy każdego Polskiego Fightera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.