15 KOMENTARZE

  1. Nie widzę Atilli w tej walce z Wiuffem . Jak go zobaczyłem myślałem , że waży ok. 105-110 kg.

  2. wierząc częściowo sherdogowi to ten travis ma koło 188-190cm? przy takim wzroście walcząc w 93 raczej takiej masy się nie ma… może ma te 185, to chyba mniej więcej tyle co krzysiek soszyński, a warunki wyglądają na „podobne”. Chociaż krzysiek ma strasznie mocno zbudowaną górną część ciała, a travis nawet nogi ma jak koń…

  3. MMArian no tak, tylko pasowało mi jakoś te stwierdzenie… 😀 w takim razie ma po prostu umięśnione nogi równie dobrze, jak górną część.

  4. Wiuff mnie fascynuje coraz bardziej, fajnie by było jakby zdmuchnął ten turniej i ponownie M'Pumbu 🙂 szczerze nie widze Attili w starciu z nim

  5. W jakimś wywiadzie kiedyś mówił że w 5 tygodni przed pierwszą walką z Mpumbu musiał zbić 55 funtów, także na codzień pewnie waży w górnym limicie ciężkiej.

  6. Travis na codzien waży nawet 120kg i zbija niesamowitą ilość kologramów do półcięzkiej. Mówili o tym w trakcie transmisji.

  7. Gaara – „pewnie duzo koniny wpierdala” hahahahhahahahh wspólnie z Alim uczęszczają do tej samej restauracji ze zdrową koninką. Dodatkowo na obolałe mięśnie stosują maść końską i jest „końplet”

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.