Pochodzący z Nowosybirska doświadczony rosyjski średni – Mikhail Tsarev (MMA 23-2), wzmocni kategorię półśrednią federacji Bellator FC. W ten sposób zawodnik RusFighters SC dołączy do swojego klubowego kolegi, niepokonanego Spartiaty z Omska – Andreya Koreshkova (MMA 10-0), który pierwsze walki w drugiej federacji na świecie ma już za sobą (dwie wygrane przed czasem). Zawodnicy, których interesy w świecie MMA reprezentuje Alexey Zhernakov zawalczą w turnieju wagi półśredniej, w siódmym sezonie Bellatora.

Odinokiy Volk występował do tej pory w limicie średnim i większość pojedynków kończył przed czasem, z czego aż osiemnaście przez poddanie. Aktualnie Tsarev jest na fali dziesięciu zwycięstw z rzędu. W ostatniej swojej walce na gali Baltic Challenge w Kaliningradzie błyskawicznie odklepał trójkątem weterana King Of The Cage, Bodog Fight i uczestnika TUF-a, Amerykanina Kyaceya Uscolę (MMA 21-22). Wcześniej z powodzeniem występował także na ringu rosyjskiego ProFC. 26-latek z Syberii święcił triumfy w militarnych systemach walki wręcz i jak sam napisał w swoim profilu na vkontakte jego styl źródłowy to sambo i pankration.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

8 KOMENTARZE

  1. Najpierw plaga kontuzji, teraz plaga Ruskich w Bellatorze 😀 Jedno gorsze od drugiego 😀

  2. BFC sie rozkreca, teraz jeszcze transmisja na zywo w ruskiej TV może coś być na rzeczy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.