Kolejny Polski akcent w jednej z największych organizacji MMA na świecie. Reprezentant naszego kraju na Wyspach – Marcin Prostko (MMA 4-3) zasila szeregi Bellatora i wystąpi na gali w Londynie 19 maja. Jego rywalem, na gali Bellator 179 będzie Mike Shipman (MMA 9-1). Walka odbędzie się w limicie 84 kg.

Marcin swoją ostatnią walkę stoczył na gali ACB 54 w Manchesterze. W drugiej rundzie uległ wtedy przez poddanie Jenaidowi Ebanksowi. Obecnie „Mad Boy” ma trzy porażki z rzędu.

Shipman jedyną porażkę zanotował w swoim zawodowym debiucie w MMA. Ma już na koncie jedną walkę dla Bellatora, na gali z numerem 158. Wygrał wtedy z Domem Clarkiem przez poddanie w pierwszej rundzie.

Na gali Bellator 179, która odbędzie się 19 maja w Londynie, walką wieczoru będzie Rory’ego MacDonalda z Paulem Danleyem.

12 KOMENTARZE

  1. Shipman w pierwszej rundzie ogarnie, to chyba jeden z lepszych Brytyjczyków dotąd niezwiązanych z żadną większą organizacją.

    Tak btw

    Rory'ego MacDonalda z Paulem Denleyem.

    Daleyem Magda, Daleyem. 😆

  2. Rafał Cejrowski też będzie walczył na tej gali. No i Parobiec miał się bić, ale doznał kontuzji podczas wypadku samochodowego.

  3. Jeszcze trochę i Cocker odkryje Jełcza z Białorusinami, wtedy Miras może mieć problem z obsadzaniem gal.

  4. Raczej jednorazówka w Londynie. Skoro poszukiwany to wjazd do USA ma "zapewniony", no chyba, że będzie walczył dla Bellatora tylko w Europie, a nawet tylko w UK bo zależy od obszaru poszukiwań. Mimo wszystko powodzenia w walce Marcin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.