Fot Esther Lin MMAFighting.com
Fot Esther Lin MMAFighting.com

Konferencja prasowa po gali Bellator 106: Chandler vs Alvarez 2

5 KOMENTARZE

  1. No i się wyjaśniło dlaczego kłamstwa Bjorna są kiepskie. Nie ma czasu ich dopracować bo śrubuje rekord w liczbie walk obejrzanych na żywo.
    Farafel Top Team

  2. Tylko czekać aż Ramp dostanie walkę z Veghiem przed Newtonem bądź kontuzja Atilli się przedłuży i kolejny interim Smile Rebney widzi teraz okazję do grosza stąd te wszystkie dziwne decyzje Bellatora. 

  3. Jak widzę takie zagrywki i szachowanie zawodnikami to mi się odechciewa. Najgorsze jest to że wkrada się to w każdą organizacje jest coraz bardziej powszechne i jawne

  4. „Jak widzę takie zagrywki i szachowanie zawodnikami to mi się odechciewa. Najgorsze jest to że wkrada się to w każdą organizacje jest coraz bardziej powszechne i jawne”
    To są prywatne organizacje, więc mogą robić co chcą, jak będą robili coś źle i ludziom to się nei będzie podobało to upadną. Prosta sprawa. Idea typowo sportowa jest na olimpiadzie, i w sportach finansowanych przez podatników. Dlatego tam zysk nie jest ważny, dlatego nikt tego nie ogląda… Najlepszą krytyką organizatora MMA jest po prostu nie oglądanie ich gal. A po drugie każdy może stworzyć właśną organizację MMA działającą w duchy sportowym itd.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.