(fot. Sherdog.com)

Bellator za pośrednictwem Twittera ogłosił, że szeregi ich organizacji zasilił fenomenalny zapaśnik Joe Warren (2-1). 33-latek zasili wagę piórkową Bellatora, co oznacza, że będzie walczył w nieco cięższej dywizji niż do tej pory (139 lbs.). Amerykanin został mistrzem świata w 2006 roku w wadze 60 kilo stylu klasycznego i był uważany za jednego z faworytów do medalu w Pekinie ale FILA zdyskwalifikowała go na 2 lata w 2007 po pozytywnym wyniku testu, który wykrył THC w jego organizmie.

Warren dołączył do Team Quest i rozpoczął zawodową karierę MMA w turnieju DREAM gdzie sensacyjnie pokonał byłego mistrza WEC Chase’a Beebe i Norifumiego Yamamoto zanim nie odpadł w półfinale pokonany przez Bibano Fernandesa, który poddał go balachą. Jeśli Warren wystąpi w turnieju będzie piątym potwierdzonym zawodnikiem (pozostali to Karakhanyan, Romero, Freire i Quach) w ośmioosobowej stawce.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.