Dantas

(Foto Keith Mills / Sherdog.com) Mistrz Bellatora w wadze koguciej Eduardo Dantas (MMA 15-3, 4. w rankingu MMARocks) powróci do startów po ponad rocznej przerwie na gali Bellator 111, 7 marca w Thackerville w Oklahomie. 24-latek z Nova Uniao w swojej drugiej obronie mistrzowskiego pasa skrzyżuje rękawice z rodakiem Rafaelem Silvą (MMA 21-3). „Dudu” nie pojawiał się w klatce Bellatora od lutego 2013, kiedy znokautował swojego kolegę z teamu Marcosa Galvao. Kolejne miesiące spędził na leczeniu kontuzji nogi. Silva zapewnił sobie starcie o tytuł, wygrywając czteroosobowy turniej, w którym zwyciężył Anthony’ego Leonego i Rodriga Limę.

Oprócz tego na marcowej gali rozpocznie się turniej w kategorii ciężkiej, w którym zobaczymy, m.in. byłego mistrza Alexandra Volkova (MMA 19-4), niepokonanego Bułgara Blagoia Ivanova (MMA 9-0) czy znanego ze Strikeforce i UFC Lavara Johnsona (MMA 17-8). Poniżej pary ćwierćfinałowe:

Alexander Volkov (19-4) vs. Mark Holata (12-4)
Ryan Martinez (10-3) vs. Lavar Johnson (17-8)
Peter Graham (9-6) vs. Siala „Mighty Mo” Siliga (5-2)
Blagoi Ivanov (9-0) vs. Rich Hale (21-6-1)

2 KOMENTARZE

  1. Dobrze wiedzieć, że Silva szybko dostanie swoją szansę. Obawiałem się, że wepchną przed niego Warrena. Turniej HW jak na Bellator megaciekawie obsadzony. Kibicuję Blagoiovi i Mighty Mo!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.