Według informacji MMAJunkie.com Bellator znalazł wreszcie nadawcę czwartego sezonu swoich turniejów i będzie nim stacja kablowa FX. Zgodnie z umową gale będą nadawane tradycyjne w czwartkowe wieczory na żywo a powtórki i inne programy mają zagościć na antenach dotychczasowego nadawcy Bellatora Fox Sports Net (FSN) oraz na kanale poświęconym sportom ekstremalnym Fuel TV, cała trójka jest częścią grupy medialnej Fox.

Drugi i trzeci sezon Bellatora, transmitowane na FSN często były przesuwane w lokalnych ramówkach by pokazywać miejscową drużynę baseballu czy futbolu uniwersyteckiego. Ponieważ w obecnej chwili FX nie transmituje sportów ciężko sobie wyobrazić podobną sytuację na tym kanale.

FX dostępny jest w 96 milionach amerykańskich domów (zasięg porównywalny ze Spike TV) i będzie największą platformą, na której był transmitowany Bellator. Dotychczas był znany z emisji seriali takich jak Sons of Anarchy, The Shield i Nip/Tuck ale transmitowano też wyścigi NASCAR czy mecze ligi baseballa.

W czwartym sezonie w turnieju wagi lekkiej wystąpi Marcin Held (10-1, #3 w rankingu MMARocks) a prawdopodobnie w walkach poza turniejem zobaczymy Damiana Grabowskiego (13-1, #1 w rankingu MMARocks). Planowany jest także silnie obsadzony turniej wagi półśredniej z m.in. Jay’em Hieronem (19-4, #17 w rankingu MMARocks) i Danem Hornbuckle’m (22-3, #21 w rankingu MMARocks).

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

3 KOMENTARZE

  1. Mozliwe, ze Michal Kita tez wystapi jeszcze w Bellatorze, tylko ciekawe, czy dadza mu jakas walke nieturniejowa, czy dopiero wystapi w 5. sezonie.

  2. Fajnie, bo FX to faktycznie szeroko dostepny kanal i nie bedzie walki z innymi sportami o miejsce w ramowce.

    Wychodzi na to, ze formula Bellatora sie dosyc sprawdzila? Ciekawe, jak stoja finansowo…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.