Wbrew wcześniejszym doniesieniom okazuje się, że Bellator w rzeczywistości będzie na antenie MTV2 a nie jak spekulowano FX co potwierdziła wypuszczona dzisiaj informacja prasowa tej organizacji. Kontrakt opiewa na bezpośrednie transmisję dwóch 12-tygodniowych turniejów rocznie przez trzy lata. Dokładna godzina transmisji nie została podana.

Według Dave’a Meltzera MTV2 to ogromny krok w tył w porównaniu z FX. Dziennikarz wskazuje na brak doświadczeń w transmitowaniu sportów, katastrofę jaką okazał się projekt Wrestling Society X skasowany po jednym sezonie i notujący oglądalność rzędu 0,1 punkta, słabe pieniądze oraz długość ekskluzywnej umowy.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

3 KOMENTARZE

  1. W sumie dobrze by było, miło było by zobaczyć Alvareza, Askrena czy Lombarda z kimś konkretnym. Bo co by nie powiedzieć może zawodnicy BFC nie są tak rozpoznawalni, ale umiejętnościami to na pewno szeroko pojęta światowa czołówka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.