Rory MacDonald o Jonie Fitchu: To jego sprawa i jego sumienie, jeżeli wpadnie będzie musiał zapłacić

Rory MacDonald w wywiadzie dla MMAJunkie odniósł się do słów swojego trenera Firasa Zahabiego, który skrytykował Jona Fitcha za doping. Warto wspomnieć, że sam Jon przyznał się do stosowania niedozwolonych środków.

Powiem szczerze, że byłem zaskoczony, bo nigdy nie wiedziałem, że Firas potrafi aż tak mocno odnieść się do kogoś. Zapewne trener nie toleruje dopingu w naszym sporcie. Musi mieć co do tego własne przekonania, skoro mówi o tym w wywiadach.

Nie mogę winić Jona. Nie znam jego historii i sterydów. Wiem jedynie, że wcześniej oblał testy antydopingowe. To jego sprawa i jego sumienie.

MacDonald uważa, że stosowanie środków poprawiających wydajność organizmu jest oszustwem. W dodatku zawodnik stwierdza, że nie chciałby rywalizować z Fitchem, wiedząc, że obecnie wspomaga się substancjami zabronionymi.

Jest to poza moją kontrolą. Nie przejmuję się tym. Jeżeli to robi to jego sprawa, może zostać złapany i będzie musiał za to zapłacić.

Gala Bellator 220 MacDonald vs. Fitch odbędzie się 28 kwietnia w San Jose. Pełną rozpiskę i informacje znajdziesz tutaj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.