Trener GSP Firas Zahabi uderza w Jona Fitcha: Nie potrafisz wygrywać bez sterydów

Firas Zahabi to długoletni trener Georgesa St-Pierra. Obecnie trenuje Rory‚ego MacDonalda, który zmierzy się z Jonem Fitchem na gali Bellator 220 w Kalifornii. 41-letni Jon Fitch jest na fali zwycięstw od 2015 roku, zdobył mistrzostwo PFL oraz WSOF w wadze półśredniej, teraz staje przed szansą zdobycia pasa Bellator MMAZahabi w wywiadzie dla DAZN stwierdził, że Jon zawdzięcza wszystko sterydom.

On się odrodził. Jest teraz lepszy niż kiedykolwiek, to przez sterydy. Bądźmy szczerzy, on jest oszustem. Jesteśmy grupą osób, która nie gra w golfa czy piłkę nożną. My się bijemy, nie uderzamy kijem w piłkę jak w Baseballu. Moim zdaniem branie to przestępstwo. Prawda jest taka, że nie jest tak dobry, jak myślą ludzie, to oszust.

Może wydawać się, że Zahabi nie ma ochoty na walkę Rory‚ego z Fitchem. Według trenera Tristar testy antydopingowe Bellatora nie są w stanie złapać Jona.

Bellatorze nie mamy testów VADA i USADA. Mamy testy tylko w tygodniu walk, to bardzo łatwo obejść, więc moim zdaniem Fitch nie jest autentycznym zawodnikiem. Ten gość jest tchórzem. W mojej opinii nie jest dobrym zawodnikiem. Jest facetem z dużą ilością soku. Jedyne co mu oddam, to że jest dobrym zapaśnikiem. Prawdą jest, że nie potrafi wygrać bez dopingu.

Dla Rory’ego MacDonalda będzie to pierwsza obrona pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej. Będzie to także powrót do 170 funtów po tym, jak przegrał z Gegardem Mousasim na Bellator 206.

8 KOMENTARZE

  1. Co on z tymi sterydami tak ostatnio napierdala? W krotkim czasie juz 2 wywiad w ktorym sadzi sie o sterydy. Co on kurwa pan USADA czy co? Jakis ekspert w tej dziedzinie czy po prostu dupa piecze?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.