Doświadczony Brazylijczyk będzie rywalem Kamila Oniszczuka na gali Babilon MMA 7. Już 25 stycznia reprezentant Ankos MMA zmierzy się z Guilherme Cadeną Martinsem. 

Oniszczuk (MMA 6-0) rosnąca gwiazda nie tylko organizacji Babilon, ale też całego polskiego MMA. Dwudziestodwuletni zawodnik z Międzyrzecza w Żyrardowie w swojej zawodowej karierze ani razu nie wychodził z klatki na tarczy. Od ubiegłego roku jest zawodnikiem organizacji Tomasza Babilońskiego, gdzie stoczył już 3 pojedynki, w tym jeden kończąc przed czasem, poddając rywala w niecałą minutę. Zawodową karierę rozpoczął w 2016 roku.

Cadena (MMA 25-15) znany jest polskim kibicom przede wszystkim z pojedynków na galach organizacji TFL czy Wieczór Walk. W 2018 roku zawodnik z Brazylii stoczył aż 18 pojedynków (!), wygrywając 12 z nich, z czego 3 z polskimi zawodnikami. Dwudziestosześcioletni zawodnik zadebiutował w zawodowym MMA w 2012 roku. Aż 21 walk wygrał przez poddanie. Jednocześnie większość swoich walk przegrał przed czasem, głównie przez KO/TKO. Co ciekawe, swoje pojedynki toczy w kilku różnych kategoriach wagowych. Ma na swoim koncie starcia w wadze półśredniej, lekkiej, piórkowej i… koguciej!

Gala Babilon MMA 7 odbędzie się 25 stycznia w Żyrardowie. W klatce zobaczymy m.in.  pojedynek Michała Kity z Arturem Głuchowskim oraz Łukasza Rajewskiego z Danielem Rutkowskim.