Doświadczony Brazylijczyk będzie rywalem Kamila Oniszczuka na gali Babilon MMA 7. Już 25 stycznia reprezentant Ankos MMA zmierzy się z Guilherme Cadeną Martinsem. 

Oficjalnie 🔥🔥🔥25.01.2019 Babilon MMA 7️⃣ Kamil Oniszczuk (6-0-0) 🇵🇱 vs Guilherme Cadena Martins 🇧🇷 (25-15-0) 🦍🥊 vs 🇧🇷🥋 Bilety do zakupienia na: Eventim.pl Kod: Promocja specjalna -> oniszczuk

Publiée par Kamil Oniszczuk sur Mercredi 9 janvier 2019

Oniszczuk (MMA 6-0) rosnąca gwiazda nie tylko organizacji Babilon, ale też całego polskiego MMA. Dwudziestodwuletni zawodnik z Międzyrzecza w Żyrardowie w swojej zawodowej karierze ani razu nie wychodził z klatki na tarczy. Od ubiegłego roku jest zawodnikiem organizacji Tomasza Babilońskiego, gdzie stoczył już 3 pojedynki, w tym jeden kończąc przed czasem, poddając rywala w niecałą minutę. Zawodową karierę rozpoczął w 2016 roku.

Cadena (MMA 25-15) znany jest polskim kibicom przede wszystkim z pojedynków na galach organizacji TFL czy Wieczór Walk. W 2018 roku zawodnik z Brazylii stoczył aż 18 pojedynków (!), wygrywając 12 z nich, z czego 3 z polskimi zawodnikami. Dwudziestosześcioletni zawodnik zadebiutował w zawodowym MMA w 2012 roku. Aż 21 walk wygrał przez poddanie. Jednocześnie większość swoich walk przegrał przed czasem, głównie przez KO/TKO. Co ciekawe, swoje pojedynki toczy w kilku różnych kategoriach wagowych. Ma na swoim koncie starcia w wadze półśredniej, lekkiej, piórkowej i… koguciej!

Gala Babilon MMA 7 odbędzie się 25 stycznia w Żyrardowie. W klatce zobaczymy m.in.  pojedynek Michała Kity z Arturem Głuchowskim oraz Łukasza Rajewskiego z Danielem Rutkowskim.

8 KOMENTARZE

 1. Ja pierdolę… ja bym skasował fragment o 18tu pojedynkach w 2018tym, bo niektórym może się zrobić smutno, czy wręcz przykro. Jak sobie to przeliczam, to gość walczył częściej, niż co trzy tygodnie, bo jedna walka co trzy tygodnie daje równe 16cie walk w roku. Wygląda na to, że gość jest ciągle w sztosie, i tylko robi detale pod konkretnego zawodnika, po czym wraca w sztos… Gdzie tu czas na urlop w Tajlandii… Prędzej już jakiś urlop :gdzie:

 2. W Polsce tylko Babilon jest w stanie zapewnić mu 18 walk rocznie.

  Ale by nim Miras w przeszłości gale obsadzał.

  :antonio:

 3. Ale by nim Miras w przeszłości gale obsadzał.

  :antonio:

  A jakie Polskie metropolie by mu pokazał: Łobez, Iława, Ciechanów.

 4. Tak jak chwale Babilon, tak w tym przypadku muszę wyrazić niezadowolenie. Zawodnik, który jest gabarytowo ogromny w 77, bije się z lekkim. Nawet różnica doświadczenia niczego tutaj nie zmienia.

Comments are closed.