Na facebookowym koncie organizacji Babilon MMA, fani dowiedzieli się dziś o zestawieniu Arkadiusz Jędraczki (MMA 7-13) z Łukaszem Sudolskim (MMA 2-0).

Arek to weteran MMA. Dwadzieścia pojedynków na koncie i kariera zawodowca od 2008 roku. Występował na wielu polskich galach, a ostatnią walkę stoczył we Włoszech. Przy Jędraczce, Łukasz może wydawać się nowicjuszem. Ten mający zaledwie dwie wygrane walki Berserker, już na gali Babilon MMA 5 udowodnił, że trzeba się z nim liczyć, wygrywając przed czasem, nokautem w drugiej rundzie. Sudolski mimo małej ilości walk w zawodowym MMA, może pochwalić się sporym doświadczeniem w sportach chwytanych. To wielokrotny medalista takich imprez jak Mistrzostwa Polski ADCC czy BJJ.

Starcie tych dwóch widowiskowo walczących zawodników, odbędzie się już 25 stycznia na gali Babilon MMA 7 w Żyrardowie. Walka w kategorii do 93 kg.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.