Organizacja Tomasza Babilońskiego ogłosiła kolejne starcie do którego dojdzie na gali z numerem 20 już 26 marca – Dawid Romański (MMA 3-0) podejmie Dawida Pasternaka (MMA 8-5).

Reprezentant klubu Ankos MMA Poznań rozpoczął swoją zawodową karierę w dość imponujący sposób, bo pięcioma zwycięstwami z rzędu. Wygrywał z takimi zawodnikami jak Przemysław Dobiała, Martin Jaros, Mateusz Karpiński, Mateusz Rajewski czy Gevorg Vardanyan. Dobrą passę przerwał mu jednak Damian Szmigielski – zawodnik klubu Shark Top Team pokonał go bowiem w drugiej rundzie pojedynku, tym samym skradł 0 w rekordzie Pasternaka. Później wiatry bywały dość zmienne dla zawodnika Ankosu. Ostatni raz mierzył się z Sylwestrem Millerem na gali Armia Fight Night 7 w maju 2019 roku – zawodnik z Poznania już w pierwszej rundzie starcia musiał uznać wyższość reprezentanta Warszawskiego Centrum Atletyki i Legia Fight Club.

Dawid Romański jest dotychczas niepokonanym zawodnikiem – zbudował rekord trzech zwycięstw z rzędu. W ostatnim boju skrzyżował rękawice z Nodarem Khotenashvilim (MMA 2-4) na gali Runda 9 w listopadzie 2019 roku. Zawodnik z klubu Berserker’s Team Białogard już w pierwszej rundzie poddał swojego przeciwnika duszeniem trójkątnym rękami.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.