Aziz

Aziz Karaoglu w oświadczeniu przesłanym portalowi mmanews, obwinił organizację KSW za użycie utworu Al-Kaidy na wejście podczas jego walki z Mamedem Chalidowem gali KSW 35. Karaoglu twierdzi, że muzyka została użyta przez pomyłkę, a on sam chciał wejść do utworu przy jakim wchodził do walki z Maiquelem Falcao na KSW 33:

Witajcie Polsko, witajcie fani KSW. Po pierwsze chcę wam podziękować za wsparcie podczas walki z Mamedem Chalidowem. To była dobra walka a ja lubię walczyć i zrobiłem co potrafię dla Was i dla KSW. Chcę jedynie powiedzieć, że KSW popełniło duży błąd, użyli złej piosenki na moje wejście do klatki. Bo ja chciałem użyć tego samego utworu, którego użyłem w walce z Maiquelem Falcao. Możecie ją odnaleźć w internecie, a więc to nie jest moja pomyłka a KSW. To jest teraz powodem dla którego ludzie mówią o zagrożeniu islamskim terroryzmem. Staram się jedynie być dobrą osobą, być dobrym ojcem rodziny. Mamed również jest dobrą osobą, tak jak ja, nie jest terrorystą. Wyznajemy jedynie Islam i nie popieramy terroryzmu. Dlatego jestem bardzo szczęśliwy i chcę wrócić i walczyć ponownie w Polsce.

Utwór do jakiego chciał wyjść Aziz można usłyszeć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Qp7FFfEgiQ8

Update:

W krótkiej rozmowie z naszą redakcją Aziz zaprzeczył, że wiedział aby muzyka była używana w filmach propagandowych i ponownie dodał, że prosił o inną muzykę na wejście:

Aziz: I want come out with the song „dombra” again, the entrance song which I use when I fought against Falcao in Krakow. KSW make a big mistake. They use a Song which we not choose for this fight. You can ask KSW.

Tomasz N.: As you used this song in the past fight with Jay Silva for example, did you know it been used as a theme song for some of the propaganda videos?

Aziz: No, of course I don’t know. When somebody entrance the cage with an hip hop song, is that mean, that he is a gangster or drug dealer or a „motherfucker”? I don’t think so…

116 KOMENTARZE

 1. Nie dość, że KSW traci na obronie mizernego wizerunku swojego frontmena to jeszcze mylą kawałki na wejście swoich zawodników i podstępnie robią z nich wielbicieli terroryzmu.

  :DC::DC::DC:

 2. Jak totalnie mogę zrozumieć, że Karaoglu nie jest żadnym terrorystą to to pachnie niezłym bullshitem. Przecież on już wchodził do tego utworu przed walką z Jayem Silvą. Jakoś wtedy nie miał z tym problemu. Zrobiło się sporo szumu to zaczął teraz pieprzyć

 3. To i to jakaś drętwota po arabsku, co za różnica, jeden chuj.

  Pewnie w takim razie KSW wpisało w youtube "arab song" i tyle 🙂

  A tak na serio – to tłumaczenie jest absolutnie niedorzeczne, 5latek by lepsze wymyślił

 4. Może KSW przez przypadek następnym razem jakiemuś Polakowi puści

  Najlepiej nie na wlasnej gali, tylko na wspotworzonej z Polsatem PBN. Osobiscie stawiam na ostatniego goscia Grupy Poczatkujacej, to byloby cos. Mysle, ze nawet asprujacy do miana przedstawiciela ultranowoczesnej prawicowosci Franek, poczulby sie ustatysfakcjonowany.

 5. a mogli spróbować wpisać AZIZ w youtube, byłby mniej kontrowersyjny hit jako pierwsza opcja…

  :DC:

 6. Swoją  drogą Raju też zgolił brodę  tyle, że przed KSW, a nie tak jak Cipek po. Tidżej też się nigdy nie chwalił, że wspiera salafitów.

 7. wiecie co mi teraz przyszło do głowy? że Aziz specjalnie zrobił tą awanturę (może za porozumieniem ze swoim bratem w wierze) z piosenką na wejście żeby uwalić KSW i zrobić miejsce na rynku dla ACB. pomyślcie sami. KSW jest teraz po uszy w gównie. na organizacje jak i Polsat mogą być nałożone duże kary finansowe co spowoduje że Polsat może wycofać się ze współpracy z KSW. jeżeli KSW nie będzie pokazywane w Polsacie to nigdzie indziej nie będzie i to koniec organizacji. smaczku dodaje fakt że zaraz po walce (jak wszyscy wiemy przegranej) Mamed oznajmił że bierze urlop na rok bo mu się na rzyganie mma zebrało czyli główna gwiazdka/ koń pociągowy KSW odpada i nie ma na kim budować kolejnych gal.  jedyne co teraz zastanawia jak Kawul i reszta jego otoczenia dopuścili do puszczenia tej piosenki??? są tak mało rozgarnięci że nie wiedzieli że puszczanie piosenki Al-Kiaidy na gali transmitowanej na żywo nie jest zbyt dobrym pomysłem? to wszystko śmierdzi.

 8. Karaoglu twierdzi, że muzyka została użyta przez pomyłkę

  Pomyłka, nie pomyłka, grunt że Mamedowi się podobało. 😆

 9. Taa trele morele gadka szmatka,jakos przy tej pomylce robili niezle tancuje z mamedem,ten to dopiero sie podniecal 😀 wez ty z tym swoim islame podniecaj sie z kozami w oborze 😉

 10. Heh, to tylko śmieszny zbieg okoliczności, już się bałem że ktoś może podzielać poglądy głoszone przez tego typu utwory, ale na szczęście to tylko pomyłka, uff

  :DC:

 11. Staram się jedynie być dobrą osobą, być dobrym ojcem rodziny. Mamed również jest dobrą osobą, tak jak ja, nie jest terrorystą.

  Ja mu wierzę :mamed:

 12. To była dobra walka a ja lubię

  Kłamie w takiej sprawie więc kto wie czy mówi prawdę jeżeli chodzi o piosenkę.

  PS: Nawet jeżeli była by to prawda, to duet K&L i tak się nie przyzna, że to ich wina. Oni są nieomylni.

 13. Taa trele morele gadka szmatka,jakos przy tej pomylce robili niezle tancuje z mamedem,ten to dopiero sie podniecal 😀 wez ty z tym swoim islame podniecaj sie z kozami w oborze 😉

  Nie oborze, ale na paświsku.

 14. Niestety K&L przebalowali długi weekend i nie podjęli próby wygaszenia problemu, widać, że Aziz odpowiada na to co się dzieje w mediach bez żadnych konsultacji. Wydaje mi się, że po tym co wydarzyło się na KSW35 właściciele powinni mieć już w sobotę gotowe wyjaśnienia dotyczące muzyki i bójki na trybunach.

 15. No cóż, ciężko mu nie uwierzyć. Mnie przekonał :mamed:

  Swoją drogą karma to suka. Nie minął tydzień od podśmiechujek Kawula nt. FEN-u, a teraz to KSW jest w PR-owej dupie.

 16. Niestety K&L przebalowali długi weekend i nie podjęli próby wygaszenia problemu, widać, że Aziz odpowiada na to co się dzieje w mediach bez żadnych konsultacji.

  Serio? A mi się wydaje, że taka wersja jest ugadana pomiędzy Azizem a K&L. Zgoni się na pana od puszczania muzyki, że to była tylko pomyłka i tyle. Coś na wzór pamiętnych karteczek Bagiego. Myślę, że jeszcze dzisiaj oświadczenie w tym tonie zostanie wystosowanie przez KSW.

 17. Serio? A mi się wydaje, że taka wersja jest ugadana pomiędzy Azizem a K&L. Zgoni się na pana od puszczania muzyki, że to była tylko pomyłka i tyle. Coś na wzór pamiętnych karteczek Bagiego. Myślę, że jeszcze dzisiaj oświadczenie w tym tonie zostanie wystosowanie przez KSW.

  Nie wiem, może masz rację. Dziwi mnie jednak absolutna cisza z ich strony. Myślę, że to Wojtek z mmanews odezwał się do Aziza i uzyskał to oświadczenie, to w jego stylu.

 18. A tak na marginesie to chyba miał być pokaz siły ksw – największe gwiazdy, ulubiona hala, długi weekend – ta gala była skazana na sukces. A wyszło największe możliwe PR-owe gówno, jakiego nikt się nie spodziewał. Prezes Jóźwiak płacze z radości. KSW się pewnie wyliże w dłuższym terminie, ale muszą odpowiedzieć sobie na parę pytań, a i gwiazda Mameda przygasła bardzo mocno.

 19. No i wszystko ok. Na walkę z Silva też wychodził do tej nuty przez przypadek. Ja mu wierzę.

  Rok temu też była pomyła, co nie ? (przed walką z Silvą)

  To nie tak! Dobry człowiek Aziz tak się przejął po walce z Silvą, że zakazał KSW puszczania tych terrorystycznych przyśpiewek. Tylko oni, gałgany jedne, opamiętali się na walkę z Falcao, a teraz zapomnieli.

 20. Lew zauważył, że niektore zwierzęta w lesie r*chają inne – zdechłe. Zrobił zebranie i mówi:

  – Jeszcze raz zobaczę, że ktos trupa wali – wywalę z lasu!

  Idzie zajączek przez las i patrzy – zdechła lisica. Rozochocił się i myśli: puknę ją. Rozgląda się sie dookola – lwa nie ma.

  Wali ja, wali, nagle zza krzaków wyłania sie lew. Zajączek na to:

  Jak mamę kocham, na c.h.u.j.u mi zdechła !!

  Bardziej wierzę zającowi, niż Azizowi.

 21. no tak muslim prawdę Ci powie, dziwne tylko, że tak ochoczo podrygiwali do tej muzyki… heh no to przyjaciele ksw dali kopa w tyłek ksw… cyrk jak zawsze zresztą… brawo solorz za promowanie patriotycznych postaw w polszicie…

 22. Update:

  W krótkiej rozmowie z naszą redakcją Aziz zaprzeczył, że wiedział aby muzyka była używana w filmach propagandowych i ponownie dodał, że prosił o inną muzykę na wejście:

  Aziz: I want come out with the song "dombra" again, the entrance song which I use when I fought against Falcao in Krakow. KSW make a big mistake. They use a Song which we not choose for this fight. You can ask KSW.

  Tomasz Nowosielski: As you used this song in the past fight with Jay Silva for example, did you know it been used as a theme song for some of the propaganda videos?

  Aziz: No, of course I don't know. When somebody entrance the cage with an hip hop song, is that mean, that he is a gangster or drug dealer or a "motherfucker"? I don't think so…

 23. Ja Wam powiem jedno. Gdyby managerem Aziza byl Pawel to taka sytuacja by nie miala miejsca. On zawsze dostarcza dobra muzyke na wejscie z wyprzedzeniem.

  A tak w ogole to – :DC:

  Jak rmf to nawet podlapal to epic gownoburza bedzie, jeszcze glownego wydania wiadomosci brakuje. Panie Klaudiuszu Pobudzinie, do roboty.

 24. Ja Wam powiem jedno. Gdyby managerem Aziza byl Pawel to taka sytuacja by nie miala miejsca. On zawsze dostarcza dobra muzyke na wejscie z wyprzedzeniem.

  A tak w ogole to – :DC:

  Jak rmf to nawet podlapal to epic gownoburza bedzie, jeszcze glownego wydania wiadomosci brakuje. Panie Klaudiuszu Pobudzinie, do roboty.

  Już wczoraj poszło w głównym wydaniu Wiadomości. Wspomniałem o tym w temacie dotyczącym felietonu "Święta wojna w obronie Chalidowa".

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/Święta-wojna-w-obronie-chalidowa.30590/page-7#post-1363925

  ——

  W sumie wrzucę to też tutaj:

  Jak już zostało wspomniane na poprzedniej stronie w dzisiejszym wydaniu Wiadomości przewinął się temat "nieoficjalnego hymnu Al-Kaidy" na "gali sztuk walki w Polsce" w związku z materiałem o krwiożerczych uchodźcach i agresywnym islamie. Materiał zaczyna się od 07:00.

  http://vod.tvp.pl/25462315/29052016-1930

 25. Już wczoraj poszło w głównym wydaniu Wiadomości. Wspomniałem o tym w temacie dotyczącym felietonu "Święta wojna w obronie Chalidowa".

  http://cohones.mmarocks.pl/threads/Święta-wojna-w-obronie-chalidowa.30590/page-7#post-1363925

  ——

  W sumie wrzucę to też tutaj:

  Jak już zostało wspomniane na poprzedniej stronie w dzisiejszym wydaniu Wiadomości przewinął się temat "nieoficjalnego hymnu Al-Kaidy" na "gali sztuk walki w Polsce" w związku z materiałem o krwiożerczych uchodźcach i agresywnym islamie. Materiał zaczyna się od 07:00.

  http://vod.tvp.pl/25462315/29052016-1930

  Czyli gownoburza na masowa skale.

 26. W tv nie będą o tym gadać bo przecież jest w naszym kraju poprawność polityczna. Polak za coś takiego by dostał polecony na komisariat, a taki wyznawca islamu może wszystko. KSW dało plamę..

 27. no i dobrze ze się zaczyna, moze ksw zacznie bardziej roztropnie sprawdzac kto u nich walczy i co bierze na wyjscie, zanim taki potencjalny pajac lub ktoś z jego ekipy się im wysadzi.

 28. A ja się zastanawiam czemu poprzednim razem przy wyjściu do tej piosenki nie było takiej gównoburzy?

  Zaraz prezesik Kaczka podłapie temat i zakaże mma w Polsce i tyle będzie oglądania i kibicowania:DC:

 29. Dzięki temu, że było to na PPV na pewno gównoburza i ew. kary ze strony KRRiTV będą miały ciut słabszy argument.

  W przypadku otwartego Polsatu to by dopiero był łarmagieddon!

  Hmm…a może rzeczywiście Aziz jest niewinny i to był sprytny patent na zwiększenie PPV za granicą wśród salafitów? 😀

  A w ogole jak to sie ma do polsatu jak to bylo na ppv?

  heheh też przez cały czas się nad tym zastanawiam, a tu ludzie już i Polsat i samego Solorza z gównem mieszają 🙂

 30. Podstawowe pytanie, czy to, w ogóle, jest nielegalne? Może w sensie obrazy uczuć religijnych? Może jako propagowanie przemocy?

 31. Legalne czy nielegalne, KSW może mieć problem z żebraniem o darmowe udostępnienie hali przy organizacji kolejnych gal 🙂 I wcale mi nie będzie ich żal, sami kiedyś tak samo potraktowali jednego z zawodników.

 32. Polsatu i Solorza nikt z gównem raczej tu nie miesza. ich wpływ na to do czego wychodził Aziz był zerowy. KSW tu zawaliło sprawę ale kara przez KRRiT może być nałożona na Polsat. podżeganie do nienawiści na tle religijnym jest karane i jak politycy wyczuli już "krew" to będą przy tej aferze chcieli ugrać coś dla siebie wiec konsekwencje mogą być naprawdę poważne.

 33. When somebody entrance the cage with an hip hop song, is that mean, that he is a gangster or drug dealer or a "motherfucker"? I don't think so

  Bardzo często tak :DC:

 34. Polsatu i Solorza nikt z gównem raczej tu nie miesza. ich wpływ na to do czego wychodził Aziz był zerowy. KSW tu zawaliło sprawę ale kara przez KRRiT może być nałożona na Polsat. podżeganie do nienawiści na tle religijnym jest karane i jak politycy wyczuli już "krew" to będą przy tej aferze chcieli ugrać coś dla siebie wiec konsekwencje mogą być naprawdę poważne.

  Dziś PREZES powiedział OFICJALNIE że nie toleruje OLIGARCHÓW w Polsce. Pan S który naaprawdę nazywa się inaczej może mieć podkładane nóżki I DOBRZE.

 35. A ogólem ja tylko jestem taki zjebany czy ta nuta serio wpada w ucho? Abstrahując od tekstu, który poznałem po tej gównoburzy który przeczytałem, ale jakbym nie wiedział o czym to jest i co za sobą niesie, to powiem szczerze że jako nuta w ucho wpada.

 36. Dziś PREZES powiedział OFICJALNIE że nie toleruje OLIGARCHÓW w Polsce. Pan S który naaprawdę nazywa się inaczej może mieć podkładane nóżki I DOBRZE.

  Gdyby nie Pan S i jego stacja to do dziś byś mógł nie mieć żadnego MMA w otwartej TV. ŻADNEJ. KSW i Polsat stworzyli ten rynek w Polsce, więc przychamuj trochę swoją durnotę

 37. Ciekawe czy Aziz jest na oku niemieckich służb? @TYTUS pewnie następnym razem jak zawita do Polski to na dzień dobry ABW go przywita:mamed:

 38. A ogólem ja tylko jestem taki zjebany czy ta nuta serio wpada w ucho? Abstrahując od tekstu, który poznałem po tej gównoburzy który przeczytałem, ale jakbym nie wiedział o czym to jest i co za sobą niesie, to powiem szczerze że jako nuta w ucho wpada.

  nie tylko, dobra nuta jest, lubie takie klimaty. hinduskie tez sa dobre

 39. Gdyby nie Pan S i jego stacja to do dziś byś mógł nie mieć żadnego MMA w otwartej TV. ŻADNEJ. KSW i Polsat stworzyli ten rynek w Polsce, więc przychamuj trochę swoją durnotę

  Nilg czy Ty jesteś Agresywnym Born2Killlem ?

 40. Nilg czy Ty jesteś Agresywnym Born2Killlem ?

  Po prostu nie kumam co Solorz i Polsat mają do rzeczy, skoro to był event KSW w PPV.

  Jestem wyczulony na gwałcenie logiki, nawet lekkie.

  I faktem jest, że ta stacja zrobiła dla MMA w Polsce bardzo dużo dobrego, wyprowadzając je z dosłownie piwnic na salony i otwarte TV.

 41. Po prostu nie kumam co Solorz i Polsat mają do rzeczy, skoro to był event KSW w PPV.

  Jestem wyczulony na gwałcenie logiki, nawet lekkie.

  I faktem jest, że ta stacja zrobiła dla MMA w Polsce bardzo dużo dobrego, wyprowadzając je z dosłownie piwnic na salony i otwarte TV.

  Wiesz ile złego( pewien) człowiek zrobił naszemu narodowi ? Będąc kiedyś zwykłym bandytą i teraz bedąc kimś dużo większym ? W du..pie ma to całe mma wobec tych zniszczeń które zrobił i które chce zrobić … niektóre zostały zahamowane.

 42. A wy co robicie w domu że znacie terrorystyczne piosenki.:lol:

  Zgrzewają egzekucje ale lekko na jedno oko , podobno wtedy to nie grzech.

 43. Swoją drogą zdanie "Wyznajemy islam i nie popieramy terroryzmu" to oksymoron. Po przeczytaniu koranu czułem się sterroryzowany mentalnie.

 44. Po prostu nie kumam co Solorz i Polsat mają do rzeczy, skoro to był event KSW w PPV.

  Jestem wyczulony na gwałcenie logiki, nawet lekkie.

  I faktem jest, że ta stacja zrobiła dla MMA w Polsce bardzo dużo dobrego, wyprowadzając je z dosłownie piwnic na salony i otwarte TV.

  No Polsat ma coś do PPV. Nawet zobacz post w innym temacie, gdzie Juras napisał, że to nie KSW mu płaci tylko Polsat.

 45. Nie popiera terroryzmu ale ochrania salafickiego ekstremę (ekskrement).

  Chronic terrorystow przed terroryzmem to chyba nie terroryzm :crazy:

 46. Ogólem ogarnąłem temat, i nie wiem co Aziz ćpie, ale przecież on już wychodził do tej nuty do Silvy, to co wtedy też nie wiedział co to za kawałek?

 47. Swoją drogą zdanie "Wyznajemy islam i nie popieramy terroryzmu" to oksymoron. Po przeczytaniu koranu czułem się sterroryzowany mentalnie.

  mylisz pojęcie "islamu" z "islamizmem", proszę zastanów się, zanim coś napiszesz. I nie chodzi tutaj o to, żebyś mi zaraz odpisał coś w rewanżu. Islam i islamizm to zupełnie coś innego.

  Co do odpowiedzi Karaoglu wypadałoby go zapytać jeszcze, czy wychodząc przy tej piosence podczas walki z Silvą rozumiał tekst. Bo piosenka zachęca do mordowania narodu Żydowskiego. Jestem ciekaw jego odpowiedzi…

 48. Właśnie oglądałem teraz na TVP2 program o Pakistanie i że wszyscy tam uprawiają sex z dziećmi.

  Jeżdżę po całym świecie, jedyne miejsce gdzie ktoś próbował mnie okraść to Egipt. Gościa złapałem za rękę i oddawał kasę po koleji. nie dostał po papie tylko dlatego że zbiegli się inne ciapaki do okoła i nie wiedziałem co będzie. Ja mu powiedziałem w twarz z bliska że jest jebanym złodziejem itd. to jeszcze powiedział żebym go nie obrażał i uważał bo jest muslimem. Spierdalał i tak szybciutko w boczną alejkę. I niby kradzież najgorsza kara.

  Ten ściemnia że utwór który już miał jest przez pomyłkę. Jak naprawdę jestem przyjaznym człowiekiem to muslimi doprowadzają mnie do szału. Jak to jest że taki bandyta Saidov jeszcze za kratkami nie siedzi….

 49. mylisz pojęcie "islamu" z "islamizmem", proszę zastanów się, zanim coś napiszesz. I nie chodzi tutaj o to, żebyś mi zaraz odpisał coś w rewanżu. Islam i islamizm to zupełnie coś innego.

  Nie no nic nie mylę, chodzi mi o fundamentalizm duchowy jako założenie całej religii, ktory zreszta jest tez poniekąd udziałem i naszego starego testamentu. Czuję się zawsze mentalnie sterroryzowany takimi rzeczami.

 50. Właśnie oglądałem teraz na TVP2 program o Pakistanie i że wszyscy tam uprawiają sex z dziećmi.

  Jeżdżę po całym świecie, jedyne miejsce gdzie ktoś próbował mnie okraść to Egipt. Gościa złapałem za rękę i oddawał kasę po koleji. nie dostał po papie tylko dlatego że zbiegli się inne ciapaki do okoła i nie wiedziałem co będzie. Ja mu powiedziałem w twarz z bliska że jest jebanym złodziejem itd. to jeszcze powiedział żebym go nie obrażał i uważał bo jest muslimem. Spierdalał i tak szybciutko w boczną alejkę. I niby kradzież najgorsza kara.

  Ten ściemnia że utwór który już miał jest przez pomyłkę. Jak naprawdę jestem przyjaznym człowiekiem to muslimi doprowadzają mnie do szału. Jak to jest że taki bandyta Saidov jeszcze za kratkami nie siedzi….

  jak ich prorokt to pedofil to co sie dziwisz

 51. Aziz Karaoglu: Michał Materla jest moim ulubionym przeciwnikiem na KSW!

  mysle, ze KSW go nie zatrudni, bo to bylby strzal w kolano i moglaby byc gruba afera

 52. Nie pali sie, jestem po prostu ciekaw kto siegnie po Aziza, bo ktos zrobi to na pewno 😉

  U Mroza Aziz powiedział że jest zainteresowany tylko KSW, ale jeśli KSW nie da mu walki to wtedy pomyśli nad innymi federacjami

 53. U Mroza Aziz powiedział że jest zainteresowany tylko KSW, ale jeśli KSW nie da mu walki to wtedy pomyśli nad innymi federacjami

  Oczywiscie slyszalem te rozmowe, dlatego wlasnie jestem ciekaw co sie wydarzy. Dla takiego DSF Azis wydaje sie lakomym kaskiem, o ACB i ewentualnym rewanzu z Mamedem nie wspominajac.

 54. Oczywiscie slyszalem te rozmowe, dlatego wlasnie jestem ciekaw co sie wydarzy. Dla takiego DSF Azis wydaje sie lakomym kaskiem, o ACB i ewentualnym rewanzu z Mamedem nie wspominajac.

  jak to bracia są, teraz tylko rewanż z Materla

 55. Ktos ze szprechajacych rzuci okiem czy pojawilo sie cos ciekawego ? @Gaara

  z mehmetem nigdy nie chcial walczyc, mihau byl zawsze jego celem, ciezki rok z kontuzjami, mihau dostal oferte walki z nim ale sie nic nie odzywa, czeka na oficjalny stejtment z jego strony

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.