Źródło zdjęcia: https://www.instagram.com/p/BdqfMD1Fwfy/?taken-by=artur_szpilka

Mimo, że nie brał w niej udziału jako zawodnik, o Arturze Szpilce po gali KSW 41, było bardzo głośno. Wszystko za sprawą ataku, jakiego dopuścił się na Tomaszu Oświecińskim tuż po jego starciu z „Popkiem”. „Szpila” wszedł wtedy do klatki, uderzył i zepchnął ze stołka wycieńczonego po walce Oświecińskiego:

Gdy opadły emocje, Artur przyznał, że jego zachowanie było nieodpowiednie.

„Nie będę się tłumaczył ludziom, bo mam gdzieś, co oni myślą. Z perspektywy czasu żałuję tego, bo oglądały to dzieci. Moje zachowanie było nie na miejscu, ale też nie wyobrażałem sobie innej reakcji. Żałuję bardziej tych dzieci, bo napisało do mnie kilku ojców. Takich rzeczy, a nie ludzi, którzy w internecie wypisują rzeczy, a jak mniej widzą, przychodzą po zdjęcie” – powiedział Szpila w rozmowie z portalem FightSport.pl.

Jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy był zirytowany faktem, że zaczepił go ktoś, kto – według niego – nie ma prawa nazywać się sportowcem.

„W życiu bym się tak nie zachował wobec innego sportowca, człowieka, który wylewa hektolitry potu. On wygrał jedną walkę, a bardziej to jego rywal przegrał. Jakim on jest sportowcem? Nigdy nie wygrał, a gadał coś o deskach” – dodał Szpilka.

Były pretendent do mistrzostwa świata w boksie jest ostatnio widywany na macie w jednym z warszawskich klubów MMA. Być może przygotowuje się do debiutu w KSW, gdzie mógłby wyrównać rachunki ze znienawidzonym oponentem.

52 KOMENTARZE

 1. No, bo Szpilka nie przegrał ostatnich walk i nie leżał na deskach. Kolejny, który boi się przyznać, że był wyraźnie słabszy, dlatego przegrał.

  Kiedyś mu kibicowałem, teraz mam w niego wyjebane(nie przez porażki, a przez zachowanie).

 2. Jak można żałować dojechania konfitury. #pdw #pamietajslowamatki #szacunekbandytomizlodziejom #kfc

 3. Właśnie chodzi o to że oswiecinski nie jest człowiekiem tylko podludziem, i stąd reakcja Artura.

  Wiadomo, nie to co np. Kostecki alfons i damski bokser, prawilna mordeczka, ktorego Szpilberg w pierdlu co chwilke odwiedzal :frankapprove: .

 4. Wiadomo, nie to co np. Kostecki alfons i damski bokser, prawilna mordeczka, ktorego Szpilberg w pierdlu co chwilke odwiedzal :frankapprove: .

  Też byś chciał być alfonsem jak Dawid

 5. Z perspektywy czasu żałuję tego, bo oglądały to dzieci. Moje zachowanie było nie na miejscu, ale też nie wyobrażałem sobie innej reakcji. Żałuję bardziej tych dzieci, bo napisało do mnie kilku ojców.

  mnie też szkoda tych dzieciaków zmuszanych do oglądania ksw, ich ojcowie to potwory!

 6. Napisało kilku ojców do Szpilki? To Zimnoch nie był jedynym, któremu zrobił dziecko?:benny:

  Nie zrobił, nie doszło do "starcia" 😮 o:

 7. Napisało kilku ojców do Szpilki? To Zimnoch nie był jedynym, któremu zrobił dziecko?:benny:

  Źle zrozumiałeś, po prostu Artur ma tatę i tatę, i tatę, i tatę… :mjsmile:

 8. Szpila jest tak tępy, że nie widzi jak duet K&L Sp. z o.o. wodzi go za prawilną mordę. Po przygodzie z boksem wyszedł brak sportowego charakteru, umiejętności i bokserskiej inteligencji. Oby w MMA nie skończyło się na walce o pas PajacaPolsatu z Najmanem.

 9. Co za brednie. :facepalm:  Wszystko od poczatku do konca ustawione i teraz sie tu jakies lzawe historyjki wymysla. Ech kurwa… brak slow… #virtualreality

 10. "Żałuję bardziej tych dzieci, bo napisało do mnie kilku ojców."

  A ja nie. O tej godzinie dzieci są już w łóżkach, a jeśli nie są, to już problem ojców. "Różową landrynkę" też oglądają z dziećmi, żeby potem wysłać skargę do stacji?

 11. To kurwa jest prawilniak co leje kondonów czy jest waciak i żałuje lania kondonów? :travolta: Ajtuj pamiętaj, zawsze sztywniutko a nie jakieś żale.

 12. To kurwa jest prawilniak co leje kondonów czy jest waciak i żałuje lania kondonów? :travolta: Ajtuj pamiętaj, zawsze sztywniutko a nie jakieś żale.

  Zawsze ten sam szpila.

  ::really:::mjsmile:

 13. Pomijając umiejętności sportowe tego podczłowieka. Szpilka to jest patologia i chuligaństwo. Nie można promować i aprobować takiej osoby czy to na forum, czy w TV. Jeśli tak będziemy robili to procent takiego społeczeństwa będzie się poszerzał. Jest wielu sportowców pięknie reklamujących ten sport prze akcje charytatywne i zachowanie każdego dnia.

 14. Pomijając umiejętności sportowe tego podczłowieka. Szpilka to jest patologia i chuligaństwo. Nie można promować i aprobować takiej osoby czy to na forum, czy w TV. Jeśli tak będziemy robili to procent takiego społeczeństwa będzie się poszerzał. Jest wielu sportowców pięknie reklamujących ten sport prze akcje charytatywne i zachowanie każdego dnia.

  Przeciez Szpila tez mu lepe wyjebal charytatywnie… czy myslisz, ze wlodarze cos mu odpalili?

 15. Nie można promować i aprobować takiej osoby czy to na forum, czy w TV. Jeśli tak będziemy robili to procent takiego społeczeństwa będzie się poszerzał. Jest wielu sportowców pięknie reklamujących ten sport prze akcje charytatywne i zachowanie każdego dnia.

  Yyyyy… ale to jest temat o KSW.

 16. Narzeczona minute temu zapytala mnie czy Szpilka bedzie walczyl w KSW czy MMA..na poczatku mnie to rozbawilo,nastepnie stwierdzilem ze jest calkiem kumata:deniro:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.