artur sowiński gracjan szadziński

Podczas gali KSW 53 do okrągłej klatki polskiej organizacji powrócił Gracjan Szadziński i zmierzył się w niej z byłym mistrzem, Arturem Sowińskim. Starcie nie poszło po myśli Szadzińskiego, który został znokautowany już w pierwszej rundzie pojedynku.

Zobacz również: Artur „Kornik” Sowiński chce walki o pas po znokautowaniu Gracjana Szadzińskiego na KSW 53

Po przegranej w klatce KSW Gracjan podzielił się z fanami przemyśleniami na temat walki i napisał w mediach społecznościowych:

Sport niewdzięczny.

Szkoda, że tak szybko. Dostawałem więcej, wstawałem i wygrywałem. Jestem wojownikiem, zawsze będę szukał rozwiązań, planował powrót i będę wiedział, że MOGĘ. Z szacunkiem za walkę do Artura Sowińskiego, marzę o rewanżu choć wiem, że ośmieszyłbym się wzywając go po takiej przegranej. Jak wydarzy się to, czego jestem prawie pewien, to zacznie się mój nowy rozdział w życiu i MMA i obrócę to w największy sukces. Najważniejsze, że nie mam kontuzji – mogę wszystko.

Krytykę przyjmuję na klatę. Idę dalej. Ja już nigdy się nie zmienię.

Sport niewdzięczny.Szkoda że tak szybko. Dostawałem więcej, wstawałem i wygrywałem. Jestem wojownikiem, zawsze będę…

Publiée par Gracjan Szadziński sur Mardi 14 juillet 2020

Gracjan Szadziński (MMA 8-4) w organizacji KSW walczy od 2017 roku. Po przegranym debiucie z Kamilem Szymuszowskim wygrał trzy kolejne pojedynki odprawiając przed czasem Leonida Smirnova (Bablion MMA) Macieja Kazieczkę i Paula Redmonda. W przedostatnim swoim występie, na gali KSW 48 w kwietniu zeszłego roku, musiał uznać wyższość Mariana Ziółkowskiego. 21 marca tego roku miał powrócić podczas KSW 53 w walce z Bartłomiejem Koperą, jednak gala została przełożona w związku z pandemią koronawirusa.

10 KOMENTARZE

 1. Ja już nigdy się nie zmienię.

  Nie zmieniaj sie Gracjan, pierdolnij jeszcze jakiś spektakluarny tatuaż a i pare KO też jeszcze wpadnie:roberteyeblinking:

 2. Czyli wróci silniejszy czy nie, bo nie wiem?

  Tak , wróci silniejszy ale nie chce o tym pisać bo wie , że by się ośmieszył.

 3. Jebać was hejterzy, akurat tutaj napisał sensownie

  Tak prawde powiedziawszy to Ty mu przyjebałeś najbardziej, bo z logicznego punktu widzenia wg Ciebie gosc z reguły pierdoli glupoty :razz:utinlaugh:

 4. Ja już nigdy się nie zmienię

  Tu chodzi o postawę w walce, rozwój umiejętności sportowych czy charakter typu jebać was chuje i tak was nie posłucham, robię to co lubię itd.?

 5. Są różni ludzie na świecie, może on nie chce wygrywać za wszelką cenę.

  Dla niego liczy się ostre mordobicie i nic nie poradzisz.

  Swoją drogą zły sport sobie wybrał, rzadko kiedy trafia się tak jednopłaszczyznowy i czytelny zawodnik.

  Może warto spróbować w boksie?

 6. Coś niedobrego dzieje się z tym chłopakiem. Nie chodzi o sferę sportową, tylko mentalną. Dziwny jest ten wpis.

  @Gerard otoczcie Go opieką, nie tylko na treningach.

  "Jak wydarzy się to, czego jestem prawie pewien, to zacznie się mój nowy rozdział w życiu i MMA i obrócę to w największy sukces."

  Bardzo to tajemnicze. Nie znam Jego sytuacji życiowej, planów itp. ale on na coś czeka (ne będę pisał moich domysłów, żeby nie zapeszyć) Ale co ma życie prywatne do sportu? Ze sportowych może jakiś sponsor? Może jak wyżej napisane zmiana dyscypilny?). Nie mam pojęcia od czego uzależnia "rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu i MMA i obrócenie tego w największy sukces", ale życie płata figla i strach w dzisiejszych czasach uzależniać jedno wydarzenie od drugiego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.