Informacja prasowa:

Łukasz Stanek (8-7) rywalem Jacka Bednorza (8-7) na gali AFN 12. Na gali Armia Fight Night 12 w Gliwicach dojdzie do ciekawej konfrontacji w kategorii półśredniej. Niesiony na fali dwóch zwycięstw z rzędu Łukasz Stanek stanie naprzeciw Jacka Bednorza, którego ostatni raz mogliśmy oglądać na jubileuszowej edycji gali w Żywcu. Obaj zawodnicy są fanami szybkich skończeń, co ciekawe – obaj legitymują się takim samym bilansem zawodowych starć.

Bednorz zamelduje się w klatce po półrocznej przerwie, z kolei na umiejętności jego rywala – reprezentanta MMA Tadores i Paco Team Mysłowice mieliśmy okazję zerknąć podczas gali z numerem 11 w Łodzi w listopadzie ubiegłego roku. Szczęśliwy to był rok dla Stanka, bowiem w styczniu 2021 na AFN 9 w 22 sekundzie drugiej rundy starcia jego wyższość musiał uznać Mateusz Pudło.

Łukasz Stanek trenuje pod okiem Tomasza Jeruszki oraz Witolda Kostki. Reprezentant MMAsakra Gym jest weteranem organizacji – sportowe umiejętności Jacka Bednorza mogliśmy podziwiać już od pierwszych edycji gal AFN. Jest autorem spektakularnego nokautu na Kamilu Szymuszowskim i dla kibiców Armii Fight Night chyba największym zaskoczeniem gali o nazwie „Special Edition”.

Łukasz Stanek rozpędzony i głodny kolejnego zwycięstwa. Jacek Bednorz po przegranej, pełen determinacji, aby wrócić na zwycięskie tory. Na swoich mediach społecznościowych zapowiada, że nie ma mowy o potknięciu, a w grę wchodzi tylko wygrana. Stanek czy Bednorz? Który z nich opuści plac boju jako zwycięzca? Klatka AFN zweryfikuje to już 26 lutego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

jd0490

UFC
Middleweight

10,087 komentarzy 21,815 polubień

Bilans walk panów jest Imponujący ::clintdis::

Odpowiedz polub