Komisja Sportowa w Nevadzie oficjalnie wstrzymała część wypłat Diego Lopesa i Armana Tsarukyana po gali UFC 300. Jak poinformowało NSAC, Dana White od razu zaznaczył, że ma zamiar zapłacić grzywnę Lopesa, który został ukarany za wyskoczenie z klatki po wygranej z Sodiqiem Yusuffem.

Arman Tsarukyan i Diego Lopes zdobyli bardzo ważne wygrane w oktagonie na jubileuszowej gali UFC 300 w kwietniu tego roku. Tsarukyan przy okazji występu zaatakował kibica podczas wychodzenia do walki z Charlesem Oliveirą, a Lopes wyskoczył z klatki po wygranej z Sodiqiem Yusuffem. Za swoje czyny zostały im wstrzymane wypłaty przez komisję sportową w Nevadzie. Teraz NSAC oficjalnie potwierdziło, że wstrzymali część wypłat obu panów, a 31 maja odbędzie się ich przesłuchanie.

Ostatecznie NSAC wstrzymało $31,600 (20%) z wypłaty Tsarukyana oraz $5,000 (5%) z wypłaty Lopesa. Co ciekawe, szef komisji, Jeff Mullen, zdradził, że Dana White od razu zaznaczył, że zapłaci karę za wyskoczenie z klatki 29-letniego Meksykanina. Mullen poinformował również, że kibic, którego zaatakował Tsarukyan podczas wychodzenia do klatki postanowił nie pozywać do sądu zawodnika za jego zachowanie podczas UFC 300.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

WSOF
Strawweight

3,072 komentarzy 9,639 polubień

Jakis żart, że Lopes dostał za to karę.

Odpowiedz polub