Ariane Lipski w czerwcu na gali UFC on ESPN+ 12 stoczy swoją drugą walkę w organizacji UFC. Przeciwniczką byłej mistrzyni KSW w drugiej walce będzie Molly „Meatball” McCann.

Lipski (11-4 MMA) wraca do UFC po przegranej przez decyzję z Joanne Calderwood w styczniu tego roku na gali UFC on ESPN+ 1. Porażka z popularną „JoJo” przerwała serię 9 wygranych walk z rzędu Lipski w organizacji KSW oraz brazylijskiej organizacji SHC.

Przeciwniczka Brazylijki, Molly „Meatball” McCann (8-2 MMA) wraca do oktagonu po wygranej walce z Priscila Cachoeirą do jakiej doszło na gali UFC  w Londynie w marcu tego roku. W poprzedniej walce musiała uznać wyższość Gillian Robertson.

Gala UFC na ESPN + 12 (UFC Fight Night 154) odbędzie się 22 czerwca 2019 r. w hali Bon Secours Wellness Arena w Greenville.

Aktualna rozpiska gali:

Karta główna

125 lbs: Andrea Lee (MMA 10-2-0) vs. Montana De La Rosa (MMA 10-4-0) | 3 rundy

Karta wstępna

265 lbs: Allen Crowder (MMA 10-3-0) vs. Jairzinho Rozenstruik (MMA 7-0-0) | 3 rundy

115 lbs: Ashley Yoder (MMA 6-4-0) vs. Syuri Kondo (MMA 6-2-0) | 3 rundy

125 lbs: Molly McCann (MMA 8-2-0) vs. Ariane Lipski (MMA 11-4-0) | 3 rundy

12 KOMENTARZE

  1. Chciałbym żeby Ariane wygrała, ale te treningi ze swoim chłopakiem trochę niepokoją jeśli chodzi o rozwój jej umiejętności, z drugiej strony przeciwniczka też nie jest najwyższych lotów także powinna być do ogrania.

  2. Trudna rywalka, ale w pierwszej walce Lipski nie była sobą. Debiuty zawszę są trudne. Liczę, że zaprezentuje się od strony, która zagwarantowała jej kontrakt w UFC.

  3. Trudna rywalka, ale w pierwszej walce Lipski nie była sobą. Debiuty zawszę są trudne. Liczę, że zaprezentuje się od strony, która zagwarantowała jej kontrakt w UFC.

    Podobnie myślę, stress i atmosfera UFC niejednego kozaka zjadły w debiucie. Liczę że tym razem pokaże na co ją stać.

  4. Karola już chyba powolutku zaczyna myśleć o emeryturze więc fajnie by było gdyby ktoś ją zastąpił. Arianka bylaby wymarzona ale boję się że szykuje się mecz o wszystko, o honor i do domu :matt:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.