Wyniki, bonusy i relacja z dzisiejszej gali w Rio de Janeiro po kliknięciu.

Anderson Silva (33-4) wygrał walkę wieczoru gali UFC 153 w Rio de Janeiro w sposób w jaki tylko Anderson Silva wygrywa walki zostając pierwszym fighterem, który zatrzymał uderzeniami Stephana Bonnara (15-8). W pierwszych sekundach walki Silva poślizgnął się cofając się przed napierającym Bonnarem co Amerykanin wykorzystał do sklinczowania i próby sił pod siatką. Siłowanie trwało dwie minuty dopóki Silva nie uzyskał podchwytów i zmusił Bonnara do zerwania klinczu. Potem zaczęło się show. Silva, zamiast uciec spod siatki do środka stanął plecami do bariery i czekał na rywala. Amerykanin miał około półtorej minuty z rywalem na tacy ale nie potrafił nijak trafić rywala mocniejszym ciosem, Silva bez problemu blokował lub unikał ataków Bonnara. Na 30 sekund przed końcem Silva ruszył do przodu na co Bonnar zareagował wysoko podniesioną gardą. To była okazja, na którą czekał Silva idealnie trafiając rywala w splot słoneczny kolanem, które momentalnie posłało Bonnara na ziemię. Dokończenie zwijającego się z bólu rywala było formalnością i kilka sekund później Silva po raz szesnasty z rzędu wychodził z oktagonu zwycięski.

Legendarny Antonio Rodrigo Nogueira (34-7-1) zachował swój niesplamiony bilans w Brazylii poddając balachą Dave’a Hermana (21-5) pod koniec drugiej rundy. Herman zdawał się walczyć zupełnie bez strategii dając się trafiać Nogueirze raz za razem ciosami prostymi w stójce i ryzykując kopnięcia, które prowadziły do obaleń. Walkę w parterze publika zobaczyła dopiero w drugiej rundzie, za pierwszym podejściem Herman całkiem sprawnie wybronił się z dosiadu i kontroli Nogueiry z pleców, za drugim razem jednak popełnił serię błędów, które tylko ułatwiły „Minotauro” zapięcie kończącej walkę balachy.

Kolejka chętnych do walki z Gloverem Teixeirą (19-2) będzie jeszcze krótsza po tym jak podopieczny Johna Hacklemana zmasakrował Fabio Maldonado (18-6) na przestrzeni 10 minut. Pierwsze cztery minuty to kompletna dominacja Teixeiry, który ciosem za uszy posłał rywala na deski gdzie nastąpił absoultnie bezlitosny atak. Mimo lawiny ciosów i bliskiego sukcesu duszenia trójkątem rękami zakrwawiony i zamroczony Maldonado jakoś wrócił do stójki. Teixeira źle ocenił dystans i cofając się z opuszczonymi rękami wsiadł na przysłowiowe wrotki dzięki lewemu sierpowemu od półżywego Maldonado. Mimo tego niesłychanego zwrotu akcji sparingpartner braci Nogueira nie był w stanie zrobić nic więcej w tej przegranej z kretesem rundzie. Drugie pięć minut miało już znacznie mniej szaleńcze tempo ale dominacja Texieiry nie ustawała. Sędzia Mario Yamasaki uporczywie nie interweniował poza nakazaniem sprawdzenia rozcięcia. Decyzje za niego podjął między drugą a trzecią rundą lekarz ringowy, który nakazał przerwanie walki uznając, że Maldonado doznał zbyt dużych obrażeń.

Powracający do oktagonu Jon Fitch (24-4-2) zawalczył jak nigdy i po pełnej zwrotów akcji walce pokonał na punkty młodego Ericka Silvę (14-3). Brazylijski talent nie okazał żadnego szacunku przed stójką i zapasami Fitcha polując na skończenie od pierwszej minuty. W pierwszej rundzie działało to na jego niekorzyść bowiem nie potrafił uporać się z zapasami Amerykanina i przegrał pierwsze pięć minut walki. W drugiej rundzie „Indio” miał już lepsze wyczucie i podczas klinczu zaszedł Fitchowi za plecy. Były pretendent do pasa był bliski jak nigdy odklepania duszenia ale po raz kolejny udowodnił, że jego reputacja zawodnika nie do oklepania nie bierze się znikąd wychodząc z tej opresji. Trzecia runda była do jednej bramki kiedy z Silvy uszło wszystkie powietrze i zdawał się być mentalnie pokonany. Fitch niemiłosiernie okładał Brazylijczyka łokciami i uderzeniami w parterze i gdyby sędzia ringowy Marc Goddard był nieco bardziej asekuracyjny 34-latek pewnie doczekałby się swojego drugiego skończenia w UFC. Niestety musiał zadowolić się następującymi wynikami sędziów: 30-27, 29-28 i 29-28, które w żaden sposób nie oddają jego dominacji przez ostatnie pięć minut.

Po kontrowersyjnym występie w pierwszej walce Phila Davisa (10-1) z Wagnerem Prado (8-1) za drugim razem Amerykanin zrobił wszystko by nie pozostawić nikomu żadnych wątpliwości. Były mistrz NCAA odklepał Brazylijczyka pod koniec drugiej rundy anakondą po bardzo jednostronnym pojedynku. Prado nie był w stanie nijak przeciwstawić się zapasom Davisa i od momentu kiedy Amerykanin wykonał pierwsze skuteczne obalenie po mniej więcej dwóch minutach walki Brazylijczyk był przyklejony do ziemi lub siatki. W drugiej rundzie Davis był bliski sukcesu zapinając trójkąt rękoma, Prado co prawda sprytnie uciekł z tej techniki ale kilka sekund później został złapany w anakondę.

Demian Maia (17-4) powrócił do swoich grapplerskich korzeni i w pięknym stylu odklepał dźwignią na kręgosłup Ricka Story’ego (14-6) dokładnie w połowie pierwszej rundy. Maia tym razem nie bawił się zupełnie w stójcę i od początku dążył do obalenia. Brazylijczyk okazał się lepszy w klinczu od Story’ego i szybko razem z Amerykaninem znaleźli się w parterze, gdzie Maia błyskawicznie zdobył dominującą pozycję. Broniąc się przed dosiadem Story oddał plecy i była to okazja, której Maia nie zwykł marnować. Brazylijczyk natychmiast przeszedł do duszenia zza pleców choć Story był ułamek sekundy szybszy i zdołał schować szyję. Niezrażony tym Maia przeszedł z duszenia do dźwigni i ścisnął za szczękę Story’ego tak mocno, że Amerykanin zaczął krwawić z nosa. Ta scena nie trwała jednak długo bo chwilę po tym jak trysnęła krew Story klepał. Było to pierwsze zwycięstwo przez poddanie Maii od lutego 2009 kiedy odklepał Chaela Sonnena.

Na pierwszy nokaut wieczoru publika w Rio de Janeiro musiała czekać niemal trzy godziny nim Rony „Jason” Mariano Bezerra (12-3) nie zatrzymał uderzeniami Sama Sicilii (11-2). Dwójka fighterów bez ceregieli wymieniała się ciosami w stójce. W pierwszej rundzie lepsze wyczucie dystansu i czasu miał Bezerra ale przez pierwsze minuty drugiego starcia Brazylijczyk swoim brakiem aktywności pozwolił Sicilii na powrót do walki. Koniec nadszedł gdy Bezerra złapał niskie kopnięcie Amerykanina, powalił go na deski ciosem i szybko dobił serią kolejnych uderzeń w parterze na kilkadziesiąt sekund przed drugim gongiem.

W ekscytującej konfrontacji dwóch najpotężniej zbudowanych „lekkich” w UFC jednogłośnie na punkty zwyciężył Gleison Tibau (26-8) pokonując Francisco Trinaldo (11-2). Tibau był wyraźnym zwycięzcą rundy pierwszej i ostatniej gdzie kontrolował walkę dzięki swoim obaleniom i grapplingu z górnej pozycji. Druga runda należała jednak do „Massaranduby”, który miał rywala w poważnych opałach po tym jak położył go lewym overhandem i błyskawicznie próbował przejść do mata leao. Zawodnik ATT pokazał jednak nieprzeciętną umiejętność obrony poddań i wydostał się z opresji w środkowej rundzie.

Diego Brandao (15-8) nie tylko przewalczył 15 minut w dobrym, stałym tempie ale w każdej rundzie posyłał na deski Joey’ego Gambino (9-2) czym zasłużył sobie na punktację 30-27, która padała na każdej z trzech kart sędziowskich. Podopieczny Grega Jacksona powalał Gambino wysokim kopnięciem, prawymi sierpowymi oraz zdominował Amerykanina w dziedzinie zapasów. Prócz nieprzeciętnej wytrzymałości Gambino nie miał czym się pochwalić po upływie 15-minutowego pojedynku.

Finalista brazylijskiego TUFa Sergio Moraes (7-2) dopisał do rekordu pierwsze pełnoprawne zwycięstwo w UFC poddając Renee Forte (7-2) duszeniem zza pleców w trzeciej rundzie. Wielokrotny medalista zawodów BJJ Moraes nie był zbyt zainteresowany walką w stójce ale do trzeciej rundy, choć wykonywał obalenia, nie był w stanie utrzymać walki w parterze na tyle długo by wykonać jakąś skuteczną technikę. Kończący walkę chwyt zaczął zapinać w stójce wskakując na plecy Fortee ale skończył w parterze po tym jak przetrwał nieskuteczne próby rywala by go zrzucić.

Tradycyjnie już mańkut – w osobie Chrisa Camozziego (18-5) – sprawił dużo problemów Luisowi Cane (12-5) pokonując go trzykrotnie na punkty 29-28. Camozzi w dwóch pierwszych rundach był lepszy w stójce sprawiając problemy uderzeniami z prawej dłoni choć w pierwszej rundzie był w sporej opresji broniąc duszenia zza pleców. Cane zdawał się lepiej znosić trudy walki w trzecim starciu ale jedna wygrana runda to było za mało na kartach sędziowskich.

W walce otwarcia ściany bardzo pomogły Cristiano Marcello (13-4), który niespodziewanie został ogłoszony zwycięzcą pojedynku z Rezą Madadim (12-3). Walka toczona była głównie w stójce gdzie przez dwie rundy reprezentujący Szwecję Irańczyk miał wyraźną przewagę trafiając mocnymi ciosami Marcello. Madadi zwolnił w trzeciej rundzie gdzie inicjatywę w wymianach przejął Marcello, który okazał się niespodziewanym zwycięzcą na punkty. Decyzja była tak szokująca, że spotkała się nawet z nieśmiałym buczeniem ze strony publiki w HSBC Arena.

Walka wieczoru:

205 lbs.: Anderson Silva pok. Stephana Bonnara przez TKO (kolano na korpus i uderzenia), 1. runda, 4:40.

Główna karta:

265 lbs.: Antonio Rodrigo Nogueira pok. Dave’a Hermana przez poddanie (balacha), 2. runda, 4:31.
205 lbs.: Glover Teixeira pok. Fabio Maldonado przez TKO (walka przerwana przez lekarza), 2. runda, 5:00.
170 lbs.: Jon Fitch pok. Ericka Silvę przez jednogłośną decyzję (2 x 29-28, 30-27).
205 lbs.: Phil Davis pok. Wagnera Prado przez poddanie (anakonda), 2. runda, 4:29.
170 lbs.: Demian Maia pok. Ricka Story’ego przez poddanie (dźwignia na kręgosłup), 1. runda, 2:50.

Walki w FX:

145 lbs.: Rony Mariano pok. Sama Sicilię przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 4:16.
155 lbs.: Gleison Tibau pok. Fransisco Trinaldo przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
145 lbs.: Diego Brandao pok. Joey’ego Gambino przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
170 lbs.: Sergio Moraes pok. Renee Forte przez poddanie (duszenie zza pleców), 3. runda, 3:10.

Walki na facebooku:

185 lbs.: Chris Camozzi pok. Luiza Cane przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).
155 lbs.: Cristiano Marcello pok. Rezę Madadiego przez niejednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 28-29).

Bonusy w wysokości $70,000:
Walka wieczoru: Jon Fitch vs. Erick Silva
Nokaut wieczoru: Rony Mariano
Poddanie wieczoru: Antonio Rodrigo Nogueira

Widownia: 16,844
Wpływy z bramki: $2,5 – $2,6 miliona

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

545 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 14. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 15. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 16. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 17. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 18. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 20. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 21. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 22. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 23. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 24. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 25. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 26. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 27. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 28. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 31. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 32. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 33. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 34. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 35. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 36. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 37. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 38. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 39. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 40. witam wszystkich:),ma ktos udostepnic streama do caluskiej gali ?,bardzo bym prosił 

 41. Dwie walki na FB, a potem włączam Orange? Ja pier…dawno tak nie miałem, że mogłem sobie na to pozwolić, a chyba drugi raz jest tak, że i UC jest na Orange'u, więc tym bardzie git. Gala zajebista, więc rekompensuje mi te stracone noce np. w pracy bez Orange'a.

  Kazuya, wpisz w googlu vipbox ufc 153 live stream , coś znajdziesz pewnie….a zapewne i na pl-sport.tv będzie, choć dziwne, że w ich rozpisce gali nie ma, bo zawsze pokazują…

 42. U mnie też wciąż oczekiwanie…

  Kondzio, ja na ufc.tv jedynie się zarejestrowałęm i oglądałem prelimsy często.

 43. Można to wyrównanie punktować, ale na ile w UFC nie ma remisów, dla mnie 1 i 2 runda dla Medadiego, 3 dla Brazylijczyka.

 44. Moim zdaniem 29-28 Marcelo

  Edit:

  30-27 mają jednego swojego sędziego najwyraźniej 😉 ale imo dobra decyzja

 45. 29-28 to faktycznie mogło iść w każdą stronę ale sędzia który dał 30-27 dla Marcello zabrał z domu chyba nie te okulary… Pierwsza walka i od razu rzuca się w oczy faworyzowanie brazylijczyków…

 46. madadi wygral.. nie wiem jak oni punktowali! caly czas napieral wiecej trafial obalal.. kino jak huj!

 47. Statystycznie Marcello miał więcej ciosów ale jakość tych ciosów pozostawiała wiele do życzenia. Madadi trafiał mniej ale celniej i mocniej do tego dołożył 3 obalenia. Widać było jego zdziwienie i w sumie mu się nie dziwie bo również obstawiałem jego zwycięstwo.

 48. Madadi powinien wygrać tą walkę, choć mogło to pójść w drugą stronę, ale… 30-27 to rozbój w biały dzień

 49. Sędziowie prosto z boksu może się urwali i punktowali ilość, a nie agresję, jakość ciosów, obalenia…No, ale w ten sposób UFC ma dwóch fighterów nadal, jakby Cristiano to przegrał to raczej nie czekałby na 3 walkę…choć walkę dali niezła, więć Dana miałby pretekst. OBy nie było więcej kontrowersji, chcę się cieszyć galą, a nie wkur*iać.

  O 2 włączam Orange i spadam, dobrej gali Wam i sobie życzę.

 50. Dobra mam już 😀 nie jestem po imprezie trochę zawiany ale musze ta galę obowiązkowo obejrzec 🙂

 51. Camozzi mi zaimponował wytrzymałością w tej walce. Cane w niektóre ciosy było widać wkładał całą siłę i one dochodziły a Camozzi nawet na chwilę się nie ugiął i spokojnie wypunktował Luiza.

 52. Cane to juz chyba nie jest ten sam zawodnik … to co pokazał w stójce to po prostu nie zachwyciło mnie 🙂 

  Proszę o stream bo nie bede miał dostępu dzisiaj do OS 

 53. Dobry Wieczor 🙂 Jakby ktos posiadal chetnie przygarne Strem’a – Najlepiej po Polsku.

 54. wczesniej pytalem sie o subskrybcje poniewaz zastanawiam sie czy na 2 dzien mamy dostep do gali , czy tylko jakis prelimsow z fb

 55. ahhaah mój link jednak nie jest do UFC, jakaś polska gala z kapciowatym komentarzem;] Ciekawa alternatywa

 56. cos nie tak 😀 a chodzi dosyć dobrze więc nie wiem co się dzieje 🙂

 57. Camozzi zawsze potrafił przyjąć 🙂

  Decyzja po 1 walce mnie mega zaskoczyła, jest nadzieja, ktoś w tej 1 walce chyba musiał mieć biznes 😉

  Dobrej gali, zmieniam źródło na TV.

 58. Szanuję Moraesa za osiągnięcia w bjj ale jak jeszcze raz rozłoży nie wiadomo po co ręce to mnie chyba szlag trafi.

 59. Słabe walki jak do tej pory. Głównie punkowanie w stojce bez wiekszych fajerwerków.

 60. Moraes nic specjalnego ale faktycznie konsekwentne dążenie do parteru dało rezultat w tym przypadku. Z zawodnikami pokroju Fortee mu to może wyjść ale jak trafi na wyższą półkę to go zjedzą z jego stójką i zapasami.

 61. Naprawdę tak Cię wkurwiało to rozkładanie rąk, że nazywasz tego sportowca pajacem?

 62. Co jest z tymi reklamami?! na DrHTV co sekundę , wczesniej tak nie bylo.

 63. Ja nie mam. Używasz ad-blocka?

  Brandao przekot 😉 Generalnie dobra walka do tej pory.

 64. @Uefo.

  Tak, aż tak bardzo.
  Nie pokazał absolutnie nic, co mogłoby Go usprawiedliwiać z tego pajacowania. Bo jak to inaczej nazwiesz?

 65. Ten Fernando Yamasaki trochę mnie zaczyna irytować tym podnoszeniem do stójki po 15 sekundach parteru nawet wtedy kiedy zawodnicy wykonują jakąś pracę..

 66. Nie wiem o co mu chodziło z tym rozkładaniem rąk, może rozluźnianie mięśni, może jakaś gra psychologiczna. Napisałem tak, bo to sportowiec ze sporym stażem i wydaje mi się, że wie co robi. Bądź co bądź wygrał swoją walkę w ufc, a to nie byle co i jakiśtam szacunek się za to należy

 67. Yamasaki jeden i drugi jest czarnym pasem bjj. Podnosi bo publicznośc buczy. 

 68. Yamasaki jeden i drugi są słabymi (a Fernando wręcz fatalnym) sędziami.

 69. Jak nim Elkins zamiatał matę to tak nie kozaczył, nie podoba mi się coś takiego.

 70. Eric Silva może coś powiedzieć na ten temat;) Swoją drogą to brazylijczycy mają dziwną tendencję do popisywania się przed swoją publicznością i wychodzą właśnie takie rozkładania rąk itp.

 71. Ale przecież nigdzie nie umniejszałem Jego umiejętnościom sportowym. Jednak pajacowanie nie ma nic do tego. Zawsze będzie mi działało na nerwy. Brandao też bez sensu zaczął świrować na koniec. Jednak piękna wygrana. Szkoda zawziętego Gambino, ale myślę, że po takiej walce nie poleci.

 72. Wkurwia mnie ten Brandao. Czekam, aż ktoś go skończy jakimś nokautem.

 73. TJ – Mario nie jest takim najgorszym sędzią. Wydaję mi się że jest takim średniakiem spośród sędziów UFC. Lepszy od Mazzagattiego/Miragliotty a gorszy od Deana/McCarthyego

   

  A teraz Tibau czy "TUFowiec z dziwną ksywką" ? Kolejna ciekawa walka

 74. Tibau jest zwierzakiem! Czekałem aż sędzia podniesie walkę z dosiadu. 😀

 75. Przez to podniesienie walki z półgardy, podniesienie z dosiadu z ksw nie jest aż tak śmieszne jak kiedyś..

 76. Myślę, że do kultowych słów polskiego MMA można dopisać już Jurasowe "absolutnie" 🙂

 77. Jak tak dalej będą sędziować (podnoszenia) to nie widzę na tej gali ani Mai ani Fitcha, któremu w przeciwieństwie do większości kibicuję.

 78. Do tej pory tylko 1 niebrazylijczyk wygrał. Mam nadzieję, że ta tendencja do wygrywania przez Brazylijczyków utrzyma się przez całą galę.

  I mam nadzieję, że byczek Fernando zakończy swój udział na tej gali na undercardzie.

 79. dzis zszedlem z 2 zmiany za 3 godziny ide na pierwsza zmiane ;p;p ale co tam ppv wykupione i lecimy z tematem ;p;p;p

 80. Tidżej czy sugerujesz, że Fitch bez obaw może usiłować zależeć Silvę? ;]

 81. Goddard od dawna jest sędzią ufc? Bo wydaje mi się, że od Gali w Nottingham, ale nie jestem pewien. Wiem że wcześniej sędziował Cage Warriors i już wtedy wydawał mi się bardzo porządnym sędzią.

 82. Stlasnie sypko. Na razie mój spis niespodzianek nie sprawdza się.

  TJ- czyli od dawien dawna 😉 Dzięki za info.  Nie widziałem go za często w oktagonie, może mało oglądam, może on mało sędziował.

 83. Maia po zejściu wagę niżej szybciutko odprawił dwóch co by nie mówić dość niewygodnych przeciwników.

 84. Nie ma jak świetne ju-jitsu.
  Apropo jutro jest świetny turniej ju-jitsu tylko na skończenia , 20 min walki z udziałem kilku najlepszych aktualnie Gracich. Między innymi syn Riksona – Kron Gracie, Andre Galvao i inne gwiazdy.
  Walki będą na stronie http://metamoris.com/
  (szkoda, że stream będzie płatny).

 85. Czy to Davis taki dobry czy to Prado taki słaby? 😀 Mimo to, imponujący występ.

 86. ładnie ;p a juz sie zastanawialem co by bylo gdyby wsadzil mu palec 2 raz ;p;p;p

 87. widzę pewną analogię pomiędzy undercardem, a maincardem. Tu i tu druga walka zakończyła się wygraną "przyjezdnego". Teraz reszta walka dla kraju kawy…

  Niech Erick Silva przegra, nie będę tak się wkurwiał na kupon 🙂

 88. Pozamiatał nim matę. Jakby nie patrzyć Davis przegrał do tej pory tylko z Evansem.

 89. Czy ten sędzia zdaje sobie sprawę, że powinien karać za trzymanie się siatki?

 90. Świetna walka! Szczególnie druga runda. Dwa chwyty kończące dobrze zapięte, a jednak obaj się wybronili. Walka wieczoru będzie.

 91. Fitch jak profesor walczył 😉 Moje przepowiednie co do tej niespodzianek na tej gali w ogóle się nie sprawdziły, tracę formę coś.

 92. Przepraszać Fitcha! FOTN jak nic, a 2 runda jedna z lepszych  w tym roku!

 93. Aaaaaa, co za gala, powiedzieć o niej, że jest prze to mało powiedziane 😉

 94. Fitch FOTN, ahaha, nikt się nie spodziewał, no chyba, że będzie jeszcze lepiej

 95. Faktycznie Fitch troche zaskoczył, ale jak wiadomo do tanga trzeba dwojga ;]

 96. Fitch mega forma! Takiego chce Go widzieć. Tak dalej i może jeszcze dojedzie do walki o pas z GSP!

 97. Totalna egzekucja ale Glover jak zebrał jeden cios pod koniec to nim zachwiało i stracił ochotę na wymiany.

 98. Powinni to przerwać, Maldonado stać nie potrafi tylko opiera się o siatkę.

 99. Fabio powinien zjechać do MW, tutaj po prostu jest niszczony siłą przeciwników. Wiadomo, że mistrzem nigdy nie będzie, ale wiele dobrych walk mógłby dać.

 100. Trzecia porażka z rzędu, tak? Idę o zakład, że go nie zwolnią po tej walce:)

 101. W końcu znalazł się ktoś z odrobiną rozumu i przerwał tą egzekucję.

 102. Wielkie serce ale jednak to była egzekucja. Dawno nie widziałem tak jednostronnej walki. A teraz całym sercem za Big Nogiem!

 103. Glover wygrał, a w komentarzach wychwalany Maldonado. i o to chodzi! To, co On zrobił w tej walce, jak przetrwał, to niesamowite. Pewnie dostanie coś od UFC pod stołem. Wielki szacunek dla Niego za tą walkę!

 104. Zawsze jak widzę Hermana to przed oczami staje mi jego owłosiona wersja z walki ze Struvem i chce mi się śmiać.

 105. dzieki

  swoją drogą, zastanawiam się, jaki wpływ na mózg i rozumowanie miały te ciosy na Maldonado. Myślicie, że parkinson przed 50tką będzie ;] ?

 106. to co, w 2 rundzie nokat na Hermanie 😀 ?

  coś bez formy z tymi obaleniami Nogueira…

 107. A teraz Stephan Bonnar sprawi największą niespodziankę w świecie mma od czasu poddania Fedora przez Werduma 🙂

 108. Prawda jest taka, ze niespodzianka moze byc… pamiętajcie, że na najwyższym sportowym poziomie różnice w umiejętnościach nie są tak ogromne, często decyduje umiejętność przygotowania się do danego eventu, koncentracji etc, a Silva mógł olać Bonnara, ponadto to nie jego waga i nie jest przygotowany tak jak powinien. Ogólnie myślę, że Bonnar przegra, ale nie tak łatwo jak wszyscy myślą.

 109. Szacunek dla Legendy! Forma słaba ale Armbara wyczarował mimo wszystko!

 110. zwycięstwo Bonnara załamało by Brazylijską gospodarkę i doprowadziłoby do zamieszek na ulicach 😛 brzmi dziwnie, ale taka jest prawda, Brazylijczycy nie znieśli by takiego policzka u siebie, na swojej ziemi 😀

 111. generalnie to taki show pod Brazylijską publikę, dać ich wielkiego mistrza z gościem który jest już po zakończeniu kariery, ostatnie dni była wielka promocja Bonnara, jak to znakomity on nie jest, jak to nie może sprawić sensacji 😛 Sam trochę nawet w to uwierzyłem, ale nie ma co się oszukiwać, to walka zawodników z totalnie różnych klas MMA. Tak więc piękna wygrana Silvy, i fani UFC w Brazylii w pełni zachwyceni 😀

  PS, WAR BONNAR!!!!!!!!!!!!!!!

 112. Po takiej walce jestes mega ciekaw jak mógłby wyglądać pojedynek z Jonesem? Pająk znowu bawił się rywalem

 113. Silva standardowo, dłużej wchodził do oktagonu niż w nim walczył… Póki nie dostanie Jones’a póty będzie scenariusz się powtarzać. GSP? Nie ma na tyle siły by przetrwać walkę z Pająkiem. A poddać go też niestety nie podda. Dziękować, dobranoc! 😛

 114. Silva nie będzie walczył w 205. Zrobił to tylko żeby uratować gale.

 115. Zacna gala! Niby tylko Bonnar ale kolano miód!

  Dla Silvy-Bisping, dla BigNoga-Kongo.

 116. Dla Silvy – GSP 🙂

  A pomyśleć, że mogliśmy oglądać w ME Aldo vs Edgar ( nic nie ujmując Andersonowi).

  Gala roku.

 117. Malinowsky… Silva Vs. Bisping? ja tego pojedynku nie widze. Byłoby to samo co z Bonnarem.

  p.s Piękna anakonda Davis’a 😛

 118. walki ze Spiderem w UFC to jak składanie mu ofiary 😉

  „he’s been mounted more times than Jenna Haze” – The Voice

 119. Ekstra gala, miałem nosa, żeby oglądać na żywo. Fitch, Davis, Nogueira – mega! Maldonado super szczena. Po walce Silvy zmieniam zdanie, ten człowiek powinien walczyć z Jonesem, bo nie ma dla niego wyzwań Boss

 120. Nocki jak ta sprawiają, że czuje się pełen energii zanim jeszcze walnę się do łóżka na kilka godzin. Uwielbiam to uczucie.

 121. wspaniała wygrana, brawo Anderson Silva:) fajnie jak pod siatką przesunął się trochę w lewo i potem cofnął by stać idealnie w tym samym miejscu;)

 122. Silva to czarodziej MMA … robi z przeciwnikami co chce … nie widze na niego mocnych obecnie …. Silva potem dlugo dlugo nic …

 123. Comber 14/10/2012 at 06:04

  Brawo Antonio. Teraz Bonnar wygrywa 😀

  ninjasoldier 14/10/2012 at 06:04

  A teraz Stephan Bonnar sprawi największą niespodziankę w świecie mma od czasu poddania Fedora przez Werduma 🙂

  Mekk 14/10/2012 at 06:11

  Prawda jest taka, ze niespodzianka moze byc… pamiętajcie, że na najwyższym sportowym poziomie różnice w umiejętnościach nie są tak ogromne, często decyduje umiejętność przygotowania się do danego eventu, koncentracji etc, a Silva mógł olać Bonnara, ponadto to nie jego waga i nie jest przygotowany tak jak powinien. Ogólnie myślę, że Bonnar przegra, ale nie tak łatwo jak wszyscy myślą.

  jak fajnie to się czyta po wygranej Andersona:) oglądałem gale na OS i teraz czytam:P spoko, też byłem gotowy na niespodziankę bo to było by mega,:P chętnie z GSP

 124. chętnie Andersona obejrzałbym z GSP i Jon Jones, ale coś chyba mówił ze tylko w 84 chce walczyć

 125. jakieś wideo z walk już gdzies jest. Prosiłłbym o linki. Dopiero wstałem i omijam slalomem wszystkie spoilery. Z góry dzięki.

 126. Anderson niesamowity. Przed chwilą oglądałem i wiedząc ze walka potrwa 1 rundę zastanawiałem sie czy przypadkiem nie przerośnie go własne ego i nie zostanie trafiony. Bo trzeba przyznać że jest bardziej nonszalancki niż Bones. Taka przypadłość wielkichmistrzów? Szkoda że nie zawalczą razem.

 127. No i obyło się bez niespodzianki w Main Evencie. Anderson pobawił się wręcz w stójce z Bonnarem. Teraz czekam na prawdziwie legendarny pojedynek Silva vs GSP 🙂

 128. Na razie widzialem tylko walki Mai, Davisa i Andersona. Wszystkie znakomite. Spider moim BOGIEM Laughing

 129. Wstałem i… Bonnar 0 argumentów. Pająk w swoim stylu wybadał walke przez 3 minuty i zaczął upokarzać swojego oponenta. Myślę że Anderson po walce z GSP odejdzie na emeryturę, bo już chyba nie ma zawodników którzy mogli by mu zagrozić, nie biorę pod uwagę chuderlaka który ma 2 metry zasięgu i 190 wzrostu. Myślę że Anderson nie popełni takiego błędu i nie weźnie z nim walki. Ogólnie gala na plus  ładne poddania. Walka Fitcha o dziwo kapkę inna niż jego telenowele zanudzające leżeniem widza.

  ‎”Lock up your horses!! The REEM is in the house!”- Michael Schiavello

 130. Nie oglądałem gali i nie żałuje bo zaskoczeń widzę wielkich niema. Myślę że Silva już powinien iść na emeryture najwyższy czas.

  A co do walki z GSP jest już wiadomo coś więcej?

 131. Ty poważnie z tą emeryturą Silvy? Facet jest w wybornej formie, niszczy wszystko co się rusza.

 132. Be eS ale z kim Anderson ma walczyć? Mamy GSP no ok, a potem w MW kto? Bo jakoś nie widze nikogo kto miałby jakiekolwiek szanse z Brazylijczykiem. No i pytanie w jakim limicie wagowym odbędzie sie walka Silvy z GSP. WW czy MW. Co najlepsze Spider grilując i wpierniczając hamburgery jest w stanie wygrać z zawodnikiem LHW w tak krótkim czasie. 

  ‎”Lock up your horses!! The REEM is in the house!”- Michael Schiavello

 133. niewiarygodne :D… jego balans ciała to zjawisko … Silva chyba tylko naprawde Najman ma z tobą szanse wygrac bo innych zawodników na horyzoncie nie widzę 🙂

 134. Szkoda mi Ericka Silvy ,ale z drugiej strony stało się tak jak powinno się stać… Chyba każdemu się popierdoliło kiedy każdy myślał że ten jeden lucky shot przez Hendricksa zrobi z Fitcha dziadka kelnera ze znanym nazwiskiem do obicia. To tylko pokazuje żeby ktoś się tez nie przeliczył w walce MacDonald vs Penn… A Hendricksowi na przyszlość nie wróże rewelacji , mam nadzieje że przegra brodacz z Kampmannem i dojdzie do rewanżu z Fitchem. A Silva powinien się brać za Jon Jonesa ,a nie za dużo mniejszego GSP-iego. Bonnar ma 193 cm wzrostu rak samo jak Jon Jones. Jak to wyglądało w oktagonie ,to widział kto chciał.

 135. @Klaus   Żon Żons > ………………………………………………. > Bonnar

 136. @Klaus porównanie Bonnara nie ma sensu oni tylko mają wzrost ten sam 🙂 Umiejętności zasięg nieszablonowe techniki napewno Jon w tym wszystkim jest lepszy od Bonnara i tak samo St Pierre nie miałby zadnego problemu z Bonnarem tak jak wiele innych zawodników …nie ma co się oszukiwac 🙂

 137. Porównanie Bonnara nie ma sensu oni tylko mają wzrost ten sam 🙂 Umiejętności zasięg nieszablonowe techniki napewno Jon w tym wszystkim jest lepszy od Bonnara i tak samo St Pierre nie miałby zadnego problemu z Bonnarem tak jak wiele innych zawodników …nie ma co się oszukiwac 🙂

 138. This is LEGEN- DARY! Mistrz po prostu… Co on wyprawia, to jest niepojęte. TJ ładnie to podsumował, jedna z lepszych gali ostatnio, nawet Fitch nie wynudził. Szkoda,że nie postawiłem u buka, bo cała główna karta by mi wlazła.

 139. Herman co on robił to masakra 😀 Antek nie miał szans tego nie wygrac po prostu 🙂

 140. Czy mi się wydawało czy Silva chciał znokautować Bonnara barkiem? 😉 A na serio to trzeba przyznać, że jest niesamowity, to chyba jedyny zawodnik, którego pajacowanie w klatce/na ringu mnie nie denerwuje.

 141. Bisping przegrał w eliminatorze z Sonnenem co prawda decyzja ale jednak więc nie widzę jego szans ze Spiderem, Weidman? Może za 2 walki ale nie szybciej. 

  ‎”Lock up your horses!! The REEM is in the house!”- Michael Schiavello

 142. Mi nie chodzi o umiejętności Bonnara i Bones’a bo rzeczą jasną jest że Kościsty jest dużo lepszy. Mam na myśli że w walce ze Spiderem wzrost nie stanowiłby żadnego problemu dla Andersona , i że liczyłyby się tylko umiejętności ,a nie przewaga warunków fizycznych , dlatego też powinno dojść do tej walki bardziej niż np. do walki z GSP

 143. Wzrost może nie ale siła, zasięg i waga mogły by być nie do przeskoczenia. Pamiętaj że JJ często mówi o walkach w ciężkiej

 144. Anderson Silva… Mamy szczęście panowie, że żyjemy w czasach kiedy on walczy, nasze wnuki będą nam zazdrościć

  Nog zrobił swoje ale rywal był jaki był

  Teixeria no cóż, łącznie 450zł na niego postawiłem ale było wiadomo, że to zawodnik który aspiruje do top 10, egzekucja w pełnym tego słowa znaczeniu, nie wiem jak Maldonado to wytrzymał

  I bohater gali który uciszył chyba najwięcej osób Jon Fitch! W każdym temacie podkreślałem, ze to zdecydowany faworyt tego starcia. Nie wiem jakim cudem Eric Silva, który nie ma na koncie ani jednego dobrego nazwiska był faworytem w starciu z zawodnikiem który po GSP jest największym dominatorem tej kategorii wagowej ale mój portfel nie narzeka, trzeba przyznać, że walka była kapitalna i wielu ludzi zobaczyło po raz kolejny jak dobry jest to zawodnik. Czyżby czas na pojedynek Fitch vs Maia?

  Maia 100% dominacji, przypomniał sobie jak dobrym jest zawodnikiem w parterze i robi to co trzeba
  Ja czekam na ogłoszenie pojedynku Fitch vs Maia, chcę to zobaczyć

 145. Nie przesadzajcie z tym czarodziejem Silvą. Bonnar to nawet nie średniak przegrywał nawet z Krzyśkiem Soszyńskim czy też Colemanem na koniec jego kariery a nie pokonał nikogo solidnego. To musiało wyglądać jak spotkanie maturzysty z profesorem wyższej uczelni

 146. Może i tak ale sposób w jaki z nim wygrał jest niewiarygodny. slipmych zero przesady

 147. Nie przesadzajcie z tym czarodziejem Silvą.

  gość walczył z zawodowcem, z zawodnikiem UFC a bawił się z nim jak z małym dzieckiem. Dla mnie jest niepojęte jak mógł stać z opuszczoną gardą, pod siatką w jednym miejscu i nawet się nie przesuwać tylko robić uniki. Geniusz i tyle.

 148. Spider vs Bonnar – Planowo. Bonnar w ostatniej walce z Kingsburym pokazał ładne obalenia i myślałem, że w tym aspekcie może zaskoczyć ale nie wyszła mu żadna z prób przewrócenia rywala. A wiadomo czym to się kończy w walce z Silvą – zmarszczeniem w stójce.

  Minotauro vs Herman – Herman niewiele robił jak dla mnie. Zaaplikował czasem rywalowi mocnego kicka ale ogólnie nic ciekawego. Nie bez powodu wszyscy myśleli, że to jednostronna walka. Nogueira znowu pokazuje kunszt w BJJ i zostaje pierwszą osobą, która odklepała Dave’a. Mimo wszystko nie wyglądał zbyt dobrze. Wiem, że Antonio nigdy nie wyglądał jak jakiś terminator ale bez przesady. Źle to wróży przed walkami z bardziej wymagającymi rywalami.

  Teixeira vs Maldonaldo – Totalna masakra. Missmatch, ale cóż zrobić, gdy oryginalne zestawienie się sypię. Glover przeważał nawet w firmowej stójce rywala (chociaż raz mu weszła dobra trafiejka, która zachwiała Gloverem) i doktor słusznie przerwał walkę.

  Maia vs Story – Zaczynam odnosić wrażenie, że Maia ma masakryczną przewagę siły w tej wadze. Nie byłem zbyt entuzjastycznie nastawiony do jego zmiany wagi ale skoro potrafi tak zdominować nawet Storyego to może się zacząć kręcić w okół czołówki.

  Fitch vs Silva – Szkoda, no ale nie należy być tak głupim aby myśleć, że jedna szybka porażka przez KO od razu zmienia Fitcha w jakiegoś kelnera. Walka była dosyć wyrównana i dość ciekawa (jak na walkę Fitcha, chociaż nie była wcale taka niesamowita jak to niektórzy malują. Fight of the Night powinno pójść dla Medadiego i Marcello) ale Erickowi nie udawało się powstrzymywać ciągłego lecenia na plery. Właściwie jedyny swój moment miał w 2 rundzie kiedy niemal zdusił rywala w RNC.

 149. Spider vs Bonnar — Niby wszyscy się spodziewali takiego wyniku (choć po ostatniej szczenie liczyłem, że potrwa to wszystko dłużej) a i tak Spider zaskoczyl swoją postawa w tej walce. Nie odchodzenie od siatki, w sumie walka w defensywie, żeby wszystko skończyć praktycznie jednym uderzeniem. Za każdym razem jak go widzę w akcji wydaje mi się być jeszcze bardziej niesamowity niż byl wcześniej.

  Minotauro vs Herman — Pierwsze co pomyślałem, że żal oglądac takiego Minotauro. W pierwszej rundzie jakiś taki nie skuteczny. Widać, że wiek i kontuzje odcisnąły na nim piętno nie mniej jednak, jego star power sprawił, że walka była w pewnym sensie magiczna. Herman troszkę w pierwszej rundzie zaskoczyl swoją postawa ale w sumie walka skończyła się zgodnie z przewidywaniami.

  Teixeira vs Maldonaldo — Teixeira zdominował rywala w każdym calu. W sumie zastanawiam się, czy to czasem nie będzie ten,który duckowi zabierze pas. Walka fajna, w sumie po tym jak się zaczeła myślałem, że skończy się krócej. Maldonaldo zrobił wrażenie swoją odpornością.

  Maia vs Story -jak w skeczu dańca wyszedlem do toalety, podawali werdykt ..

  Fitch vs Silva – dla mnie walka wieczoru. Zarówno Silva jak i Fitch dali fenomenalne widowisko, pełne zwrotów co nie zmienia faktu, że jednogłośna decyzja była sprawiedliwą.

 150. HAHA 500 zł postawiłem na Fitcha przy kursie 1,7 mam nadzieje że mi wyślą kase do następnego piątku bo chciałbym przymelanżować, szkoda że na antonio silve nie postawiłem wcześniej bo też miałem stawiać, dobry biznes na UFC można zarobić jak ktoś jest ogarnięty w temacie, troche ryzyko jest a bukmaherzy nie znają się do końca i lecą na opiniach.

  A co do gali kozak, szczególnie walka Erick Silva vs Fitch, nie doceniłem silvy, był blisko wygranej w 2 rundzie obudziłem cały dom 😀 już myslałem że fitch odklepie to duszenie bo było wpięte. Ale Erick Silva też kozak wybronił balache, wytrzymał grad ciosów. Myślę że wyciągnie wnioski po tej przegranej i poprawi trochę kondycję ale mimo wszystko dobra kondycja bo fitch to jest bez tlenowiec może 5 rund walczyć takim tempem. Silvie powinni dać Koschecka który ostatnio przegrał to by było coś, silva to kompletny zawodnik i stójka kozacka i parter kozacki, w pierwszych 2 rundach był nie do zdarcia, jedynie na początku te zapasy fitcha. Ale umi wyjść z opresji Erick także duży szacun. Reszte z przymrużeniem oka oglądałem przysnąłem w walce noguiery, silva tez pokazał klasę no ale taki rywal to nie ma co się dziwić, bonnar kończył kariere także …. niech dadzą silvi weidmana to silva niech przy nim po pajacuje to zobaczy jak skończy.

  Na najbliższy czas chcę obejrzeć:
  Jon Fitch vs Johny Hendricks (Fitch go zmiecie)
  Erick Silva vs Josh Koscheck (Fight of the night nastepny)
  Anderson Silva vs Chris Weidman (bardziej wyrównana walka)
  Demon Maia vs Jake Ellenberg (wyzwanie dla demona)
  Phil Davis vs Glover Texteira (Phil by pokazał co to znacyz walka z nim na początku w UFC., to powinno sie dzisiaj odbyć a walka wagnera pardo z maldonaldo to by było po równo.
  Noguiera vs stevan struve (to by było bardziej wyrównane niż herman nogueira.
  Herman vs mike russow (albo zwolnienie hermana niech na ksw sie odbuduje w walce z grabowskim albo z bedorfem, raczej grabowski bo bedorf bez szans)

  MELANŻ I MELANŻ I TRENING I MELANŻ

 151. Ciekawe kto zgarnie nagrodę za walkę wieczoru?
  Fabio powinien dostać 1mln$ na poczet przyszłej renty inwalidzkiej ale jak znam życie to dostanie ale kopa w dupe..

 152. Wynik walki Silvy z Bonnerem byl z gory przesadzony, natomiast w ogole sie nie spodziewalem ze Silva oprze sie plecami o siatke i bedzie gotowy przyjac walke jakiej Bonnar by chcial. Przepasc umiejetnosci, a Bonnar pomimo, ze Anderson cala walke z plecami na siatce, byl jak zwierzyna do odstrzalu. Najwieksze wrazenie zrobil na mnie Glover, niesamowita konsekwencja, brutalnosc- Maldanado twardy facet, nie jeden na jego miejscu byl sie poddal. Dochodze do wniosku, ze Rampage ta swoja „kontuzja” uniknal egzekucji.

 153. Abstrahując od tego ile Big Nog już zebrał na czachę przez lata swojej kariery… Jestem fanem jego i bjj ale wydaje mi się, że z takim oldskulowym podejściem do kończeń, których szuka praktycznie bez żadnego „rozmiękczenia” przeciwnika ciosami i z każdej dominującej pozycji Antoni będzie miał spore problemy żeby wrócić do czołówki.

 154. Ogólnie gala bez niespodzianek z tego co widzę po wynikach ale oglądnąc i tak muszę!

 155. Po tej walce Spidera jeszcze bardziej zaostrzył mi się apetyt na Silva vs GSP. Brawa dla Big Noga, ale to był tylko Dave Herman. Teraz może Struve lub Kongo. Nie obraziłbym się też na Werdum vs Big Nog. Fitch pokazał, że jak chce to potrafi toczyć niesamowite walki. Polecam jego walkę z GSP. Maia i Davis bardzo fajne poddania. Wg mnie to któryś z nich powinien zgarnąć nagrodę za sub of the night. Dla Mai chętnie widziałbym z Mike’a Pierce’a.

 156. Ciekawe kto zgarnie nagrodę za walkę wieczoru?

  Fight of the Night: Jon Fitch vs. Erick Silva
  Knockout of the Night: Rony Mariano Bezerra
  Submission of the Night: Antônio Rodrigo Nogueira

 157. Fitch niemiłosiernie okładał Brazylijczyka łokciami i uderzeniami w parterze i gdyby sędzia ringowy Marc Goddard był nieco bardziej asekuracyjny 34-latek pewnie doczekałby się swojego drugiego skończenia w UFC.

  sędzia nie przerwał tej walki przed czasem bo bał się że Fitch może zgarnąć dwa bonusy i tym samym koniec świata mógłby nastąpić znacznie wcześniej!

 158. 205 lbs.: Anderson Silva pok. Stephana Bonnara przez TKO (kolano na korpus i uderzenia), 1. runda, 4:40.

  Spider w swoim stylu, rywal za słaby 

  265 lbs.: Antonio Rodrigo Nogueira pok. Dave’a Hermana przez poddanie (balacha), 2. runda, 4:31.

  Herman stójkę ma tragiczną, w parterze dobrze się bronił….do czasu


  205 lbs.: Glover Teixeira pok. Fabio Maldonado przez TKO (walka przerwana przez lekarza), 2. runda, 5:00.

  Zmasakrował Fabio, ale widać było, że po zapoznaniu się z ciężką łapą Fabio, Glover wolał sprowadzać. Szacun dla Maldonado!


  170 lbs.: Jon Fitch pok. Ericka Silvę przez jednogłośną decyzję (2 x 29-28, 30-27).

  Coś pięknego.Applause Silva w 3 r bezsilny jak dziecko. Gdyby Jon miał troszkę silniejszy cios jeszcze…


  205 lbs.: Phil Davis pok. Wagnera Prado przez poddanie (anakonda), 2. runda, 4:29.

  Cios w tył głowy był, az publika zabuczała 🙂 Świetne poddanie!


  170 lbs.: Demian Maia pok. Ricka Story’ego przez poddanie (dźwignia na kręgosłup), 1. runda, 2:50.

  Myślałem,że mu kark skręci. Pełna dominacja. Markhunto miał jak zwykle nosa 🙂

  145 lbs.: Rony Mariano pok. Sama Sicilię przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 4:16.

  Dużo emocji, wysokie tempo, fajna walka

  155 lbs.: Gleison Tibau pok. Fransisco Trinaldo przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).

  Fajnie zestawieni rywale. Szale przechylały się to w 1 to w 2 stronę. Fajne były te wymiany w stójce przy siatce.


  145 lbs.: Diego Brandao pok. Joey’ego Gambino przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).

  Graty, ale troszkę za dużo pajacowania zwycięzcy. 


  170 lbs.: Sergio Moraes pok. Renee Forte przez poddanie (duszenie zza pleców), 3. runda, 3:10.

  Wygrał, ale szału nie było

 159. Maldonaldo zostaje w UFC:) Jak ktoś słucha tej konferencji w słuchawkach to nagłe podbicie dźwięku przy pierwszej wypowiedzi Fitcha może rozpierdolić mózg. Zostaliście ostrzeżeni;)

 160.  

  Ile bym dał żeby zobaczyć te walke.. ehh. Niestety obaj mają za dużo do stracenia. Sytuacja analogiczna do Mayweather vs Pacquiao.

 161. Fight of the Night: Jon Fitch vs. Erick Silva
  Knockout of the Night: Rony Mariano Bezerra
  Submission of the Night: Antônio Rodrigo Nogueira

  Yyy,że co słucham? Nog dostał to za nazwisko, bo Davis dużo ciekawiej i efektowniej poddał Prado tą anakondą.

 162. A ja dałbym Mai 🙂 Niestety w UFC tak jest, że czasem nagrodę dostaje bardziej znany zawodnik, a nie ten który bardziej zasłużył.

  „UFC 151 will be remembered as the event Jon Jones and Greg Jackson murdered.” – Dana White

 163. Bardzo fajna gala. Największym zaskoczeniem był dla mnie Fitch który udowodnił, że ma wielgachne serducho i takie same jajca. Takiego Jona chce się oglądać! Przyznaje się z żalem, dla mnie nokaut ze strony Hendricksa zrobił z Ficza odziadziałego kelnera. Nie wiem jakim cudem mogłem postawić na E.Silve. Herman nie wiem co chciał wykombinować z tym swoim staniem w miejscu. Wyglądało to komicznie i najwidoczniej przynosiła skutek odwrotny od zamierzonego (no chyba, że to miało rozbawić brazola). Fakt faktem brawo Antek 🙂

  Teixeira pokazał się z zajebistej strony. Czekam na jego walki z czołówką. A co do Spidera to brak mi po prostu słów…  Ta walka utwierdziła mnie tylko w przekonaniu, że niestety raczej GSP nie ma większych szans z nim. Chciałbym zobaczyć go z Bonsem no ale wiadomo jak jest 🙂

   

  EDIT: hahahaha dopiero teraz się poczaiłem, że Herman to ten owłosiony Herman, o ja głupi :DDD

 164. Rewelacyjna GALA ! Wszystkie walki BEZ LIPY ! I zwyciestwa zgodnie z podejrzeniami ;> Texeire dal bym jeszcze jedna walke i Title Shota !

 165. Brawo Fitch! Nie wiem dlaczego, ale mam sympatie do tego zawodnika. Swietny main card.

 166. Walka wieczoru zgodna z planem, a wiec kolejna wygrana Silvy. Na minus sędzia  Mario Yamasaki. Zdziwiła mnie też przegrana Ericka Silvy.

 167. Dokładnie, poddanie przyznałbym Davisowi za piękną anakondę. Poddanie Mai ok ale trochę siłówka, myślałem, że Storyemu lada moment głowa wypstryknie jak kapsel od butelki.

 168. nie spodziewalem sie, ze zobacze kiedykolwiek fitcha w takiej dyspozycji, utemperowal silve az milo. maldonado to kurwa jakis robot, typ ma niezniszczalny leb, nie dziwne, ze nigdy nie zostal znokautowany. hermann, co ten typ robi w ufc? stojki to on nie ma zadnej, grabowski ladnie by po nim pojechal, jak go teraz wyjebia moglby sie zmierzyc z damianem

 169. Panowie jak to jest z powtórką na OS, zaczyna się o 18 a kończy o 22 … czyli będzie pokazana nie tylko MC ale i walki wcześniejsze, pytam się z racji tego, że zdążyłem dopiero na walkę Davisa z Prado, a chętnie zobaczyłbym galę jeszcze raz …

 170. FOTN bezprzecznie Fitch vs. Silva.

  KOTN: Spider

  SOTN: BigNog

  Ale to tylko moje zdanie. Co do poddania to można wybierac po każde było bardzo ładne.

 171. Walka Andersona wyglądała jak pokazowa/ustawiona. Co robi ten gość to jest coś niesamowitego. 

  Big Nog – kurde jak się denerwowałem. Druga runda to już w ogóle masakra. Takie pozycje mial i nie mógł poddac rywala. Ale na szczęście dobrze się skończyło

  Maldonado to ma głowę chyba z betonu. Całkowita dominacja Teixeiry. W 3 pewnie i tak niezdołałby go znokautować. 

  To tak na szybko po 3 obejrzanych walkach.

 172. Btw co chodziło z tą krwią z nosa Story’ego przy poddaniu Mai? Myślałem że zaraz padnie trupem.

 173. Co tu dużo gadać, najlepsza gala UFC w tym roku. Cały MC i ME 10/10. W skrócie:

  Maia vs Story – kurwa, gdy zobaczyłem jak mu krew cieknie z nosa podczas dźwigni, to aż zaniemówiłem.

  Davis vs Prado – absolutna dominacja Davisa. Świetne rzuty, morderczy GnP i w końcu piękne poddanie.

  Fitch vs Silva – kozacki powrót Fitcha po nokaucie z Hendricksem. 2 i 3 runda wciskały w fotel. Tak jak Rogan powiedział – Silva zlekceważył Fitcha i zebrał niezły wpierdol.

  Teixeira vs Maldonado – toż to amerykański remake sławnej walki z Pride – Frye vs Takayama. Maldonado wyglądał po wszystkim podobnie jak swojego czasu japończyk. Szacunek za twardy łeb i charakter.

  Nogueira vs Herman – dziwna walka, miałem wrażenie jakby Herman momentami pajacował. Ciekawe poddanie.

  Silva vs Bonnar – wynik do przewidzenia, ale jak zwykle Silva zrobił to w znakomitym stylu.

 174. To była chyba jedna z najlepszych, jak nie najlepsza gala w tym roku. Kurwa, mialem takie emocje, ze to niemozliwe. A jak Nog wyciągał te suby, to nie chcielibyście mnie widzieć 😛 Widzieliście jak Spider płakał w szatni po walce Noga ? Erick mnie trochę zawiódł, ale na niego przyjdzie jeszcze czas. Maia,Davis,Tex. Wszyscy zajebiście, gala 10/10

 175. Ja jednak chętniej obejrzałbym walkę Silva – JBJ (choć pewnie nigdy do niej nie dojdzie), niż Silva – GSP. Po prostu warunkami fizycznymi bliżej Silvie do Jonesa niż Rush'a. Gala przekozacka, kto nie oglądał niech nadrabia zaległości !!!

 176. Kiedy Diazowi kończy się zawieszenie? Cholernie chciałbym go zobaczyć z Maią, a dodatkowo przy ciekawym kursie postawiłbym grube pieniądze na Brazylijczyka!

 177. Niesamowite w jaki sposób wygrał .Anderson Silva vs Jon Jones to była by walka ale wiadomo że do takiej walki nie dojdzie.W takiej walce obstawiał bym tego pierwszego .

 178. NA ufc 154 można niezłą kasę zarobić na Carlosie Conditie albo i stracić.

  3.70 kurs, jak ktoś postawi 1000 zł zarobi:
  3.7*1000*0.9= 3330 zł co daje 2330 zł na czysto.

  Condit ma szanse wygrać to decyzją, bo gsp może mu zagrozić tylko i wyłącznie zapasami ew. techniki parterowe, ale myślę że Condit odrobi lekcje z BJJ.
  Ale ja chyba nie zaryzykuje bo nie wiadomo jak z forma GSP.

  później znów można zarobić w walce
  Shoguna z Gustaffsonem

  stawiając na shoguna jest kurs 2,50 trochę mniejszy niż na conditicie ale myślę że shogun pokona gustaffsona.

 179. Nie wiem, z kim Silva chce dalej walczyć w średniej … W ogóle mam wrażenie, że on chce walczyć rzadko i tylko z cieniarzami. Chciałbym zobaczyć walkę Silva-Rua w półciężkiej, i uważam, że to w tej chwili, szczególnie po dzisiejszej walce Silvy, najbardziej naturalne zestawienie. A jak nie, to Weidman, na początku przyszłego roku.
  Na marginesie, jeżeli taki Bonnar jest w UFC, to Błachowicz też powinien być.

 180. Z tego co pamiętam Bonnar za walkę z Forrestem w finale TUF 1 dostał zapewnienie od Dany, że nigdy nie zostanie zwolniony z UFC.

 181. Nie miałem za bardzo czasu, żeby więcej komentarzy przeczytać i może już ktoś o tym wspomniał, ale do kierwy co to za pi…a sędziowała walkę Davisa z Prado? Najpierw Prado przez pół minuty chyba co chwilę łapał się siatki, a potem Davis wypłacił mu petardę prosto w potylicę, a ten idiota w żadnym przypadku praktycznie nie zareagował. Coś tam się raz odezwał do Prado, ale za takie coś to punkt jak nic powinien być odjęty.

 182. żenada… jak można porównywać Błachowicza do Bonnara? Daaaleko Błachowiczowi…

 183. Marc Goddard. To nie był ogólnie dobry dzień dla Marca Ratnera i jego hmm.. "pracowników"? "wybrańców"?

 184. Nie wiem, z kim Silva chce dalej walczyć w średniej … W ogóle mam wrażenie, że on chce walczyć rzadko i tylko z cieniarzami.

  W sytuacji, kiedy Silva dwa razy chciał uratować galę (najpierw na UFC 151, a teraz przed UFC 153) i wystąpić nieprzygotowanym, ryzykując wszystko – ta wypowiedź wydaje się bzdurą.

  Jestem daleki od wielkich zachwytów na tej gali. Czy była najlepsza w tym roku? Się okaże 😉

 185. Cieszy, że mój ulubieniec się odbudował na tym forum =)

  szkoda ze nie wstałem na tą galę bo widzę, że widowisko było przednie.

 186. Jedynie wyraźne wygrane i skończenia przed czasem zamaskowały kiepską pracę sędziów na tej gali.

 187. Błachowicz mierzy na UFC żeby się nie przejechał .Tam mu nie pójdą na rękę dostanie takiego przeciwnika że pierwszą walkę przejebie potem drugą i do widzenia .

 188. To ja wiem, że według Smile

  Chodziło mi o to, dlaczego xBadBoyx uważasz, że jak GSP za niski to się nie nadaje. To zbyt prozaiczny powód żeby taka walka się nie odbyła. Luz Beer

 189. GSP jest w stanie swój niedobór wzrostu względem Pająka nadrobić umiejętnościami.

 190. moim zdaniem walka GSP vs Silva będzie o wiele mniej ekcytująca niż walka Pussy Jones vs Silva a dlaczego? Silva chce się konfrontować z „malutkim” GSP z wagi średniej, ale sam waży na co dzień w granicach 100kg co niedawno potwierdził w wywiadzie. Dla mnie to troche tchorzostwo zabiegać o walkę z o wiele „mniejszym” zawodnikiem, poza tym walka z GSP niesie za sobą mniejsze ryzyko porażki.

 191. Pussy Jones

  Ten Pussy wyczyścił swoją kateogorię, ale to tylko taki szczegół.

   

 192. Obie wialki średnio mnie porywają w jednej Silva jest za duży w drugiej zaś za mały

 193. Nie zmienia to faktu że jest tchórzem, ale to tylko taki szczegół 😀

 194. Bardzo fajna gala. Myślałem że Bonnar sprawi Silvie więcej problemów, ale się przeliczyłem. Anderson jest wielkim fighterem, ale nigdy nie będę jego fanem ze względu na lekceważące podejście do rywali. Pajacował z Maią, pajacował dziś w nocy…

  Ciekawy jestem kogo dostanie teraz Glover. Nikt nie ma już chyba wątpliwości co do jego umiejętności. Moja propozycja to Gustaffson.

  W pozostałych walkach wyróżniłbym świetną walkę Fitcha z Silvą i fajne poddanie w wykonaniu Davisa. Obaj napsuli krwi brazylijskim fanom.

 195. te miny andersona i cala szopka w czasie walki to wg was nie jest brak szacunku dla rywala? 

  tzn nie, ze sie czepiam, ale gdy JBJ robi cos by wg wielu 'upokorzyc' przeciwnika to wszyscy placza jaki to jebany gowniarz, dziecko, blabla. spider w wypowiedziach pelen szacunku (dla mnie te jego dialogi byly meeeegamega sztuczne), a w walce calkowicie odwrotnie. rozumiem, ze chce udowodnic swoja wyzszosc, ale gdy JBJ robi prawie to samo (ja tego nie zauwazylem az tak, pewnie z sympatii) jest linczowany. 

  to tylko moje zdanie, jesli sie myle to luz. 

  Glover zrobil na mnie dobre wrazenie i chetnie zobaczylbym jak niszczy Machide i probuje ugrac cos z JBJ. 😉
  We are United.

 196. Dawno nie widziałem wolniejszych ciosów niż te Bonnara… A to kopnięcie – to już jakiś cyrk jest…

 197. Glover pokonał Maldonado i już wszyscy widzą w nim pogromcę Machidy i Rampage'a… no bez przesady z tym hypem.

 198. Dokładnie jak dla mnie nr 2 i jedyny który może zagrozić młodemu mistrzowi

 199. wypowiedź andersona odnośnie walki z GSP

  „Anderson stwierdził, że woli walczyć z GSP niż z Jonem Jonesem, po pierwsze dlatego, że Georges jest mniejszy a po drugie dlatego, że otrzyma mniej uderzeń”

  Silva widocznie się wypalił, wybiera łatwiejszy wariant niż nowe wyzwania…. heh ;/

 200. Dziwne, że Anderson mówił o sobie w trzeciej osobie. Najważniejsza walka w historii MMA może w końcu dojść do skutku a ty narzekasz? Daj spokój człowieku.

 201. Jakim Silva jest KOTEM to nie mam pytań… łamie generalnie wszystkie zasady, prawdziwy Champ

 202. jaranko sie bo zbil emeryta, nie miesci mi sie to w glowie po prostu troche. 😉

  Machida pogrozil trafieniem JBJ i juz najwieksze zagrozenie dla niego? serio?
  We are United.

 203. A kiedy walczył nr 1 p4p z nr 2 ? Kiedy walczyło dwóch dominatorów którzy w swoich dywizjach nie mają sobie równych? A poza tym czy uważasz, że walka z GSP nie byłaby dla Silvy wyzwaniem? No bo tak wynika z twoich postów.

 204. Rashad / Hendo, wg mnie najgrozniejsi rywale, czekam co Gustaffson pokaze. Glover zrobil dobre wrazenie, okrutnie ciezkie rece dlatego chcialbym zeby dostal wlasnie Machide, 'duze' nazwisko, duze umiejetnosci.

 205. Rashad tak ale Hendo moim zdaniem ma małe szanse. Gustaffson dobrze się zapowiada ale musiał by solidnie popracować nad zapasami Glover natomiast niewiadomo jak będzie się prezentował na tle lepszych zawodników

 206. Nie dokońca tak uważam. Twierdzę że GSP będzie dla Silvy łatwiejszą przeprawą ponieważ jest mniejszy (waga) i mniejszy (fizycznie). Walka z GSP będzie dla Silvy (w)yzwaniem natomiast walka z Pussy Jonesem byłą by dla niego (W)yzwaniem. I chyba raczej każdy wolał by o wiele bardziej zobaczyć konfrontację Silva vs JJ niż Silva vs GSP

 207. – Fabio Maldonado vs. Glover Teixeira – walka co do której mam mieszane uczucia. Z jednej strony pogrom i totalna dominacja Teixeiry (każdą z rund spokojnie można było punktować 10-8 dla niego), ale z drugiej – fighter mający przez 3/4 pierwszej rundy dosiad, w drugiej długo plecy rywala i dosiad, nie potrafi skończyć rywala przed czasem za pomocą uderzeń lub poddania? Zabrakło mi tutaj tego postawienia kropki nad „i” przez prospekta z Brazylii.

  – Erick Silva vs. Jon Fitch – za wcześnie było dla Indio na tą walkę. Poza drugą rundą, gdzie niemal udało mu się zdusić Fitcha w RNC (chociaż runda wg mnie i tak bardziej na remis, bo później Fitch sam nieomal nie poddał go balachą i nie dopiął Mata Leao), w pierwszej zapaśniczo dominował Jon, a w trzeciej – Silva będący już całkowicie bez prądu, desperacko tylko walczył aby nie dać się zatłuc z dosiadu.
  Wyszły braki doświadczenia, bo walcząc z tak doświadczonym rywalem, nie można sobie pozwalać na walkę z nisko opuszczonymi rękoma w stójce, czy jakieś obrotówki z kapelusza (w walce z zapaśnikiem, który tylko czeka aby wejść w nogi? What???).

  – Dave Herman vs Antonio Rodrigo Nogueira – jako fanowi Minotauro, strasznie ciężko mi się ogląda jego obecne walki, kiedy facet ewidentnie nie nadąża już za tym, jak świat mocno poszedł do przodu w MMA. W walce z Hermanem było podobnie. Mino w ogóle nie bronił kicków, inicjując obalenia – sam lądował na plecach, a gdyby głowa Hermana standardowo niczym magnes nie przyciągała pięści rywali – nie wiem jak te wolne i pchane kombinacje miały by dojść celu. W parterze też nie było za wiele lepiej. Nog nie potrafił wykończyć całkowicie dopiętej Americany i dość łatwo pozwolił uciec rywalowi z Balachy. Takiemu ekspertowi od BJJ to wręcz nie przystoi. Na szczęście kolejna balaszka weszła (choć też była mocno wymęczona) i Minotauro (normalnie łezka w oku dla jego fana) w końcu ponownie (od czasu walki z Timem Sylvią) kogoś poddaje! Bardzo mnie cieszy zwycięstwo jednego z moich ulubionych fighterów (na których się wychowałem), ale jego walk z czołówką HW za cholerę nie chciałbym obecnie oglądać, bo będzie rzeźnia.

  Co do hipotetycznego starcia Spidera z Bonesem lub GSP, to wolałbym to z Jones’em, bo byłoby bardziej wyrównane. Po stronie Spidera byłoby doświadczenie i skillsy, a po stronie Bonesa – lekka przewaga warunków fizycznych (zwłaszcza zasięgu), młodość, nieszablonowość i kozackie zapasy (kryptonit na Spidera). Poza tym – obaj mają w miarę podobne warunki fizyczne, gdzie przy starciu Silvy z Georgesem, w tej kwestii byłaby straszna przepaść (co nie oznacza, że tej walki nie obejrzałbym i to z wypiekami na twarzy).

 208. Ja wolę Silva vs GSP, Ty wolisz Silva vs JJ. O gustach się nie dyskiutuje, jak to mówią 😉

 209. Do żadnej z nich najprawdopodoniej nie dojdzie w najbliższym czasie. No chyba, że których z jegomości zdecyduję się na odejście na emeryturę, ale wtedy to też niezbyt pewne, bo co by było jakby przyszły emeryt wygrał? Według mnie oba te zestawienia są średnio realne, za dużo na nich do stracenia w rozumieniu długofalowej polityki, a jednorazowy gigantyczny zysk nie zrekompensuje przyszłych strat.

 210. Łysy jednak coś przebąkiwał o tym, że planują starcie Spidera z GSP jeżeli ten pociśnie Condita…

 211. Łysy mówił wieeeeele rzeczy, podnosi ciśnienie i zainteresowanie publice.

 212. Poza tym — obaj mają w miarę podobne warunki fizyczne, gdzie przy starciu Silvy z Georgesem, w tej kwestii byłaby straszna przepaść (co nie oznacza, że tej walki nie obejrzałbym i to z wypiekami na twarzy).

  Właściwie dysproporcje w warunkach Jonesa i Silvy są większe niż w przypadku tego drugiego i GSP.

 213. Dana duzo bardziej sie stara o pojedynek Jones – Silva, niz tego drugiego z Gsp. Walka z Kanadyjczykiem, to wymysl Silvy, i podobno zadnych rozmow na ten temat nie prowadzano.

  W przypadku pierwszej opcji, problemem niby sa pieniadze. Dana uwaza, ze Silva sie z nimi(zuffa) droczy, wszedzie krzyczac, ze nie chce tej walki.

 214. Hendo tylko dlatego, ze jak pierdolnie to zabije, a tego u nikogo z reszty LHW nie widze. 😉

  nie wiem jak z Gloverem, bo glowa Maldonado to raczej z tytanu.

 215. Jestem psychofanem Fedora ale (według mnie) Andersonowi brakuje jeszcze wyklepać, no pokonać takiego GSP lub JJ i nigdy nie zaprzeczę, że jest najlepszym zawodnikiem MMA w historii.

 216. Tens – zwłaszcza wzrost i waga jaką mają na co dzień… „Tylko” w kwestii zasięgu różnica pomiędzy Spiderem a GSP jest mniejsza niż pomiędzy Spiderem a Bonesem.

 217. Silva jest nie z tej planety. Troche dziwi mnie, ze Glover nie skonczyl tej walki majac dosiad tyle czasu. Gala bardzo fajna

 218. Czystym skillem Anderson jest lepszy od JJ, na jego korzyść przemawiają warunki fizyczne i zapasy. Gdyby doszło do takiej walki to stawiałbym na pająka.

 219. Tens — zwłaszcza wzrost i waga jaką mają na co dzień… „Tylko” w kwestii zasięgu różnica pomiędzy Spiderem a GSP jest mniejsza niż pomiędzy Spiderem a Bonesem.

  Anderson z Bonnarem na wadze miał 202 funty, a raczej nie zbijał niepotrzebnie 3 funtów poniżej limtu. Natomiast GSP do oktagonu wnosi 87-88 kg. Za to róznica zasięgu między Silvą i Jonsem jest porażająca.

 220. Jak w ogole mozna porownywać siusiakowatego Bąsa do Spidera, przecież on by mógł dla niego buty czyścić 🙂

 221. Tez widzę większy sens w walce JJ vs Spider niż Spider vs GSP. Zresztą to że tej walki chce Dana i Anderson nie znaczy że GSP się skusi.

  Co do Glovera to Rampage już prosi w necie White’a by ten spełnił życzenie Brazylijczyka (chce walczyć z jakimś głośnym nazwiskiem) i ustawił ich pojedynek.

 222. Rampage nie skończy dobrze w tej walce. Obecny Glover i obecny Quinton to inne ligi.

 223. Rage: Walki Anderson vs JJ nie chce JJ wykręcając się pseudo koleżeństwem, stary mistrz jak dla mnie przyjmuje tylko poze, ze "jasssne, pewnie ze kumple" 

 224. Też wydaje mi sie to nieprawdopodobne. 88 kg nie jest łatwo ukryć. Nie wiem, ale ja nie zauważyłem, by coś wnosił. Dodatkowo sędzia dokładnie sprawdza 

 225. Spider niesamowity jest. Zwykle w jego pojedynkach licze na niespodzianke, ale on kazdego przeciwnika wrecz miadzy w octagonie. Jego refleks i koordynacja to cos nieprawdopodobnego. Z niecierpliwoscia czekam na jego kolejny pojedynek (moze Weidman ?)

  Też wydaje mi sie to nieprawdopodobne. 88 kg nie jest łatwo ukryć. Nie wiem, ale ja nie zauważyłem, by coś wnosił. Dodatkowo sędzia dokładnie sprawdza

  Pocisk roku Kaczka, pewnie nie zasnie teraz….

 226. a tak na poważnie wydaje mi sie niemożliwe , aby zawodnik w 1 dzień przybrał 10 kg 

 227. Z tego co kojarze to Thiago Alves w 3 godziny po ważeniu powracała mu waga o jakieś 30 funtów.

 228. @tomek

  Więc chyba niesłuchałeś wywiadu z Curtem dla mmarocks po KSW 18. 

 229. porównaj sobie gabaryty zawodnika w dzień ważenia i w dniu walki – widzisz aż tak dużą różnicę ? 

 230. To jest kontrolowane odwodnienie przed ważeniem. 10 kg w dobę spokojnie nawodni.

 231. Trener GSP:

  „Georges jest coraz lepszy w zbijaniu wagi. Normalnie waży koło 194 funtów (88 kg). Bywało, że ważył 180 funtów (81 kg) i później wyrabiał 170 funtów (77 kg). Zbijanie wagi przychodzi mu tak łatwo, że zbudowaliśmy mu więcej mięśni… Teraz jest na diecie białkowo-warzywnej. Aktualnie nie trenuje już tak dużo, ale jeszcze zejdzie z niego woda. To tylko tymczasowy spadek wagi, nie prawdziwy, bo w kilka dni nie zgubisz tyle tłuszczu. Ostateczne zbijanie wagi trwa jakieś 6 dni. W piątek zostanie mu 6-7 nadprogramowych funtów, więc pójdzie do sauny. Nie polecam tego nikomu, nawet zawodowym sportowcom, ale on jest doświadczony w tej kwestii. Zaraz po ważeniu w piątkowy wieczór, damy mu napój regenerujący – Prime (izotonik od Gatorade, sponsora GSP), bo będzie potrzebował węglowodanów. Do klatki wejdzie ważąć 192-193 funty.”

   

  Warburton przed ważeniem i przed walką:

  Co do gali to nic więcej dodawać nie trzeba.

  Dobra gala.

 232. Tomek -takie zbijanie nie jest dla nich problemem…GSP duzo wiecej wnosi , wielki jest tez Sonnen w trakcie walki no i JBJ to własciwie dobry ciezki
  Zreszta to co wyrabia z waga Thiago Alves jest swietnym przykladem.

  Jesli chodzi o poziom Spidera to przy całym wielkim szacunku jakim daze Bonesa , nie mozna go na razie porownywac ze skillsami Brazola. Anderson sam sobie ustala jak ma wygrac i kiedy własciwie bawiac sie z przeciwnikami. Juz dawno moim zdaniem przerosł Fedora i jakis czas temu GSP. Walka jego i Jonesa byłaby marzeniem.
  GSP bedzie i tak pewnie silniejszy fizycznie niz Spider w tej walce ,ale brazol jest za gibki i za dobrze broni obalen. Z drugiej strony z takim zapasnikiem pod mma jakim jest Georges, Silva jeszcze nie walczył. Waga 77 jest mimo wszystko pełniejsza w ludzi naprawde przekrojowych i z checia zobacze ten pojedynek ,chociaz moim zdaniem zasieg itp przeważą.

 233. Właśnie to obejrzałem. Jak dla mnie najlepsza gala ever, a oglądam od UFC 98, zarówno UFC jak i WEC i Strikeforce.. Brak mi słów. Po prostu miazga. Szczególny szacun dla Fitcha którego miałem zawsze za oktagonowego nudziarza. A.Silva – bez komentarza – mimo że nie lubię go jak psa, to jest po prostu fenomenalny. Nogueira – dziadek pokazał, że trzeba się z nim wciąż liczyć. Davis – przepiękny sub, podobnie Maya. Texeira = totalna dominacja, ale też szacun dla Maldonado. Jeśli miałbym komuś kto nie ogląda MMA polecić jedną galę, żeby złapał bakcyla, to to byłaby ta gala. Po krótce: „mózg rozjebany”. Jak wy widzicie tę galę w waszych rankingach „all times best”?

 234. GSP vs Silva – GSP umiejętności zapaśnicze ma na poziomie bezCzela, siły pewnie mniej, stójkę mocniejszą ale i tak do Andersona mu daleko, walka mogłaby być wyrównana ale imo 70% Anderson – 30% GSP

  Anderson – Bones – nie ma raczej opcji, żeby Bones zszedł jeszcze jedną wagę w doł, a w 205 warunki Bonesa chyba raczej nie do przeskoczenia dla Andersona, Bones pewnie sprowadziłby go na ziemię i skończył łokciami, tutaj jest dużo mocniejszy od Sonnena, między innymi dzięki warunkom fizycznym.

  Obie walki nie mają sensu, wolałbym Jonesa w cieżkiej z JDS, albo Aldo z Hendo.

 235. Aldo z Hendo.

  Wole Aldo z Alim :] Może u da mu się zbić ;]

  A co do dream figtów – dla mnie Silva niech zostanie w MW i do końca kariery utrzyma swoją legendę. w WW GSP mógłby się okazać za mały,w LHW JJ za duży – obie walki rozstrzygnięte były by bardziej przez warunki fizyczne a nie poprzez umiejętności. Choć w WW różnica nie była by aż tak straszna jak w LHW. Potem by mówione było,że JJ jest lepszy od Spidera(a nie jest),co dla mnie było by wypaczeniem.

 236. Erick – wielka szkoda, chyba nie docenił Fitcha i wyszedł zbyt pewny siebie, wielka szkoda, bo widziałem go już prawie w walce o tytuł… Teraz musi wrócić, ale na utraconą pozycję będzie musiał ciężko i długo harować…

  Anderson – nie mam pytań, jest prawdziwym Mistrzem i Legendą, a z walki na walkę zaskakuje coraz bardziej

  Glover – potwierdził swoją reputację, ciekawe kto z nim teraz będzie chciał walczyć 🙂 wdziera się przebojem do top ten LHW

 237. Master Sensei Seagal: i told anderson to keep his back on the fence so bonner wouldnt be able to take him down

 238. @Yagiel: dwe chyba miał na myśli Bendo (chyba) Smile

   

  Eric momentami przypominał mi sposób walki Dragona (ale oczywiście tylko czasem). Eric wypalił sie  fizycznie i psychicznie pod koniec walki, a wtedy poznajemy prawdziwego mistrza (wojownika). Jak widać , trochę za wczesnie dla niego jeszcze. Ale i tak dał meeega walkę i niemałą kasiorkę zgarnął przy okazji. 

 239. @Yagiel: dwe chyba miał na myśli Bendo (chyba) Smile

  Wiem 🙂 Ja tylko żartuje 🙂

 240. GSP wnosi do oktagonu 88 kg ? nie rozśmieszajcie mnie ROFL

  Filozofie, zanim napiszesz kolejny idiotyczny komentarz w swoim stylu, najpierw zapoznaj się z tematem.

 241. Gala miodzio!

  Dana chyba się nie spodziewał, że Fitch "zgwałci" jego gwiazdeczkę 😉

 242. W koncu porzadny dzwiek, dzieki za uporanie sie z tym problemem

  (mozliwe, ze sie juz sie jakis czas temu z tym uporaliscie, ale dopiero teraz mi sie to bardzo w uszy "rzucilo")

 243. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 244. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 245. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 246. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 247. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 248. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 249. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 250. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 251. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 252. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 253. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 254. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 255. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 256. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 257. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 258. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 259. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 260. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 261. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 262. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 263. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 264. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 265. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 266. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 267. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 268. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 269. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉