Organizacja ALMMA ogłosiła, że najlepszym zawodnikiem Amatorskiej Ligi MMA w 2020 roku został Cyprian Wieczorek z klubu Ronin Świętochłowice. Najlepszą zawodniczką ligi została zaś Paulina Wiśniewska z klubu MMA Team Ostróda.

17-letni Cyprian Wieczorek, który w zeszłym roku zdobył Heraklesa w kategorii „Amatorski Zawodnik Roku”, po raz trzeci z rzędu zdobył tytuł Najlepszego Zawodnika Amatorskiej Ligi MMA.

Organizacja Sławomira Cypla która zajmuje się promowaniem i organizowaniem zawodów MMA na szczeblu amatorskim, na swoim profilu społecznościowym tak uzasadniła decyzję o wyborze najlepszych zawodników ligi ALMMA w 2020 roku:

Najlepszym Zawodnikiem Amatorskiej Ligi MMA 2020 został Cyprian Wieczorek  z klubu Ronin Świętochłowice. Tytuł ten trafia do niego po raz trzeci z rzędu! Mimo mniejszej liczby zawodów w ciągu roku, spowodowanej obostrzeniami, wywalczył na przestrzeni 2020 r. 5 złotych medali i 1 srebro, zdobył Puchar Polski MMA 2020, tytuł Mistrza Polski MMA 2020 oraz Mistrza Europy Amatorskiego MMA 2020, a jego rekord w tym roku wyniósł 19-1.
Wielkie gratulacje i szacunek dla tego młodego wojownika!

Najlepszą zawodniczką Amatorskiej Ligi MMA 2020 została Paulina Wiśniewska z klubu MMA Team Ostróda. W ciągu roku wywalczyła Puchar Polski MMA 2020, tytuł Vicemistrzyni Polski MMA, 2 złote medale oraz 1 srebrny, a jej rekord w tym roku wyniósł 6-1.
Gratulujemy !

11 KOMENTARZE

 1. Mordy obserwujcie Wieczorka -> w tym roku 19-1(kurła tak!!!) wg. Tapology 27-2. Ponoć rzeczywiście to on ma 40 walk zrobione bo Tapo wszystkiego nie pokazuje. Większość walk na skończenie przed czasem.

  Jak Kolega wyżej napisał. To tacy zawodnicy powinni trafiać do KSW i to z szacunkiem.

 2. Mordy obserwujcie Wieczorka -> w tym roku 19-1(kurła tak!!!) wg. Tapology 27-2. Ponoć rzeczywiście to on ma 40 walk zrobione bo Tapo wszystkiego nie pokazuje. Większość walk na skończenie przed czasem.

  Jak Kolega wyżej napisał. To tacy zawodnicy powinni trafiać do KSW i to z szacunkiem.

  http://almma.aplab.pl.hostingasp.pl/Zawodnicy/WieczorekCyprian-RŚ/6077 tu masz cały jego rekord na almmie, 56-6 na ten moment, w tym ma jeden walkover i jeszcze jedną walkę przegrał poza almmą na półprofesjonalnej gali czyli jego rekord ogółem to 55-7.

 3. Podobno najlepsi Almowcy maja bic sie na Fame kiedyś cos mówił Rozpara. Ciekawe czy tak będzie.

  W 2021 będzie turniej amatorów na fame mma w wadze 70kg, a on jest 66kg, ale bardziej nadaje się do 61kg, jak nie niżej.

 4. No i właśnie tacy zawodnicy powinni trafiać do KSW, gdybyśmy mówili o najlepszej organizacji w Polsce, a nie o cyrku.

  Kelner pewnie stwierdzi, że ten młodzik nie pobudzi zainteresowania u przeciętnego widza KSW, a w ogóle to mu da w mordę z liścia.

  Oby Gwóźdź zgarnął jego i Paulinę jak najszybciej do Babilonu żeby jakoś się pokazali i coś zarobili.

 5. Kelner pewnie stwierdzi, że ten młodzik nie pobudzi zainteresowania u przeciętnego widza KSW, a w ogóle to mu da w mordę z liścia.

  Oby Gwóźdź zgarnął jego i Paulinę jak najszybciej do Babilonu żeby jakoś się pokazali i coś zarobili.

  Babiloński nie jest głupim chłopem tacy zawodnicy mogli by być fajnym motorem napędowym tej federacji. Dzięki temu szybko mogli by przeskoczyć FEN i naruszyć KSW. Babilońskiego da się jeszcze słuchać i nie wygląda tak źle przed kamerą, no i nie wkur#ia tak jak duet K&L i nie ma takich wpadek wizerunkowych jak Włodarz Fen.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.