Aljamain Sterling

Aljamain Sterling podzielił się swoją wizją na walkę z Calvinem Kattarem na jubileuszowej gali UFC 300 w kwietniu. Były mistrz dywizji koguciej spodziewa się, że szybko podda rywala, choć nie zamierza się spieszyć.

Aljamain „Funk Master” Sterling zadebiutuje w dywizji piórkowej UFC 13 kwietnia na historycznej gali UFC 300 w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie bardzo solidny zawodnik, sklasyfikowany na pozycji 7. w rankingu dywizji Calvin Kattar. Były mistrz kategorii niżej przeczuwa, że będzie w stanie poddać Kattara w pierwszej lub drugiej rundzie:

Myślę, że w pierwszej lub drugiej rundzie go poddam, jeśli walka zejdzie do parteru. Ale szczerze, nie zamierzam polować na obalenie od samego początku. Chcę się wczuć w nową kategorię wagową, tak jak zrobił to Deiveson Figueiredo. Poczuć siłę, poczuć opór, a potem zareagować odpowiednio.

Chcę wyczuć tę walkę – pozwolić jej samej się ułożyć, nie być zbyt pochopny. Zrobić to, co robię zwykle, wyczekać i reagować – a nie spieszyć się, żeby szybciej pojechać na wakacje. Teraz nawet nie myślę o wakacjach. Jestem gotowy do walki. Gotowy na pojedynek. Odpocząłem i odetchnąłem po ostatniej walce, więc czuję się świeżo i mogę zacząć nowy rozdział w swojej karierze.

Ze swoich 23 zwycięstw, Aljamain Sterling 8 razy wygrywał przez poddanie. Z kolei Calvin Kattar odklepał w swojej karierze tylko raz – i to w 2008 roku, w swojej czwartej profesjonalnej walce. Sterling będzie miał twardy orzech do zgryzienia w swoim debiucie w kategorii piórkowej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of vitas
vitas

Bellator
Featherweight

4,139 komentarzy 21,419 polubień

On wpadał w panikę jak przyjmował uderzenia od kogucich, a chce walczyć w stójce z Kattarem :waldeklaugh: Raczej wyłapie w tej kategorii od większości liczących się graczy.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,333 komentarzy 114,115 polubień
Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,923 komentarzy 14,602 polubień

tak bedzie

Calvin Elbow Reaper Cattar :lol:

Odpowiedz 2 polubień

F
Faryzejusz

EFC Africa
Flyweight

2,651 komentarzy 6,100 polubień

Kattar niech robi zapasy bo w stójce wyboksuje Aktorzyne.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

KSW
Featherweight

4,923 komentarzy 14,602 polubień

Obecne sranie bardziej mnie ekscytuje niż walki tego aktora :mamed:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,087 komentarzy 23,973 polubień

Jeżeli Zakatarzony będzie potrafił utrzymać to w stójce, to nawciska sęków aktorzynie na ten głupi łeb, że aż miło.:frankapprove: Myślę, że Sterling tak tylko pierdoli dla zmyły, a od pierwszych sekund rzuci się do nóg jak pies na widok pana wracającego z roboty:fjedzia:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,166 komentarzy 13,220 polubień

Nie ma bata, że będzie się chciał bić z Kattarem w stójce. Niech Calvin zapierdala obrony przed obaleniami i rozbija debila w stójce. Jak wiadomo każdy zawodnik czyta, więc Kattar nas posłucha panowie.

Odpowiedz polub

Avatar of Enigma93
Enigma93

Jungle Fight
Lightweight

264 komentarzy 443 polubień

Bez stójki Sterling sie szybko sie zderzy ze ścianą, a w 66 więszkość na tym bazuje

Odpowiedz polub