Ariel Helwani, dziennikarz ESPN, rozmawiał z managerem Alexeya Oleynika na temat potencjalnej walki ze Stipe Miocicem. Rosjanin wyraził ogromne zainteresowanie takim zestawieniem. Oleynik jest w stanie walczyć „gdziekolwiek i kiedykolwiek”, byleby jego przeciwnikiem został były mistrz UFC.

Alexey Oleynik znajduje się aktualnie na 8 miejscu w rankingu wagi ciężkiej UFC. „The Boa Constrictor” w ostatnich pojedynkach wygrywał z Juniorem Albinim i Markiem Huntem. Bilans Rosjanina od momentu dołączenia do UFC wynosi 6-2. Porażki w oktagonie fundowali mu Daniel Omielańczuk oraz Curtis Blaydes. Oleynik aż 53 z 57 zwycięstw odniósł przed czasem, w tym 45 razy wygrywał przez poddanie.

Stipe Miocic to były mistrz wagi ciężkiej i jeden z najbardziej utytułowanych zawodników królewskiej kategorii. Pas zdobył w 2016 roku w starciu z Fabricio Werdumem i udało mu się go obronić trzykrotnie. Tytuł stracił dopiero na rzecz Daniela Cormiera w hitowym pojedynku, który odbył się na gali UFC 226. Miocic znajduje się na 1 miejscu w rankingu dywizji ciężkiej UFC.

2 KOMENTARZE

  1. Po tym jak widziałem, jak Omielańczuk sobie z nim poradził, a Blaydes go po prostu rozbił, to Stipe, gdyby nie zrobił czegoś mocno głupiego, zafundowałby mu ciężki wpierdol.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.