Volkanovski

Alexander Volkanovski zgłosił gotowość do walki z Dustinem Poirierem – jeśli ten nie zakończy kariery po porażce z Islamem Makhachevem.

W walce wieczoru gali UFC 302 Dustin Poirier uległ Islamowi Makhachevowi przez poddanie w piątej rundzie po ekscytującym starciu. Przed tą galą zapowiadał, że w razie porażki może być to jego ostatni występ w oktagonie. Te słowa potwierdził po walce, choć na ten moment żadna ostateczna decyzja nie została jeszcze przez Poiriera podjęta.

Gdyby Poirier zdecydował się kontynuować swoją bogatą karierę, chęć walki z nim wyraził były mistrz wagi piórkowej Alexander Volkanovski. Australijczyk na swoim kanale na YouTubie powiedział:

Może jest taka możliwość, w zależności od tego, co ja będę miał w planach i jakie będą terminy – oczywiście chcę zawalczyć jeszcze w tym roku, kiedy wszystko się już ułoży. Nie chcę też zbyt długo czekać. Ale może – jeśli wszystko zgra się czasowo – może ja i Dustin będziemy mogli się zmierzyć. Wiem, że on chce ciekawych walk na wysokim poziomie. Mamy do siebie duży szacunek, myślę, że to byłaby gigantyczna walka.

Jest to coś, co chętnie bym zrobił w trakcie oczekiwania na walkę o pas w wadze piórkowej. Może mógłbym dostać walkę w wadze lekkiej z kimś takim, jak Dustin Poirier, to byłoby świetne. Słyszycie o tym pierwsi! Może uda się coś zorganizować.

Dustin – jesteś legendą. Głowa do góry. To był wspaniały występ z twojej strony. Może my też się trochę pobawimy, zatańczymy w oktagonie. Daj znać, co sądzisz.

Alexander Volkanovski przyznał, że w swojej rodzimej dywizji piórkowej będzie czekał na rozstrzygnięcie walki mistrzowskiej pomiędzy Ilią Topurią a Maxem Hollowayem – i chce być następny w kolejce. W międzyczasie mógłby zatem zmieścić kolejną walkę w wadze lekkiej w swojej karierze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of MooDancer
MooDancer

BAMMA
Bantamweight

782 komentarzy 2,235 polubień

Lubię go. Wydaje się swoim człowiekiem i trzeba mu oddać, że nikogo nie unika. Volkanovski w formie to poezja MMA. Oby wszystko było ok i zregenerował się po tym ciężkim okresie.

Jestem za. Dustin być może to rozważy, bo walka na poziomie sportowym i finansowym.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of 5jointow
5jointow

ONE FC
Heavyweight

2,556 komentarzy 11,506 polubień

Pierdole to całe ufc, każdy se skacze gdzie chce, jebać kategorie wagowe, jebać rankingi, jebać kurwa wszystko, róbta co chceta. :matt:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Heavyweight

5,944 komentarzy 17,244 polubień

Dustin to już chyba sam nie wie czego chce. Mistrzem już nie zostanie , bo musiał by ustawić się w kolejce do walki o pas, a money fiighty go nie interesują także lepiej będzie jak posłucha żony i zakończy karierę

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,978 komentarzy 34,823 polubień

Lubię go. Wydaje się swoim człowiekiem i trzeba mu oddać, że nikogo nie unika. Volkanovski w formie to poezja MMA. Oby wszystko było ok i zregenerował się po tym ciężkim okresie.

Jestem za. Dustin być może to rozważy, bo walka na poziomie sportowym i finansowym.

Obaj z bardzo dużymi nazwiskami w UFC, doświadczeni i już nie młodzi Volk (36 lat) a Dustin (35 lat) i mają razem 5-0 nad Maxem! pasy raczej już im odjechały, a walka ciekawa pewnie by była.

Odpowiedz 1 Like