Alexander Gustafsson nie zamierza odpuścić – Szwed chce walki z powracającym do oktagonu Jonem Jonesem. Po pierwszej walce obu panów na UFC 165 fani nawoływali o rewanż, lecz kariery zawodników potoczyły się innymi torami. Teraz wydaję się być idealny moment na kolejną walkę Gusa Bonesem, co podkreśla Szwed w swoich mediach społecznościowych.

Z kim miałbyś zawalczyć jak nie ze mną mistrzu? To jedyna walka jaka ma w tym momencie sens! Po co czekać, zróbmy to… Pozwól mi pobić Cię raz jeszcze.

Już kilka dni temu Szwed gratulował pomyślnego dla Jonesa rozwiązania sprawy dotyczącej stosowania dopingu:

Gratulacje Jon, cieszę się, że wróciłeś! DC będzie walczył z Brockiem więc dajmy fanom kolejną, świetną walkę o pas mistrzowski.

Jon będzie mógł wrócić do klatki UFC już 28 października, co oznaczałoby, że będzie on w stanie zawalczyć na jednej z walk pod koniec tego roku. Nie wiadomo jakie plany wobec byłego mistrza ma organizacja – Dana White wspominał, że chciałby powrotu Jonesa na początku 2019 roku.

15 KOMENTARZE

 1. Tak walka się odbyła ponad 5 lat temu! Kurde Gus ty nudziarzu, medialnie jedziesz na tamtej porażce przez 5 lat. Od tego czasu prąd wynaleźli. Masakra co za koleś.

 2. Tak walka się odbyła ponad 5 lat temu! Kurde Gus ty nudziarzu, medialnie jedziesz na tamtej porażce przez 5 lat. Od tego czasu prąd wynaleźli. Masakra co za koleś.

  To jest jedyne "wielkie" osiągnięcie w karierze Gusa. Nie zaprzeczam, jest dobry, jest piekielnie dobry, dał wyrównana wojnę z Grubciem, rozmontował Teixiere jak profesor, sprawił dobre lanie Jonesowi ale na Boga, jednak wszystkie najważniejsze walki w swojej karierze przejebał, czy to z Rumblem, czy z Jonesem, czy właśnie z Pączkiem. A domaga się walk i sprawiedliwości jakby był niewiadomo jak wyjątkowym zawodnikiem. Nie jest aktywny, nie walczy regularnie, nie jest jakoś specjalnie interesujący. Nie wiem czemu ten facet uważa się za tak elitarnego i rości sobie prawa do specjalnego traktowania .

 3. Tak walka się odbyła ponad 5 lat temu! Kurde Gus ty nudziarzu, medialnie jedziesz na tamtej porażce przez 5 lat. Od tego czasu prąd wynaleźli. Masakra co za koleś.

  Najlepsze jest to, że od tamtego czasu zawalczył 5 razy  :DC:

 4. Bił się półtora roku temu , jak dostanie tą walkę to się delikatnie mówiąc zdenerwuje:jimcarrey: ale jak będzie dalej tak spamował to całkiem możliwe że tak się stanie :siara:

 5. Bił się półtora roku temu , jak dostanie tą walkę to się delikatnie mówiąc zdenerwuje:jimcarrey: ale jak będzie dalej tak spamował to całkiem możliwe że tak się stanie :siara:

  Ma pelo imigrantów w tej Szwecji niech walczy

 6. Ma pelo imigrantów w tej Szwecji niech walczy

  ci emigranci to już pewnie z 90 % populacji w Szwecji, nie wyrobi chłopak ze wszystkimi :korwinlaugh: w sumie to pewnie tam gdzie trenuje jest jedynym białym :jarolaugh:

 7. w sportowej organizacji by nie dostał tej walki za to, że od dawna siedzi na dupie, w UFC jak Jones będzie zainteresowany może dostać

 8. w sportowej organizacji by nie dostał tej walki za to, że od dawna siedzi na dupie, w UFC jak Jones będzie zainteresowany może dostać

 9. Gustafsson od pierwszej walki z Jonesem zrobił tylko 5 walk (3-2),

  a Jones zrobił 4 walki (3-0, 1nc), spowodował wypadek i uciekł z miejsca wypadku, prawie zabił ciężarną kobietę, stracił honor, ćpał, zeznawał w sądzie, dwukrotnie wpadł na dopingu, został frajerem i konfidentem.

  Co takiego robił Alexander Gustafsson przez ostatnie 5 lat?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.