Alexander Gustafsson nie zamierza odpuścić – Szwed chce walki z powracającym do oktagonu Jonem Jonesem. Po pierwszej walce obu panów na UFC 165 fani nawoływali o rewanż, lecz kariery zawodników potoczyły się innymi torami. Teraz wydaję się być idealny moment na kolejną walkę Gusa Bonesem, co podkreśla Szwed w swoich mediach społecznościowych.

Z kim miałbyś zawalczyć jak nie ze mną mistrzu? To jedyna walka jaka ma w tym momencie sens! Po co czekać, zróbmy to… Pozwól mi pobić Cię raz jeszcze.

Już kilka dni temu Szwed gratulował pomyślnego dla Jonesa rozwiązania sprawy dotyczącej stosowania dopingu:

Gratulacje Jon, cieszę się, że wróciłeś! DC będzie walczył z Brockiem więc dajmy fanom kolejną, świetną walkę o pas mistrzowski.

Jon będzie mógł wrócić do klatki UFC już 28 października, co oznaczałoby, że będzie on w stanie zawalczyć na jednej z walk pod koniec tego roku. Nie wiadomo jakie plany wobec byłego mistrza ma organizacja – Dana White wspominał, że chciałby powrotu Jonesa na początku 2019 roku.

2 KOMENTARZE

  1. Tak walka się odbyła ponad 5 lat temu! Kurde Gus ty nudziarzu, medialnie jedziesz na tamtej porażce przez 5 lat. Od tego czasu prąd wynaleźli. Masakra co za koleś.

  2. w sportowej organizacji by nie dostał tej walki za to, że od dawna siedzi na dupie, w UFC jak Jones będzie zainteresowany może dostać

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.