O dziwo to nie Dana White jest największym zmartwieniem Affliction przed zbliżającą się ich drugą galą. Prezydent UFC nie robi tym razem gali tego samego dnia transmitowanej w kablowej telewizji, na razie ograniczył się tylko do zapowiedzenia gali WEC 38 w niedalekim od Anaheim San Diego, ale dzień po Affliction: Day of Reckoning. Dość nieoczekiwanie najwięcej kłopotów organizacji kierowanej przez Toma Atencio przysporzył ich rzekomy partner Golden Boy Promotions. Nie dość, że w ten sam dzień co Affliction II w kablowym HBO będzie można zobaczyć bardzo medialne starcie pomiędzy Antonio Margarito i Shane’em Mosleyem, to gala z udziałem obu bokserów odbędzie się również w Kalifornii w Staples Center w Los Angeles. Oczywiście niewielu jest fanów MMA, których bardziej zainteresuje takie starcie bokserskie, jednak najdroższych biletów na takie wydarzenia nie kupują zapaleni miłośnicy sportu, tylko bogaci biznesmeni i miejscowe gwiazdy wszelkiej maści, nietrudno się domyślić co wybiorą. Dodatkowo dużo trudniej będzie wypromować galę konkurując z bardziej doświadczoną i zasobną machiną promocyjną stajni Złotego Chłopca. Przypomina się stare powiedzenie: „od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sobie poradzę”.

8 KOMENTARZE

 1. to ich załadowali na ostro, że tak rzeknę ;p

  jeszcze oscar w cienkim humorze po walce , może dlatego ,

  buehehehe

 2. Szkoda, trzeba dobrze życzyć Affliction, żeby się rozwijało i było taką „szpilą” motywującą UFC do działania:))

 3. Jak połowa działaczy sprzeda swoje nerki i nie tylko, bo przy takiej sytuacji finansowej jak co chwilę słychać o nich i gażach dla zawodników to chyba nie ma innego sposobu.

 4. @dede

  O tych 16 galach mówi Werdum, na prawdę biorąc pod uwagę, że jako ostatni dowiedział się, że wyleciał z UFC Fabricio nie jest zbyt pewnym źródłem informacji. Pewnie chodzi o gale współpromowane przez Affliction czyli w tej 16 jest 11 albo więcej gal M-1 Challenge.

 5. No i Affliction chyba nie ma tylu zawodników, żeby co 3 tygodnie ich wystawiać…

 6. No nie powiem, złoty chłopiec zrobił ich w tym momencie od tyłu bez mydła…i słowo 'partner’ to dobrze pasuje, tylko w innym znaczeniu…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.