Typy w środku.

YOSIHIRO

Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
Fedor (TKO).

Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
Barnett (submission).

Matt Lindland vs. Vitor Belfort
Lindland (lay and pray;).

Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
„Babalu” (submission).

Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
Buentello (decyzja)

Jay Hieron vs. Jason High
Hieron (TKO)

Antono Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko

Matyushenko (decyzja) – niestety.

L.C. Davis vs. Bao Quach

Quatch (TKO)

Dan Lauzon vs. Bobby Green

Lauzon (TKO)

Antonio Duarte vs. Alvert Rios

Duarte (przed czasem)

Brett Cooper vs. Patrick Speight
Cooper (jak wyżej)

VENOM

Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski

Fedor Emelianenko przez poddanie, runda 1. Po zaskakujących wydarzeniach grudnia, być może znalazła się grupa osób, która stawia w tej walce na Białorusina. To prawda MMA to sport nieprzewidywalny i jeden silny cios lub rozcięcie łuku brwiowego może bardzo szybko zakończyć walkę, ale na papierze sprawa wydaje się dość prosta. O ile technicznie stójka Arlovskiego jest na dużo wyższym poziomie, to Fedor swoją szybkością i celnością może bardzo szybko zniwelować przewagi Pitbulla. Rosjanin bardzo umiejętnie wykorzystuje stójkę do przygotowania rzutów z klinczu, a Roy Nelson pokazał, że w kwestii obrony obaleń Arlovskiemu daleko do najlepszych. A jak już walka przeniesie się już do parteru Andrei będzie musiał stawić czoło najlepszemu na świecie specjaliście od ground and pound, który dodatkowo dysponuje całą gamą poddań. Być może Arlovski zamiast trenować tylko boks u Roacha pracował też nad zapasami i BJJ, wtedy walka potrwa dłużej niż rundę, ale mam wrażenie, że Białorusin jest już myślami przy innej dyscyplinie sportu.

Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
Josh Barnett przez poddanie runda 1. Umówmy się Yvel nie zasłużył na pojedynek z Barnettem i nie chodzi o jego niesportowe zachowania z przeszłości. Zawodnik, który w ostatnim czasie pokonywał tylko zawodników na granicy ujemnych rekordów dostaje walkę eliminacyjną do starcia z Fedorem. Na szczęście tak bardzo jak nie zasłużył na tej pojedynek, tak niskie ma w nim szanse. Barnett będzie miał kolosalną przewagę w parterze, a podejrzewam, że w stójce też jest w stanie znokautować Holendra. Josh to inteligentny zawodnik i nie zwykł głupio przegrywać walk.

Matt Lindland vs. Vitor Belfort
Matt Lindland przez decyzję. Tak jak nie wierzyłem w teorię o dwóch Frankach Mirach, tak jak nie wierzę w powroty Vitora Belforta. Brazylijczyk zawsze świetnie wygląda jak pokonuje słabszych przeciwników, a zawodzi w pojedynkach z najlepszymi. Lindland być może nie jest najbardziej efektownym zawodnikiem na świecie, ale bez wątpienia jest w stanie powtórzyć to co zrobił Henderson na Pride 32. Matt nie będzie wdawał się w wymiany w stójce, tylko cały czas pracował w klinczu, obalał i uderzał w parterze, co powinno mu otworzyć mu drogę do wygranej przez decyzję.

Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
Renato Sobral przez poddanie, runda 2. Zestawienie jest bardzo wyrównane. Na początku walki przewagę powinien mieć Sokoudjou, jeśli Babalu zdecyduje się iść z nim na wymianę to skończy tak jak w pojedynkach z Chuckiem. Judoka z Kamerunu już nie raz pokazał, że ma czym uderzyć, ale niestety im dłużej trwa pojedynek tym gorzej dla niego. Jeśli Sobral powalczy rozważnie to powinien przeczekać pierwsze natarcia zawodnika Team Quest i po prostu poczekać aż się wystrzela, wtedy wykorzystać swoje bardzo dobre zapasy i w parterze zakończyć walkę.

Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
Paul Buentello przez decyzję. M-1 próbuje sprzedać Kirila jako drugie Fedora, ale fakty są takie, że efektownie nokautował tylko słabych przeciwników. Jest szybki i ma czym uderzyć, ale jego zapasy praktycznie nie istnieją, a kondycja jest podejrzana. Buentello to doświadczony i dobry technicznie uderzacz, trenujący w jednym z najlepszych teamów w USA (AKA). Jeśli nie da się trafić przypadkowym cepem, powinien spokojnie wygrać przez decyzję, a być może nawet wcześniej

Jay Hieron vs. Jason High
Jay Hieron przez TKO, runda 1. Hieron poczynił na prawdę spore postępy od czasów porażki z St. Pierre’em, jest znakomitym bokserem i ma bardzo solidne zapasy. Jeśli walczyłby w UFC pukałby już do pierwszej dziesiątki, tak walczy z Jasonem Highem, którego powinien odprawić w nie dłużej niż rundę.

Antono Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko
Vladimir Matyushenko przez decyzję. Białorusin to trochę niedoceniany zawodnik, bardzo silny zapaśnik z mocny uderzeniem i dobrą obroną przed poddaniami. Gdyby w IFL miał jakichkolwiek mocnych przeciwników, już dawno byłby uważany za czołówkę w swojej wadze. Nie sądzę, żeby ten pojedynek różnił się od pierwszego starcia obu panów, szczególnie, że Rogerio ostatnio nie zachwyca. Matyushenko będzie raz za razem sprowadzał rywala do parteru i tam atakował uderzeniami, jeśli tylko nie da się złapać w jakiegoś poddanie, dowiezie wygraną do końca trzeciej rundy.

L.C. Davis vs. Bao Quach
L.C. Davis przez decyzję. Obok walki wieczoru jest to moim zdaniem najciekawiej zapowiadające się starcie na tej gali. Obaj to klasowi zawodnicy wagi piórkowej, dodatkowo zapewniający pasjonujące widowisko. Davis dysponuje silnym ciosem znakomitymi zapasami, Quach to niezły uderzacz z solidnym BJJ. Davis powinien wreszcie wygrać coś dla obozu Mileticha.

Dan Lauzon vs. Bobby Green
Dan Lauzon przez TKO, runda 1. Lauzon za wcześnie zadebiutował w UFC i to znacznie spowolniło rozwój jego talentu, jednak teraz wydaje się na właściwej drodze, po tym jak kompletnie zdominował rywalizację w wadze lekkiej w okolicach Bostonu. W ostatniej chwili zastępujący Horodeckiego Bobby Green nie powinien sprawić mu kłopotów.

Antonio Duarte vs. Alvert Rios
Antonio Duarte przez poddanie, runda 2. Duarte to jeden z najlepszych zawodników meksykańskiej Cage of Fire, nie powinien mieć problemów z poddaniem Riosa.

Brett Cooper vs. Patrick Speight
Cooper przez TKO, runda 2. Cooper ma na rozkładzie twardego Rory’ego Markhama dlatego postawię na niego.

TJ

Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
Freddie Roach nie może nachwalić się boksu Arlovskiego ale to co pokazuje na sparingach czy obijając worek nie zmieni faktu, że Andrei nie lubi być trafiany, zwłaszcza w MMA-owych rękawicach. Nie skreślam białorusina zupełnie ale żeby wygrać potrzebuje „flawless victory” podobnego do pierwszej walki z Sylvią a szanse na to, abstrahując od poddania, są z Fedorem bliskie zeru. Im dłużej będzie trwała walka tym dłużej Arlovski będzie wystawiony na ciosy Rosjanina a przegranej Fedora w parterze w ogóle nie biorę pod uwagę. Arlovski nadzieję się na cios Fedora w stójce i poleci na deski gdzie mistrz WAMMA dokończy dzieła. Fedor, poddanie, 2 runda.

Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
Nie ma co się rozpisywać. Barnett, poddanie, 1 runda

Matt Lindland vs. Vitor Belfort
Jeśli „stary Vitor” ma kiedyś wrócić to byłby na to dobry czas w tej walce. Lindland wypadł nie najlepiej przeciw Negao i miał na głowie kampanię wyborczą zanim mógł się przygotować do tej walki. Cały czas jest jednak bardzo ciężkim stylistycznie przeciwnikiem dla Belforta i nie wiem czy Vitor kiedykolwiek będzie w stanie przeskoczyć takie przeszkody. Lindland przez decyzję.

Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
Ta walka powinna dać ostateczną odpowiedź na temat umiejętności Judo Terry’ego. Szczęśliwie dla niego Babalu, podobnie jak Arona i Nogueira, będzie w tej walce parł do przodu co da Kameruńczykowi szansę na trafienie jednej ze swoich potężnych bomb. Taki plan nie do końca sprawdził się w walce z Cane ale stójka Babalu jest znacznie mniej zaawansowana. Sokoudjou musi się jednak sprężyć bo nie wierze, żeby był w stanie wygrać przez decyzję a zmęczony będzie łatwym celem dla poddań Sobrala. Ostatecznie jednak postawie na to, że wygrane w PRIDE to nie był przypadek. Sokoudjou, TKO, 1 runda.

Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
Menadżerowie z Red Devil najwyraźniej nie czują się zbytnio związani kategoriami wagowymi czy różnicą w doświadczeniu i śmiało wpychają protegowanego Fedora do największej walki w jego karierze ze znacznie cięższym przeciwnikiem. Sidelnikov jest w stanie nokautować nawet ciężkich ale nie na tym polega jego problem w tej walce. Buentello, gdyby chciał, będzie w stanie łatwo obalić Rosjanina i przytrzymać go na macie przez 15 minut. Zawodnik A.K.A. pewnie będzie wolał stać ale liczę na to, że zreflektuje się w porę. Buentello przez decyzję.

Jay Hieron vs. Jason High
Podobny scenariusz przerabiano na pierwszej Affliction. Półśredni z Xtreme Couture walczy z bliżej nieznanym zawodnikiem z całkiem niezłym bilansem ale przeciw równie nieznanym przeciwnikom. Rezultat jest taki, że zawodnik Xtreme Couture absolutnie dominuje w krótkiej walce. Hieron, TKO, 1 runda.

Antono Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko

Brat dużego Noga nigdy nie zaadaptował swojego jiu-jitsu na potrzeby MMA w stopniu podobnym do swojego brata, skupiając się w zamian na rozwijaniu umiejętności bokserskich. Ponieważ nie dysponuje przy tym oszałamiającą siłą uderzenia działa to na korzyść Matyushenki, który i tak nie będzie szukał szczęścia w stójce a raczej skupi się na obaleniach. „Woźny” raz już wygrał z Nogueirą przez decyzję i spodziewam się podobnego rezultatu. Matyushenko przez decyzję.

L.C. Davis vs. Bao Quach

Quach to dobry zmiennik ale nadal jest to match-up faworyzujący Davisa, który miewał problemy z silnymi grapplerami jak Fabiano czy Dias. Obydwaj preferują stójkę ale podczas gdy Quach liczy na kumulację ciosów Davis potrafi gasić światło jednym uderzeniem. Quach po bardzo przeciętnym początku kariery wygrał 9 walk z rzędu ale moim zdaniem ta passa nie dotrwa do niedzieli. Davis, TKO, 2 runda.

Dan Lauzon vs. Bobby Green
Stawiałbym na Lauzona w walce z Horodeckim i nie potrafię sobie wyobrazić, żeby przegrał z przeciwnikiem, który walkę wziął ledwie kilka dni temu. Lauzon, TKO, 2 runda.

Antonio Duarte vs. Alvert Rios

MMAth podpowiada, że Duarte przez decyzję.

Brett Cooper vs. Patrick Speight
Cooper ma kilka wyróżniających się zwycięstw m.in. nad Rorym Markhamem, przeciwnicy Speighta wyraźnie odstawali poziomem. Cooper, TKO, 2 runda.

GARRET

Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
Fedor Emelianenko przez poddanie, 1 runda. Andrei był ostatnio dość gorącym tematem, głównie ze względu na treningi u Freddiego Roacha i jego rekomendacje. Jednak te słowa otuchy Roacha nie pomogą Arlovskiemu w walce z Emelianenko. Fedor nie będzie ryzykował walki w stójce i od razu będzie się starał obalić Andreia. A mając w głowie pojedynek Arlovskiego z Nelsonem, łatwo przewidzieć co Fedor zrobi Pitbullowi w parterze.

Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
Josh Barnett przez poddanie, 1 runda. Ta walka to prezent dla Barnetta. Dostał jednowymiarowego zawodnika, który nigdy nie prezentował światowego poziomu. Nie mam pojęcia w jaki sposób Gilbert miałby zagrozić Joshowi. Scenariusz walki: sprowadzenie, przejście gardy, poddanie, koniec.

Matt Lindland vs. Vitor Belfort
Matt Lindland przez decyzje. Coś czuję że będzie to najnudniejsza walka gali. Lindland zdominuje Belforta swoimi zapasami. Albo zobaczymy Lay and Pray, czyli leżenie Matta na Vitorze, lub Stay and Pray czyli 3-rundową przepychanka w klinczu.

Renato Sobral vs. Remeau Thierry Sokoudjou
Renato Sobral przez poddanie, 1 runda. Soko po swoich osiągnięciach w PRIDE stał się wielkim balonem, z którego UFC upuściło trochę powietrza. Przed swoimi walkami w UFC był wielką niewiadomą. Teraz już wiadomo że dysponuje ciężkimi łapami, silnymi kopnięciami, kondycją na 1 runde i słabym parterem. Jeśli Sobral nie złapie „syndromu Shamrocka” czyli nie wmówi sobie że w stójce też może wszystkich pokonać, to powinien bez problemu wygrać.

Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
Kiril Sidelnikov przez decyzję. Z jednej strony mamy Buentello, który na ostatniej gali Affliction męczył się z dziadkiem Goodridgem, a z drugiej Sidelnikova, którego M-1 nazywa małym Fedorem. Kiril jest solidnym prospectem, jednak M-1 dawało mu w większości słabych rywali. Jedynym solidnym przeciwnikiem Sidelnikova był Antonio „Samuray” Mendes. Kiril przegrał z nim, jednak przez rozcięcie a warto zaznaczyć że zanim do niego doszło, to Mendes nie miał za dużo do powiedzenia w tej walce. Buentello jest bardziej doświadczony jednak światowego poziomu nie prezentuje. Stawiam na Sidelnikova, bo jakaś niespodzianka na gali musi być.

Dan Lauzon vs. Bobby Green
Dan Lauzon przez TKO 1 runda. Horodecki złapał kontuzję przez co ta walka stała się taka bezbarwna. Bobby o walce dowiedział się parę dni przed galą, więc nie wiadomo jak z przygotowaniem. Lauzon to jest naprawdę utalentowany gość i powinien szybko skończyć tą walkę.

Jay Hieron vs. Jason High
Jay Hieron przez decyzję. Żadnego z tych zawodników nie znam. Stawiam na Hierona ze względu na jego doświadczenie.

Antonio Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko
Vladimir Matyushenko przez TKO, 2 runda. Po walce Lil Noga z Rimbonem na gali Sengoku, nie jestem w stanie wyobrazić sobie sposobu w jaki miałby pokonać Matyushenko. Biorąc pod uwagę że zapasy to jest najsłabsza strona braci Nogueira to Matyushenko powinien nie mieć większych problemów ze

L.C. Davis vs. Bao Quach
L.C. Davis przez KO, 2 runda. Powinna z tego wyjść dość ciekawa walka. Jednak Davis ma „cięższe” ręce i jest wyższy niż Quach.

Albert Rios vs. Antonio Duarte
Antonio Duarte przez poddanie, 1 runda.

Brett Cooper vs. Patrick Speight
Brett Cooper przez TKO, 2 runda.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

129 KOMENTARZE

 1. Fedor Emelianenko – TKO

  Josh Barnett – TKO

  Matt Lindland – decyzja

  Renato Sobral – poddanie

  Vladimir Matyushenko – decyzja

 2. Fedor Emelianenko – 1r, kimura

  Josh Barnett – 1r., jakaś dzwignia na nogę

  Vitor Belfort – 3r. KO

  Renato Sobral – 1R, gnp

  Vladimir Matyushenko – dec.

 3. Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
  Fedor

  Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
  Gilbert Yvel

  Matt Lindland vs. Vitor Belfort
  Vitor Belfort

  Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
  Rameau Thiery Sokoudjou

  Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
  Kiril Sidelnikov

  L.C. Davis vs. Bao Quach
  L.C. Davis

  Jay Hieron vs. Jason High
  Jason High

  dziwie się troszke redakcji ale takie będą wyniki !!

  POZDRAWIAM!

 4. fedor emelianenko -1r „RNC
  barnett – 2r ” TKO
  Matt lindland – decyzja 🙁
  Sobral – decyzja
  moje typy licze na vitka bo kurde to mój fan od zawsze
  mam nadzieje że wygra podobnie jak z silvą
  xD
  ale i tak stawiam na lindlanda
  oj vitek za dużo powrotów twojich miało być żebym na ciebie postawił
  🙁

 5. Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
  Fedor (TKO).

  Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
  Barnett sub

  Matt Lindland vs. Vitor Belfort
  belfort sub

  Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
  soko TKO

  Antono Rogerio Nogueira vs. Vladimir Matyushenko
  Nog sub

 6. hehe a nom pomyliło mi ise
  haha
  ja jestem jego znaczy
  można powiedzieć byłem jak dominował
  😉
  ale co do tego że belfort wygra przez sub
  to niebył bym pewien on przecierz jest w tym słaby ma tylko 2 walki tak zakończone
  😛

 7. Gdzie typowania Defthomasa i Garreta???
  Fiodor Jemalianenko TKO r1
  Josh Barnett Submission r1
  Vitor Belfort KO r1
  Antonio Rogeiro Nogueira Submission r2
  Reszta mnie nie interesuje 😉

 8. Fedor Jemalianenko TKOr1or Submission r1
  Vitor Belfort TKOr2
  Josh Barnett KOr2
  Renato Sobral Decyzja
  Rogeiro Nogueira Decyzja

 9. Często się słyszy o tym jak swego czasu Belfort „dominował”.A kogo liczącego się on właściwie pokonał oprócz Wanderleia?Scotta Ferozzo?Give me a break 😉
  Lindland jest w stanie wymęczyć decyzję,i tak się moim zdaniem stanie.
  Wielu osobom wydaje się że Barnett wygra z z Yvel’em bez problemu,Tom Atencio nie jest taki pewny,bo jak powiedział „Yvel ma te wszystkie tatuaże i jest naprawde twardym gościem” 😉
  A tak na poważnie,Barnett przez poddanie w pierwszej rundzie.
  Sokodjou dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi,i na pewno ma potencjał,ale brak pomysłu i konsekwencji w walce sprawi że solidny Babalu przy odrobinie rozsądku poczeka chwilę,da się Kameruńczykowi zmęczyć,dzięki czemu będzie miał możliwość założenia jakiegoś duszenia w późniejszych rundach.
  W walce Bretta Coopera stawiam na niego,ale tylko na podstawie jego pojedynku z Markhamem,bo żadnego innego nie widziałem 😀
  Jay Hieron pokona moim zdaniem High’a w ciągu 2-3 minut.TKO
  Uważam też że porządny zapaśnik Matyushenko pokona przez decyzję małego Noga.Może nawet go znokautuje.chociaż ja obstawiam tą pierwszą wersję.
  Paul Buentello,mimo że niczym szczególnym się nie wyróżnia,jest znacznie większy,cięższy i bardziej doświadczony od „baby Fedora”.Prawdopodobnie decyzja 🙂
  Emelianenko vs. Arlovski
  Myślę że po tej histerii dotyczącej stójki Andreia podsycanej wypowiedziami Roacha najśmieszniej byłoby,gdyby Fedor zaaplikował mu nokaut a’la Datsik 🙂 i szczerze to nie byłbym zdziwiony gdyby tak się stało,biorąc pod uwagę to,że Andrei ma szczękę z waty.Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu że „the baddest man on the planet” prędzej czy później sprowadzi walkę na ziemię i tam dobije Białorusina.Co do stójki Andreia,to myślę że będzie ona miała największe znaczenie na początku,dopóki Fedor nie wyczuje dystansu i nie wymyśli jak go podejść.Możliwe że Arlovski nawet go troche wypunktuje w pierwszych minutach,ale to nie wpłynie na końcowy rezultat.
  Oczywiście jest też szansa że ta gala będzie kolejną z wielkich niespodzianek i wszystko potoczy się na opak 😉

 10. fedor przez submission r2
  barnett submission r1
  lindland-decyzja
  babalu-submission r2
  buentello-decyzja
  lauzon-tko r1
  hieron-tko-r1
  matyushenko-decyzja
  quatch-tko r2
  duarte-submission r1
  cooper-tko r1

 11. Fedor Emelianenko vs. Andrei Arlovski
  Arlovski KO 1R

  Josh Barnett vs. Gilbert Yvel
  Barnett dec.

  Matt Lindland vs. Vitor Belfort
  Belfort 1R KO

  Renato Sobral vs. Rameau Thiery Sokoudjou
  „Babalu” via GNP 2R

  Paul Buentello vs. Kiril Sidelnikov
  Buentello 2R KO

 12. A ja stawiam, że zwycięży Yvel! Jeśli się to sprawdzi chcę dołączyć do redakcji 🙂

 13. wszyscy ( z userów) na Vitora? no nie wiem … ja stawiam na Lindlanda…
  P.S. R.O.B. Belfort wygrał też m.in. z Czołgiem Abbottem i Randym Couturem 😉

 14. fedor,barnett chociaz bede kibicował ”bad boyowi” yvelowi:),renato babalu sobral,na opak innym jak zwykle postawie na nogueire,sidelnikova i liddlanda,pozatym hieron i lauzon:)

 15. Zimin oczywiscie ze na Lindlanda ,tez nie rozumie dlaczego nikt , moze prawie nikt nie daje szans Sokoudjou , ja licze na niego tak samo jak na Fedora. Kasia jak jestes ladna to mysle ze Yvel w cale nie musi wygrac, a chlopaki cie przyjma z otwartymi……….. Pozdrawiam

 16. Zimin pewnie świadomie pominąłeś to że Vitor wygrał na samym początku walki bo Randy sobie paskudnie uszkodził oko,inaczej ta walka skończyłaby się tak samo jak dwie pozostałe,czyli Belfort dostałby sromotny wpie..ol 😀
  A Tank Abbott to jakieś osiągnięcie? 🙂

 17. Na czym ogladacie gale ? Sopcast , justin , tvu , dajcie jakies linki jak mozecie 🙂

 18. !R.O.B.!
  Vitor wygrał po ciosie który uszkodził „oko” palcem czy tam rękawicą, nie ważne… ale wygrał, nic nie wiadomo czy by dostał sromotne lanie czy też nie… wygrana to wygrana. Co do Tanka, niektórzy na forum kiedyś twierdzili, że bano się Tanka i że był zayebisty, więc to już jakieś osiągnięcie 😉 Poza tym pisałeś „kogo on znaczacego pokonał”? więc ci odpisałem… można by jeszcze dodać Herringa, Yvela, czy też Eastmana lub Seratiego (troche mniej znaczących) 😉

 19. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 20. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 21. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 22. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 23. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 24. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 25. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 26. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 27. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 28. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 29. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 30. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 31. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 32. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 33. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 34. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 35. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 36. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 37. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 38. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 39. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 40. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 41. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 42. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 43. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 44. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 45. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 46. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 47. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 48. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 49. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 50. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 51. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 52. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 53. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 54. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 55. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 56. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 57. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 58. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 59. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 60. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 61. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.