Spokojnie, nie ma się czym za bardzo ekscytować ponieważ tym razem organizacja Affliction zrezygnowała z gigantycznej ilości gwiazd na rozpisce na rzecz dobrych i solidnych walk mniej znanych fighterów. Dodane zostały dwie walki, pierwsza to :

Albert Rios vs. Antonio Duarte (145 lbs)

Albert Rios (9-3) który walczył dla wielu rożnych organizacji MMA idzie jak burza, w ostatnich 9 walkach zanotował aż 8 zwycięstw. Jego przeciwnik Antonio Duarte (10-1) to weteran popularnej w Meksyku organizacji Cage of Fire, ma na koncie siedem zwycięstw z rzędu (w tym 5 przez poddanie). Co ciekawe obaj zawodnicy mieli się już spotkać w 2007 roku na gali Cage of Fire ale z nieznanych nam powodów ich walka została odwołana.

Druga nowość na gali Affliction to walka:

Jay White vs. Chase Gormley (HW)

Jay White (2-5) obecnie jest trenerem jiu-jitsu w Xtreme Couture i ostatnią swoją walkę w MMA stoczył 10 miesięcy temu. Niech was nie zmyli jego ujemny rekord ponieważ jego porażki pochodzą z walk z weteranami UFC (Christian Wellisch, Jake O’Brien dwa razy Jeff Monson) oraz Mark Burch (9-2 ). Może dobry team jakim jest Xtreme Couture pomoże mu tym razem odnieść sukces i pokonać swojego przeciwnika. Będzie ciężko ponieważ będzie nim Chase Gormley (6-0) który jak na razie nie przegrał żadnej walki w swojej krótkiej karierze a udało mu się pokonać między innymi Erica Pele podczas gali Maximum Fighting Championships.

Rozpiska Affliction 2 „Day of Reckoning”

Andrei Arlovski vs. Josh Barnett

Vladimir Matyushenko vs. Antonio Rogerio Nogueira

Matt Lindland vs. Trevor Prangley

Pedro Rizzo vs. Ben Rothwell

Chris Horodecki vs. Dan Lauzon

Jay Hieron vs. Drew Fickett

Jason High vs. Mike Pyle

Paul Buentello vs. Roy Nelson

Jay White vs. Chase Gormley

Albert Rios vs. Antonio Duarte

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.