Jak poinformował właśnie serwis PolsatSport.pl galę ACB 53 będzie można obejrzeć na sportowych antenach Polsatu. Transmisja gali odbędzie się 18 lutego.

Jedna z najsilniejszych organizacji MMA na świecie Absolute Championship Berkut wraca do stolicy Warmii i Mazur. Tym razem fani zobaczą aż 10 pojedynków w karcie głównej na najwyższym poziomie. Rozpiska olsztyńskiej gali ACB została wypełniona mocnymi nazwiskami i zgodnie z motto organizacji „Less show, more fighting”, szykuje się mnóstwo zawziętych pojedynków.

Druga gala ACB w Olsztynie będzie 4. galą tej organizacji w Polsce i 53. na świecie. W tym roku przypada 5-lecie ACB, która powstała w marcu 2012 roku i to właśnie w Polsce zorganizowała swoją pierwsza galę poza siedzibą organizacji, która mieści się w Groznym.

Baysangur Edelbiev, przedstawiciel organizacji ACB w rozmowie z serwisem PolsatSport.pl powiedział:

Jest to dla nas duży krok do przodu, już rok temu rozmawialiśmy z panem Marianem Kmitą, jednak musieliśmy dojrzeć. Za nami świetne dwanaście miesięcy, jesteśmy już gotowi, aby być pokazywani w dużej telewizji. Musimy wypłynąć na szersze wody.

Jak poinformował na TT Artur Mazur z serwisu WpSportoweFakty.pl, niestety gala, podczas której zawalczy Mamed Chalidow, nie zostanie pokazana na Polsacie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.