ACB PPV

Tydzień temu pisaliśmy o tym, że Absolute Championship Berkut przechodzi na system PPV. Wtedy jednak nie wiedzieliśmy jaki będzie koszt płatnych subskrypcji. Dziś, jako pierwsi możemy Wam zdradzić, że transmisje gal ACB, będzie można nabyć za 3 dolary.

Mamy zapewnienie, że ta kwota będzie obowiązywała do końca roku. Nie wiadomo jeszcze jednak, ile będzie wynosiła kwota po 1 stycznia 2019. Na chwilę obecną Organizacja ACB będzie testować technologię PPV i badać zainteresowanie fanów. Strona internetowa na której będzie można wykupić transmisję, będzie gotowa za kilka dni. ACB na swoim profilu na Facebooku, podziękowało fanom za dotychczasowe wsparcie i zapewniło, że dalej będą dostarczać sportowych emocji:

Prosimy wszystkich fanów ACB, aby wspierali nas w tym przedsięwzięciu, wspólnie wyniesiemy organizację na nowy poziom i nadal będziemy dostarczać ekscytujące walki fanom na całym świecie.

Pierwszą galą, jaka odbędzie się w systemie pay-per-view będzie gala ACB 89 z udziałem Piotra Strusa oraz Daniela Omielańczuka.

32 KOMENTARZE

 1. Nie ma tragedii :frankapprove: Bo w przypadku KSW to rozbój w biały dzień :danaillegal:

  w biały, czarny, różowy i każdy inny też. ROZBÓJ!

 2. bezplatnie ogladalo 800 osob w peaku. teraz obstawiam 50 x 3 = 150 dolcow przychodu z ppv. nie wiew, nie znam sie, ale za chuja nie wyglada mi to na robienie pieni3dzy….

 3. Na nasze około 10zł, także całkiem spoko. Za dobrą galę wręcz bardzo dobrze.

  Na galę co nasi walczą to się nawet nie ma co zastanawiać.

 4. Wsparlem kiedys taka gale i wykupilem ppv. Fighters Arena chyba sie nazywala. No i chuj upadli

  Mam prośbę- wykup PPV na następne KSW.

 5. Wsparlem kiedys taka gale i wykupilem ppv. Fighters Arena chyba sie nazywala. No i chuj upadli

  jeszcze była jedna organizacja co w przekazie telewizyjny tak ciemno tam było na hali. To za czasów Orange Sport. Też zniknęli, podobnie jak ta telewizja.

 6. Wsparlem kiedys taka gale i wykupilem ppv. Fighters Arena chyba sie nazywala. No i chuj upadli

  Ja też :redford:

  pamiętam te czasy

 7. Mam nadzieję, że wprowadzą choć mały procent dla zawodników po wpisaniu jakiegoś kodu, czy przez polecenie. Gala jest w pytę, więc pewnie zakupię:OK:

 8. Życzę jak najlepiej ale nie przewiduję że osiągną sukces biorąc pod uwagę ich wcześniejszą oglądalność.

  Wsparlem kiedys taka gale i wykupilem ppv. Fighters Arena chyba sie nazywala. No i chuj upadli

  Mam prośbę- wykup PPV na następne KSW.

  Ja to bym w sumie nie chciał żeby upadli, polska firma niech robi biznes i zarabia, najlepiej jeszcze kasując dobrze za granicą.  Wolał bym żeby zamiast cyrku robili dobre sportowo rozpiski tyle że to im się słabo sprzedawało. Natomiast cyrk z naszych lokalnych gwiazd przyciąga ludzi w kraju ale globalnie się niestety nie sprzeda.

 9. Problemem samego ACB jest promocja i wizerunek organizacji. Dużo więcej osób by oglądało galę, która chyba każdy się zgodzi jest na wysokim poziomie sportowym, gdyby niejednokrotnie nie pojawial sie cały tasiemiec nazwisk brzmiących bardzo podobnie dla widza spoza Kaukazu. Naprawdę ciężko zapamiętać kto z kim wygrał w takiej sytuacji  i komu dalej kibicować. Osobiście nie jestem w stanie obejrzeć takiej gali od góry do dołu, bo po trzech walkach mam wrazenie, że walczą znowu Ci sami goście. celowo trochę przerysowuje sytuację, aby podkreślić sformatowanie organizacji dla tak naprawdę wąskiego grona widzów. Zazwyczaj oglądam walki Polaków i innych zawodników ze swiata, których znam oraz galę typowo "europejskie". PPV na takie galę na bank wykupie, ale napewno nie obejrzę gali od góry do dołu mimo naprawdę dobrych bitek

 10. Problemem samego ACB jest promocja i wizerunek organizacji.

  Luke Barnatt po walce z Karolem Celińskim w wywiadzie dla Mroza mówił, że on wie, że ludzie postrzegają ACB jak złodziei i oszustów, ale on sam ACB akurat bronił w tym wywiadzie.

 11. Ja tam bardzo lubię te gale, walka po walce, bez zbędnych przerw, wysoki poziom sportowy. W każdym razie ja ppv na pewno wykupię, bo rozpiska szykuje się zacna.

  @Mateusz1991r kto postrzega ACB jako złodziei i oszustów?

 12. Ja tam bardzo lubię te gale, walka po walce, bez zbędnych przerw, wysoki poziom sportowy. W każdym razie ja ppv na pewno wykupię, bo rozpiska szykuje się zacna.

  @Mateusz1991r kto postrzega ACB jako złodziei i oszustów?

  Podejrzewam, że Anglicy skoro Barnatt tak mówił. Nie rozwijał tego tematu jakoś bardziej .

 13. Luke Barnatt po walce z Karolem Celińskim w wywiadzie dla Mroza mówił, że on wie, że ludzie postrzegają ACB jak złodziei i oszustów, ale on sam ACB akurat bronił w tym wywiadzie.

  Trudno żeby w wywiadzie powiedział "Nie wiem skąd mają pieniądze ale pewnie legalne bo u mnie w rodzinnej wsi też rosły na drzewach  " 😉

  Do przelewów zamiast kredytówki polecam jak już paypala 🙂 .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.