Ciekawą informację można dziś zobaczyć na social mediach Warszawskiego Centrum Atletyki. Klub z Warszawy rozpoczął właśnie współpracę z klubem Berkut Fight Club Grozny.

View this post on Instagram

Miło nam poinformować, że w dniu 3 stycznia 2018 r. oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę partnerską z klubem Berkut Fight Club Grozny ? Dzięki tej współpracy WCA, jako klub sportowy, będzie dążyło do poszerzenia zakresu świadczonych usług oraz organizowania nowych rodzajów zajęć dla swoich klubowiczów. Nasz profesjonalny team WCA funkcjonować będzie od dzisiaj pod nazwą Berkut WCA Fight Team. Zawodnicy uzyskają możliwość zdobywania doświadczeń we wspólnych treningach, obozach, przygotowaniach do starć, jak również uczestniczenia w walkach w jednej z najlepszych federacji na świecie ACB ? Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie obu klubom korzyści biznesowe, wizerunkowe oraz pozwoli zawodnikom osiągnąć jeszcze wyższy poziom sportowy. @berkut_mma @acb_mma #fight #fightclub #mma #acb #berkut #wca #wcapro #best #team #training #new #life #gym

A post shared by Warszawskie Centrum Atletyki (@wcapro) on

Jak można przeczytać w opisie pod zdjęciem, profesjonalny team WCA funkcjonować będzie od teraz jak Berkut WCA Fight Team. Zawodnicy będą mogli uczestniczyć w treningach i obozach z zawodnikami z Groznego, a także walczyć dla organizacji szefa klubu, Mairbeka Khasieva.

Berkut Fight Club Grozny od 2015 roku współpracuje już z jednym z polskich gymów, Arrachionem Olsztyn. Teraz do partnerów dołączyła również Warszawa. Przypominamy także, że od sierpnia 2017 roku managerem teamu profesjonalnego WCA jest związany z ACB Baysangur Edelbiev.

1 KOMENTARZ

  1. w ramach partnerskich obowiązków wszyscy zapuszają brody i wybierają się na miesieczny wypad do Syrii:-)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.