Pojedynek na argumenty pomiędzy Frankie Edgarem i Cubem Swansonem trwa w najlepsze. Obaj zawodnicy liczą na to, że po tym jak Max Holloway pokonał Jose Aldo na UFC 212, jeden z nich otrzyma szansę walki o pas. Edgar stwierdził niedawno, że w odróżnieniu od niego, Swanson nie pokonywał w swoich ostatnich walkach żadnych liczących się zawodników. Swanson natomiast zarzucił Edgarowi to, że ten walczył o pas już wielokrotnie. W rozmowie z MMAjunkie Radio powiedział:

Szanuję go i nie chce umniejszać jego zasług, one jest niesamowitym zawodnikiem. Pokonał mnie, ale od tamtego czasu jestem na fali, a prawda jest taka, że on cztery razy przegrał walki o pas.

Swanson dodał również, że on chciałby dostać szansę choćby raz, ponieważ walkę o pas obiecywano mu już wielokrotnie.

To, że można dostać tyle razy szansę walki o pas, to czyste szaleństwo. Ja chcę dostać tę szansę choćby raz. Nigdy nie miałem takiej możliwości, a obiecywano mi to wiele razy. Proszę jedynie o szansę.

5 KOMENTARZE

  1. Lubię Cuba, ale racji to on nie ma. Z obydwu wymienionymi  zawodnikami poniósł dotkliwe porażki, Swojeo statnioe walki toczył z niżej notowanymi bądź nieliczącymisię zawdonikami, wszystkie konczyły się decyzjami plus Frankie swoje walkii o pas nie dostawal  jako widzimisie (not conorstyle )lecz zaosiągnięcie, za wyjatkiem moze pierwszej walki z aldo. Niech stoczy jeszcze jedna walkę choćby z Yairem i w razie zwycięstwa z braku innych kandydatów powinien dostać swojąwalkę o pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.