Informacja prasowa: 

Dwaj młodzi zawodnicy dostaną szansę pokazania się szerszej publiczności na gali Spartan Fight 7. Zarówno dla Kamila Stolarczyka jak i Adama Tokarskiego będzie to zawodowy debiut. Obaj zawodnicy maja za sobą wiele zwycięstw na amatorskich zawodach. Stolarczyk stoczył amatorski pojedynek na gali Spartan Fight 1, kiedy to pokonał Sebastiana Kapiasa. Tokarski ma na koncie 24 amatorskie zwycięstwa, ponadto jest posiadaczem purpurowego pasa BJJ.

Walka młodych i utalentowanych zawodników będzie z pewnością bardzo emocjonująca i będzie świetnym rozpoczęciem gali Spartan Fight 7.

11 KOMENTARZE

 1. Nie znam gości, ale chyba nikt ich nie zna. Fajnie, że mimo tego, ze Spartan tak się rozwinał, to nadal dają szanse młodym zawodnikom. Taka inwestycja może im się opłacic, bo sami sobie wyprodukują zawodników

 2. Tokarski przypadkiem nie walczył kiedyś w tym turnieju PROMMAC?

  Dokladnie, dali wtedy naprawde swietna walke z Martysem. Mylace jest to, ze na Sherdogu ma juz wpisany zawodowy debiut a tu przedstawiany jest jako debiutant.

 3. Tokarski przypadkiem nie walczył kiedyś w tym turnieju PROMMAC?

  Po wygranym turnieju dostał kontrakt z tą federacją ale niestety nie zdążył zawalczyć. Tak jak mówi Vae ich walka była w chuj widowiskowa… Aż dziw bierze że nie zawalczył zawodowo od tamtej pory. Ciekawe jakie były powody.

 4. Dokladnie, dali wtedy naprawde swietna walke z Martysem. Mylace jest to, ze na Sherdogu ma juz wpisany zawodowy debiut a tu przedstawiany jest jako debiutant.

  Podobno tamta walka na sherdogu wpisana jako zawodowa też była amatorska – tak podaje Spartan Fight na FB w komentarzach.

 5. Nie znam gości, ale chyba nikt ich nie zna. Fajnie, że mimo tego, ze Spartan tak się rozwinał, to nadal dają szanse młodym zawodnikom. Taka inwestycja może im się opłacic, bo sami sobie wyprodukują zawodników

  Adam Tokarski wygrał amatorski turniej PROMMAC emitowany w TV Polsat Sport w godzinach szczytu, to trochę jest jednak już znany w polskim mma, a dla przeciętnego "fana mma", który ogląda tylko te gale mma, które emituje Polsat może być paradoksalnie bardziej znany niż chociażby Adam Wieczorek.

 6. Adam Tokarski wygrał amatorski turniej PROMMAC emitowany w TV Polsat Sport w godzinach szczytu, to trochę jest jednak już znany w polskim mma, a dla przeciętnego "fana mma", który ogląda tylko te gale mma, które emituje Polsat może być paradoksalnie bardziej znany niż chociażby Adam Wieczorek.

  A nie czasem TVN Turbo?