Użytkownik Twittera, McKinley Noble, stworzył ciekawe zestawienie oficjalnych zarobków zawodników UFC z zeszłego roku. Są to podstawowe wypłaty, które zostały podane przez komisje sportowe. Są to wypłaty, które na kontraktach zawodników widnieją jako podstawa. Jak widać, najwięcej za swoje walki zarobili Ronda Rousey oraz Conor McGregorRowdy dostała 3 miliony dolarów za swój powrót do oktagonu w starciu z Amandą Nunes, kiedy to McGregor 3 miliony zarobił za pojedynek z Natem Diazem na UFC 202. Co ciekawe, na liście zaraz za pierwszą czwórką znalazło się 3 zawodników kategorii ciężkiej UFC, kolejno Alistair Overeem, Mark Hunt oraz Stipe Miocic. Ten ostatni jest mistrzem tej dywizji.

17 KOMENTARZE

 1. Żeby ktoś nie zrozumiał źle. Nie jest to ranking ile kto zarobił tylko ile kto ma obecnie podstawy w kontrakcie.

 2. Żeby ktoś nie zrozumiał źle. Nie jest to ranking ile kto zarobił tylko ile kto ma obecnie podstawy w kontrakcie.

  "Są to podstawowe wypłaty, które zostały podane przez komisje sportowe", ale masz rację, dodam jeszcze raz to samo zdanie. 😛

 3. A Miesha Tate nie dostała też 500k za swoją pierwsza i jedyną obronę tytułu?

  Coś mi się kojarzy że dziewczyna tak damo jak Holm zrobiła interes życia po zgarnięciu pasa.

 4. A Miesha Tate nie dostała też 500k za swoją pierwsza i jedyną obronę tytułu?

  Coś mi się kojarzy że dziewczyna tak damo jak Holm zrobiła interes życia po zgarnięciu pasa.

  Tu sa tylko aktywni zawodnicy majacy kontrakt z UFC a Miesha juz emeryturka. Nie ma tutaj tez np. Hendo, ktory dostal ponad 800k podstawy za walke z Bispingiem.

 5. Tu sa tylko aktywni zawodnicy majacy kontrakt z UFC a Miesha juz emeryturka. Nie ma tutaj tez np. Hendo, ktory dostal ponad 800k podstawy za walke z Bispingiem.

  No tak, mogłem się tego domyślić, ale tak jest jak pierwsze co robię gdy rano otwieram oczy to włączam Cohones :cryme:

 6. Użytkownik Twittera, McKinley Noble, stworzył ciekawe zestawienie oficjalnych zarobków zawodników UFC z zeszłego roku.

  Nie zgadzam się. To nie to zestawienie.

  To zestawienie zawodników z największą znaną podstawą jaką mają na oficjalnym kontrakcie, podanym przez komisje, a nie zarobki w 2016 roku.

  #hardlife

  :fjedzia:

 7. Diaz walczył na 183, które było na samym początku 2015, a nie 2016.:deniro:

  Wlasnie sie przez chwile zastanawialem jak moglem przegapic ubiegloroczna walke Nicka 🙂

 8. Jones gdyby był aktywny pewnie ponad bańkę by przytulał spokojnie i gdyby nie Overeema wpadki :D, a brazole ruchani wg mnie ostro jeśli patrzymy na ich osiągnięcia, ale tak to jest jak się siedzi w swojej salce całe lata i udziela się na  tydzień przed galą a na wadze podaje rączkę i daje buzi hihi