Jak ogłosiło PLMMA na swoim profilu Facebook, główną walką 74. gali, która odbędzie się 7 października w Toruniu, będzie starcie Szymona Kołeckiego z Kamilem Bazelakiem. Zobaczcie jakie inne walki odbędą się na tym wydarzeniu.

Walki wieczoru.

MMA 103 kg.: Szymon Kołecki vs. Kamil Bazelak

K-1* 105 kg.: Marcin Najman vs. Jahmai Satisch

80 kg.: Mateusz Pogudz vs. Adam Niedźwiedź
93 kg.: Kewin Wiwatowski vs. Przemysław Bertling
84 kg.: Paweł „Trybson” Trybała vs. Łukasz Uliński
84 kg.: Matt Horwich vs. Mateusz Kędzierski
80 kg.: Michaił Bureshin vs. Dawid Januszewski
57 kg.: Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej
61 kg.: Piotr Kamiński vs. TBA
57 kg.: Eduardo Felipe „Kiko” vs. TBA
66 kg.: Artur Drążek vs. TBA

PLMMA 74 październik TORUN 28 pazdziernikaWalki wieczoru.MMA 103 kg.: Szymon Kołecki vs. Kamil Bazelakk-1 105 kg.:…

Publié par Profesjonalna Liga MMA sur vendredi 11 août 2017

29 KOMENTARZE

 1. Rywal Trybsona jak zwykle z wyższej półki…

  Horwich wie że walczy tego dnia w Toruniu? Bo coś pisaliście wcześniej że się posprzeczał z trenerem o pieniążki.

  I gwóźdź programu:

  Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej

  Gość ma zdrowie i chyba trener go nie lubi, najpierw trzy walki a potem jeszcze walka o pas, ten Lasota to cieniasem musi być skoro tak osłabionego rywala ma dostać w walce o pas.

 2. I gwóźdź programu:

  Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej

  Gość ma zdrowie i chyba trener go nie lubi, najpierw trzy walki a potem jeszcze walka o pas, ten Lasota to cieniasem musi być skoro tak osłabionego rywala ma dostać w walce o pas.

  aż muszę popić

 3. O ile bylem w stanie zrozumiec sens walki Adama Niedzwiedzia z Trybsonem, to juz w przypadku Pogudza ciezko mi go dostrzec. O tym kto zawalczy na tej gali, czy i gdzie zostanie pokazana oraz czy w ogole sie odbedzie, okaze sie zapewne dopiero 28 pazdziernika.

 4. O i Matt Horwich walczy, spotkałem go wczoraj w metrze jak jechałem na Ursynów ale podczas naszej rozmowy mówił że będzie walczył niedługo na gali FEN a nie PLMMA i że niedługo u siebie w mieście zacznie trenować dzieciaki w klubie.Ogólnie sympatyczny gość, może podczas wywiadów wydaję się lekkim świrem tak ja nie odniosłem takiego wrażenia 🙂

 5. Jeśli rywal dla Miszcza WKU lub Kołeckiego wypadnie, chętnie mogę ich zastąpić, aktualnie ważę 100 kg, trenuje mlaj taj i bi dzej dzej, mam czarny pas w lufa pytanie, jestem dosyć tani, wystarczy krata Ciechana lub słomka ptysiowa, więc nie byłoby problemu z wypłatą dla mnie.:irish::goldi::mamed:

 6. O Bazelak nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że nie pobije rekordu Kowalczyka i nie podda się od podmuchu nietrafionego łokcia a ten wojownik jest do tego zdolny, więc trzeba to oglądać.

 7. Przeciez ta gala i tak sie pewnie nie odbedzie… Kiedy ktos cos napisze o co chodzi z Mirasem? Ciekawski jestem no co:fjedzia:

 8. Śmieszkujecie z Bazelaka ale trochę walk już stoczył i nie zdziwi mnie jak Kołecki przegra z Vanderleiem.

 9. Co by nie mówić, to Kamil Bazelak (6-9) ma na rozkładzie zawodnika Bellatora Karla Etheringtona (12-3, w momencie walki 9-1) na gali BAMMA po emocjonującej walce, do tego toczył walki (co prawda przegrane) dwie walki z Stavem Economou i Oli Thompsonem, więc co by nie mówić to jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Tyberiusz Kowalczyk (3-1).

 10. Śmieszkujecie z Bazelaka ale trochę walk już stoczył i nie zdziwi mnie jak Kołecki przegra z Vanderleiem.

  Bazelak nie wystąpi. Na tydzień przed galą planuje skręcenie kostki.

 11. Fajnie ze będzie plmma 🙂 myślałem ze to koniec Mirka a jednak się udało.  Szkoda jedynie rywala Trybsona.. (rekord 0-2) i ten legendarny juz TBA 😀

 12. Co by nie mówić, to Kamil Bazelak (6-9) ma na rozkładzie zawodnika Bellatora Karla Etheringtona (12-3, w momencie walki 9-1) na gali BAMMA po emocjonującej walce, do tego toczył walki (co prawda przegrane) dwie walki z Stavem Economou i Oli Thompsonem, więc co by nie mówić to jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Tyberiusz Kowalczyk (3-1).

  Widziałeś te walkę z etheringtonen?

 13. Bazi, Nejman, Trybson, Niedźwiedź – co ja paczę?

  Akurat Niedźwiedź nie jest jakimś freakiem.  Jest bardzo dobrym grapplerem  a to ze był w top model to inna historia 🙂

 14. Widziałeś te walkę z etheringtonen?

  Widziałem i nagły zwrot akcji po zmęczeniu Anglika jeszcze większym niż Polaka był emocjonujący. Nigdzie nie napisałem, że walka stała na wysokim poziomie sportowym.