Jak ogłosiło PLMMA na swoim profilu Facebook, główną walką 74. gali, która odbędzie się 7 października w Toruniu, będzie starcie Szymona Kołeckiego z Kamilem Bazelakiem. Zobaczcie jakie inne walki odbędą się na tym wydarzeniu.

Walki wieczoru.

MMA 103 kg.: Szymon Kołecki vs. Kamil Bazelak

K-1* 105 kg.: Marcin Najman vs. Jahmai Satisch

80 kg.: Mateusz Pogudz vs. Adam Niedźwiedź
93 kg.: Kewin Wiwatowski vs. Przemysław Bertling
84 kg.: Paweł „Trybson” Trybała vs. Łukasz Uliński
84 kg.: Matt Horwich vs. Mateusz Kędzierski
80 kg.: Michaił Bureshin vs. Dawid Januszewski
57 kg.: Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej
61 kg.: Piotr Kamiński vs. TBA
57 kg.: Eduardo Felipe „Kiko” vs. TBA
66 kg.: Artur Drążek vs. TBA

PLMMA 74 październik TORUN 28 pazdziernikaWalki wieczoru.MMA 103 kg.: Szymon Kołecki vs. Kamil Bazelakk-1 105 kg.:…

Publié par Profesjonalna Liga MMA sur vendredi 11 août 2017

29 KOMENTARZE

 1. Rywal Trybsona jak zwykle z wyższej półki…

  Horwich wie że walczy tego dnia w Toruniu? Bo coś pisaliście wcześniej że się posprzeczał z trenerem o pieniążki.

  I gwóźdź programu:

  Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej

  Gość ma zdrowie i chyba trener go nie lubi, najpierw trzy walki a potem jeszcze walka o pas, ten Lasota to cieniasem musi być skoro tak osłabionego rywala ma dostać w walce o pas.

 2. I gwóźdź programu:

  Marcin Lasota vs TBA – walka o pas kategorii muszej

  Gość ma zdrowie i chyba trener go nie lubi, najpierw trzy walki a potem jeszcze walka o pas, ten Lasota to cieniasem musi być skoro tak osłabionego rywala ma dostać w walce o pas.

  aż muszę popić

 3. O ile bylem w stanie zrozumiec sens walki Adama Niedzwiedzia z Trybsonem, to juz w przypadku Pogudza ciezko mi go dostrzec. O tym kto zawalczy na tej gali, czy i gdzie zostanie pokazana oraz czy w ogole sie odbedzie, okaze sie zapewne dopiero 28 pazdziernika.

 4. O i Matt Horwich walczy, spotkałem go wczoraj w metrze jak jechałem na Ursynów ale podczas naszej rozmowy mówił że będzie walczył niedługo na gali FEN a nie PLMMA i że niedługo u siebie w mieście zacznie trenować dzieciaki w klubie.Ogólnie sympatyczny gość, może podczas wywiadów wydaję się lekkim świrem tak ja nie odniosłem takiego wrażenia 🙂

 5. Jeśli rywal dla Miszcza WKU lub Kołeckiego wypadnie, chętnie mogę ich zastąpić, aktualnie ważę 100 kg, trenuje mlaj taj i bi dzej dzej, mam czarny pas w lufa pytanie, jestem dosyć tani, wystarczy krata Ciechana lub słomka ptysiowa, więc nie byłoby problemu z wypłatą dla mnie.:irish::goldi::mamed:

 6. O Bazelak nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że nie pobije rekordu Kowalczyka i nie podda się od podmuchu nietrafionego łokcia a ten wojownik jest do tego zdolny, więc trzeba to oglądać.

 7. Przeciez ta gala i tak sie pewnie nie odbedzie… Kiedy ktos cos napisze o co chodzi z Mirasem? Ciekawski jestem no co:fjedzia:

 8. Śmieszkujecie z Bazelaka ale trochę walk już stoczył i nie zdziwi mnie jak Kołecki przegra z Vanderleiem.

 9. Co by nie mówić, to Kamil Bazelak (6-9) ma na rozkładzie zawodnika Bellatora Karla Etheringtona (12-3, w momencie walki 9-1) na gali BAMMA po emocjonującej walce, do tego toczył walki (co prawda przegrane) dwie walki z Stavem Economou i Oli Thompsonem, więc co by nie mówić to jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Tyberiusz Kowalczyk (3-1).

 10. Śmieszkujecie z Bazelaka ale trochę walk już stoczył i nie zdziwi mnie jak Kołecki przegra z Vanderleiem.

  Bazelak nie wystąpi. Na tydzień przed galą planuje skręcenie kostki.

 11. Fajnie ze będzie plmma 🙂 myślałem ze to koniec Mirka a jednak się udało.  Szkoda jedynie rywala Trybsona.. (rekord 0-2) i ten legendarny juz TBA 😀

 12. Co by nie mówić, to Kamil Bazelak (6-9) ma na rozkładzie zawodnika Bellatora Karla Etheringtona (12-3, w momencie walki 9-1) na gali BAMMA po emocjonującej walce, do tego toczył walki (co prawda przegrane) dwie walki z Stavem Economou i Oli Thompsonem, więc co by nie mówić to jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Tyberiusz Kowalczyk (3-1).

  Widziałeś te walkę z etheringtonen?

 13. Bazi, Nejman, Trybson, Niedźwiedź – co ja paczę?

  Akurat Niedźwiedź nie jest jakimś freakiem.  Jest bardzo dobrym grapplerem  a to ze był w top model to inna historia 🙂

 14. Widziałeś te walkę z etheringtonen?

  Widziałem i nagły zwrot akcji po zmęczeniu Anglika jeszcze większym niż Polaka był emocjonujący. Nigdzie nie napisałem, że walka stała na wysokim poziomie sportowym.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.