Kontrakt Michaela Chandlera, byłego mistrza kategorii lekkiej oraz jednego z najbardziej popularnych zawodników federacji Bellator MMA niedługo wygasa. Amerykanin będzie mógł wtedy negocjować z m.in. UFC, jednakże Scott Coker, prezydent aktualnej organizacji, w której występuje Chandler nie zamierza dopuścić do odejścia Michaela.

On jest twarzą Bellatora już przez długi czas. Miał świetne występy w naszej klatce, nawet przed moim przyjściem. Był przecież uczestnikiem jednej z najlepszych walk w historii naszej firmy – z Eddiem Alvarezem.

Rozmawialiśmy już chwilę o nowej umowie. Chcę żeby był szczęśliwy. Jeśli ktoś na to zasługuje – to właśnie Michael. Chcemy dalej z nim współpracować. Czuję, że się dogadamy. Według mnie Michael chce zostać z nami, my również chcemy utrzymać go w organizacji. Myślę, że nie dojdzie nawet do jego rozmów z UFC.

Chandler to były mistrz kategorii lekkiej organizacji Bellator MMA. Tytuł stracił on w pojedynku z Brentem Primusem po niespodziewanej kontuzji w trakcie walki. W swojej karierze Michael pokonywał takich rywali jak bracia Freire, Benson Henderson czy  Goiti Yamauchi. Co ciekawe, 14 z 18 zwycięstw zdobywał on przed czasem.

13 KOMENTARZE

 1. federacji

  Bellator to nie jest żadna federacja, a Scott powiedział "He has one of the greatest fights in the history of this company, with him and Eddie Alvarez." więc nie ma tu słowa o Federacji. Totalnie no offence, ale KSW wprowadziło durny trend nazywania organizacji federacjami, co jest kompletnie przestrzelone. Federacją z zamysłu miało być Rizin (zrzeszanie kilku organizacji), ale ani KSW, ani Bellator, ani UFC nie są federacjami.

 2. Bellator to nie jest żadna federacja, a Scott powiedział "He has one of the greatest fights in the history of this company, with him and Eddie Alvarez." więc nie ma tu słowa o Federacji. Totalnie no offence, ale KSW wprowadziło durny trend nazywania organizacji federacjami, co jest kompletnie przestrzelone. Federacją z zamysłu miało być Rizin (zrzeszanie kilku organizacji), ale ani KSW, ani Bellator, ani UFC nie są federacjami.

  Nic tak mnie nie denerwuje, jak nazywanie organizacji federacjami, ale widzę, że każdy w Polsce tak już robi. Nawet sami zawodnicy, to trochę tak, jak z tym octagonem, gdy walczą w okrągłej klatce lub hexagonie.

 3. Bellator to nie jest żadna federacja, a Scott powiedział "He has one of the greatest fights in the history of this company, with him and Eddie Alvarez." więc nie ma tu słowa o Federacji. Totalnie no offence, ale KSW wprowadziło durny trend nazywania organizacji federacjami, co jest kompletnie przestrzelone. Federacją z zamysłu miało być Rizin (zrzeszanie kilku organizacji), ale ani KSW, ani Bellator, ani UFC nie są federacjami.

  Meh. Nigdy tego nie rozkminiałem w sumie, ale coś w tym jest. Dzięki.

 4. Lubie Chandlera, ale wydaje mi sie, ze w UFC juz by tak nie blyszczal.

  Przyjdzie do UFC to skończy jak Brooks.

 5. Mimo, że Chandler to jeden z czterech moich ulubionych zawodników to mam nadzieję, że pozostanie on w Bellatorze

 6. jak nie federacje to może promołszyny jak mówią ruskie. Po polskiemu to chyba organizacja najlepiej brzmi.

 7. UFC by go zweryfikowało,  kilka walk i powrót na stare śmieci.

  Na dwoje babka wrozyla. Ale, ze za nim nie przepadam to w sumie sie zgadzam

 8. UFC by go zweryfikowało,  kilka walk i powrót na stare śmieci.

  Tak jak zawodnicy Strikeforce i WEC zweryfikowali tych z UFC, widzę że White ładnie wyprał mózgi fan boyom… :rofl:

 9. Tak jak zawodnicy Strikeforce i WEC zweryfikowali tych z UFC, widzę że White ładnie wyprał mózgi fan boyom… :rofl:

  Chyba Ci się coś popierdoliło. Co ma piernik do wiatraka?

 10. Bellator to nie jest żadna federacja, a Scott powiedział "He has one of the greatest fights in the history of this company, with him and Eddie Alvarez." więc nie ma tu słowa o Federacji. Totalnie no offence, ale KSW wprowadziło durny trend nazywania organizacji federacjami, co jest kompletnie przestrzelone. Federacją z zamysłu miało być Rizin (zrzeszanie kilku organizacji), ale ani KSW, ani Bellator, ani UFC nie są federacjami.

  ale Wlodarze akurat pasuje

  "kierownik robotników folwarcznych w majątku ziemskim"

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.