Datę gali KSW 38: Live in Studio ogłoszono już dość dawno temu, ale do tej pory nie było znane dokładne miejsce tego wydarzenia. Kilka dni temu na portalu eBilet wprowadzono do sprzedaży wejściówki na najbliższe KSW i właśnie w tym serwisie możemy odnaleźć dokładną lokalizację gali. KSW 38: Live in Studio odbędzie się w piątek 7 kwietnia w Studiu APRICOR w Sękocinie Nowym, al. Krakowska 22B.

Apricor to nowa, profesjonalna hala filmowa przystosowana do zdjęć dźwiękowych. Jej wymiary to 750 m2 (14m x 25m x 30m). Dostępne jest tam stałe łącze internetowe i green screen 16 x 16.

W walce wieczoru najbliższego wydarzenia spod szyldu Konfrontacji Sztuk Walki kibice zobaczą byłego mistrza KSW w kategorii piórkowej Artura „Kornika” Sowińskiego (17-8, 6 KO, 6 Sub), który skrzyżuje rękawice z weteranem Łukaszem „Saszą” Chlewickim (14-5-1, 5 KO, 1 Sub).

W pozostałych pojedynkach w niskich wagach, Roman Szymański (9-3, 1 KO, 3 Sub) zmierzy się z groźnym Brazylijczykiem Denilsonem Nevesem de Oliveirą (11-4, 5 KO, 2 Sub) w pojedynku w kategorii piórkowej, a w debiutującej w KSW wadze koguciej powracający po półtorarocznej przerwie Anzor Azhiev (6-2, 1 KO, 1 Sub) zmierzy się z wysoko notowanym Kamilem Selwą (10-5, 2 KO, 4 Sub).

Po ponad roku przerwy fani KSW zobaczą również „Polskiego Wanderleia” Łukasza Bieńkowskiego (4-1, 2 KO) oraz niepokonanych w KSW Kamila Szymuszowskiego (15-4, 2 KO, 4 Sub) i Grzegorza Szulakowskiego (7-1, 1 KO, 4 Sub), którzy zmierzą się odpowiednio z Marifem Piraevem (13-1-1, 3 KO, 7 Sub) i Renato Gomesem Gabrielem (20-9, 12 KO, 4 Sub).

KSW 38: Live in Studio to gala dla najmniejszej widowni w historii KSW. Konfrontacja Sztuk Walki po raz pierwszy wyprodukuje galę w studio telewizyjnym.

110 KOMENTARZE

 1. dlatego tak sie zapierali – 'pod Warszawa' nawet dobrego info nie mozna o tym znalezc w necie

  :mjsmile:

 2. I jak tu mowic ze KSW nie dba o kibica?

  Do tej pory wsiury musialy jezdzic na KSW golfami po wizualnym tuningu. Teraz KSW przyjedzie do nich!

 3. Gdzie?

  ~ 8km od największego lotniska w kraju. Brazylijscy mistrzowie muszą jakoś dotrzeć na galę..

 4. Apricor to nowa, profesjonalna hala filmowa przystosowana do zdjęć dźwiękowych

  zdjęcia dźwiękowe – zaimponowało mi KSW że nie będą tej gali nagrywać w studiu do kina niemego.

 5. KSW zaczęło w mariocie i skończy w mariocie. Very well.

  :rofl:

  Moim zdaniem organizacja pójdzie za chwilę pod młotek.

 6. :rofl:

  Moim zdaniem organizacja pójdzie za chwilę pod młotek.

  Twierdzę to samo od kilku miesięcy. Jak nie znajdą nowej lokomotywy żeby ponabierać Januszów na swoje przedstawienia to za dwa lata bedą tylko wygasającym wulkanem. Powinni teraz wyśrubować cenę, wziąc po pare grubych baniek i spierdalać z tonącego okrętu . Hobbystycznie sobie porobią jakieś polisz poxing najty i będzie git

 7. Twierdzę to samo od kilku miesięcy. Jak nie znajdą nowej lokomotywy żeby ponabierać Januszów na swoje przedstawienia to za dwa lata bedą tylko wygasającym wulkanem. Powinni teraz wyśrubować cenę, wziąc po pare grubych baniek i spierdalać z tonącego okrętu . Hobbystycznie sobie porobią jakieś polisz poxing najty i będzie git

  Dlatego narodowy to jest ten skok na hajs. Czekam na oświadczenie mahmeda w czerwcu, że spierdala do ACB.

 8. Widzę brak wiary narodu w KSW. Ale KSW nie brak wiary w naród.

  Jestem przekonany, ze ta łajba jeszcze popływa.

 9. Nie oszukujmy się w założeniu to ma być wydarzenie ekskluzywne a nie dla zwykłego fana.

  To jest dorobienie teorii do zaistniałej sytuacji. Prawda jest taka, że nie ma kto sprzedać tej gali i K&L o tym wiedzą, więc robią ucieczkę do przodu i nie porywają się na żadną halę, tylko serwują takie dziwo.

  Gdyby tam zawalczył ktoś z dwójki Pudzian/mahmed to by pierdolenia o ekskluzywności nie było tylko by poszli w jakąś atlas arenę, albo inny spodek.

 10. Ale walą bilety od 500 zł po 2,5k   + reklamy i zobaczmy czy wyjdą na swoje. Ktoś wie ile tam ludzi wchodzi?

 11. Sękocin kojarzy mi się tylko z jednym. Z pierwszą edycją Big Brothera. Pamiętacie Sękocińskich DJ-ów?

  😆

 12. Do momentu odejścia Pudzilli.

  Możliwe. 

  Swoja droga "magia" Pudzilli mnie zadziwia. Oprócz etykietki "najsilniejszego człowieka na świecie" nie prezentuje w mma sobie nic ciekawego, ani na poziomie sportowym, ani osobowościowo.  No ofense Mario.

 13. Ale walą bilety od 500 zł po 2,5k   + reklamy i zobaczmy czy wyjdą na swoje. Ktoś wie ile tam ludzi wchodzi?

  338

 14. Dlatego narodowy to jest ten skok na hajs. Czekam na oświadczenie mahmeda w czerwcu, że spierdala do ACB.

  Najpierw Asłan potem Mamed. Mistrzem ciężkiej będzie brazol a w najlepszym razie niemedialny Kita. Koksu zawalczy z Bedorfem i pewnie wygra. Cipek posiedzi ze 3 lata bo jest niewinny, Wójcik będzie obijał ogórki a Borys walczył w maineventach wszystkich gal jako najbardziej medialny zawodnik. Gamrot zachęcony przez Helda pójdzie do UFC a w lżejszych wagach i tak nie ma nikogo ciekawego. Ci którzy zdążą sobie wyrobić rekordy w KSW z pocałowaniem w ręke dostaną angaże u czejenów w ACB bo kogoś tamci muszą obijać przecież. Janikowski jak sie sprawdzi w mma i złapie sportowego bakcyla też spierdoli albo zawalczy z Borysem w kaczłejcie za 3 lata. Pewnie się nie znam i Kawul z Lewym mi jeszcze pokażą. Pożyjemy zobaczymy

 15. :rofl:

  Moim zdaniem organizacja pójdzie za chwilę pod młotek.

  KSW robi gale na stadionie Narodowym, przebilo rekord sprzedanych biletow w Europie, planuja wejsc bardziej na rynek zagraniczny, rozwijaja sie caly czas a tu glosy, ze KSW pojdzie pod mlotek i lajba tonie hahaha fuck logic, czasem warto tu wejsc i sobie poprawic humor takimi komentarzami.

 16. Jestem chyba jedyną osobą którą to nie śmieszy, jakie to ma znaczenie gdzie jest gala skoro jest to z założenia mała impreza w studio?

 17. KSW robi gale na stadionie Narodowym, przebilo rekord sprzedanych biletow w Europie, planuja wejsc bardziej na rynek zagraniczny, rozwijaja sie caly czas a tu glosy, ze KSW pojdzie pod mlotek i lajba tonie hahaha fuck logic, czasem warto tu wejsc i sobie poprawic humor takimi komentarzami.

  Co z tego,że teraz sprzedają dużo biletów jak nie mają żadnych zawodników którzy by przyciągneli ludzi po odejściu Pudzianowskigo i Khalidova. Cała popularność KSW się opiera tylko na tych  dwóch nazwiskach.

 18. Co z tego,że teraz sprzedają dużo biletów jak nie mają żadnych zawodników którzy by przyciągneli ludzi po odejściu Pudzianowskigo i Khalidova. Cała popularność KSW się opiera tylko na tych  dwóch nazwiskach.

  Poczekaj aż Borys rozpierdoli Khalidova 😆

 19. Co z tego,że teraz sprzedają dużo biletów jak nie mają żadnych zawodników którzy by przyciągneli ludzi po odejściu Pudzianowskigo i Khalidova. Cała popularność KSW się opiera tylko na tych  dwóch nazwiskach.

  Do niedawna był jeszcze Materla

 20. Jak przeczytałęm tytułniusa to od razu pomyślałem, że mimo, że przedwczesny to zajebisty pomysł na prima parilis.

  Nie no tak naprawde to z początku dałęm isę nrbrac.

 21. KSW robi gale na stadionie Narodowym, przebilo rekord sprzedanych biletow w Europie, planuja wejsc bardziej na rynek zagraniczny, rozwijaja sie caly czas a tu glosy, ze KSW pojdzie pod mlotek i lajba tonie hahaha fuck logic, czasem warto tu wejsc i sobie poprawic humor takimi komentarzami.

  Pudzian się kończy, Materla nie wiadomo kiedy wyjdzie, Mamed za niedługo pewnie wyląduje na stałe w ACB.

  Kto ma przyciągać widza na duże gale? Fernando, czy może Ariane Lipski?

  Prawda jest taka, że swój peak już osiągnęli i teraz będzie już tylko gorzej. Dlatego wcale się nie zdziwię, jeśli właściciele sprzedadzą firmę, a nabywca niech się dalej martwi.

 22. Jak ktoś mnie zapyta gdzie odbędzie się najbliższe KSW to mu nie odpowiem, szybko się zapomina nazwę tej miejscowości 😉

 23. Przepraszam, ale ja sie pytam, dlaczego nie w Wilkowyjach??? Czerepach sie tym zajmie!

  Jakby Pietrek zajebał bita na otwarcie, to nie ma chuja we wsi.

 24. KSW robi gale na stadionie Narodowym, przebilo rekord sprzedanych biletow w Europie, planuja wejsc bardziej na rynek zagraniczny, rozwijaja sie caly czas a tu glosy, ze KSW pojdzie pod mlotek i lajba tonie hahaha fuck logic, czasem warto tu wejsc i sobie poprawic humor takimi komentarzami.

  Kawul nie pierdol

 25. Jestem chyba jedyną osobą którą to nie śmieszy, jakie to ma znaczenie gdzie jest gala skoro jest to z założenia mała impreza w studio?

  Ma Def.

  Bo i na tak małą galę ludzie chcą pójść.

  A gdy chcą jechać dowiadują się ze to w jakims totalnym zadupiu,  a jak wiadomo to wiaze sie z dodatkowymi kosztami, mogli zrobic to gdzies w Warszawie, jakimkolwiek duzym hotelu, wherever, a nie na takim zadupiu, podniosloby to prestiż a tu takie coś:bad:

  ..ciekawe czym ludzie wroca po gali na nocleg do Warszawy poza taksówkami za ktore niezle zaplaca. :Duke3d:

 26. Kurcza, a może to jakiś klucz przy dobieraniu miejsc na gale? Stadion Narodowy, teraz Sękocin Nowy…

  Jeszcze znalazłem jakby było potrzeba: Siekierkę Nową, Siemień Nadrzeczny, Soroczą Nóżkę, Sromowce Niżne, Stare Niemyje, Stare Niziołki, Stary Niemojew, Stężycę Nadwieprzańską, Strękowo Nieczykowskie, Szewce Nadolne, Szropy-Niziny.

  Będzie na parę lat, a to jeszcze nie wszystko. Można zrobić moc pięknych gal.

 27. Cos czuje ze Wojek bedzie zapierdalal jako taksowkarz i bedzie dowozil wszystkich. GPS za chuj do tego nie poprowadzi…

 28. Nie wiem gdzie to jest ale dobrze by było jakby KSW stale robiło takie mniejsze gale.

  Nastepna u mnie w Sanoku, udostepnie swój duży garaż , za tanie pieniadze obiecuje @Wojsław Rysiewski  !

  I sam przyjade na dworzec odebrać kazdego po kolei.

 29. Ładnie to tak zaczepiać starszych? :nono:

  Ja ziomkowi podsuwam pomysł na byznes życia, a ty mi tu insynuujesz.Musisz niszczyć tak zacny akt altruizmu?

 30. Ja ziomkowi podsuwam pomysł na byznes życia, a ty mi tu insynuujesz.Musisz niszczyć tak zacny akt altruizmu?

  Gdzie mój Winstrol kurwiu?

  edit: Janusz Tracz to gej.

 31. Gdzie mój Winstrol kurwiu?

  edit: Janusz Tracz to gej.

  Nie posiadam tak owego.

  Taaaa, zazdrościsz szefowi tych wszystkich labadziar co wyrwał

 32. Pisalem juz wczesnije przy okazji gali KSW 38 powtorze jeszcze raz. Uwazam ze jest to swietny model na 5 gale KSW w roku kalendarzowym. Duzo minejszy w naklad finansowy w porownaniu ze standardowymi wydarzeniami okolo 9 walk wiecej co daje mozliwosc wypormowania i dania sie obic mlodym zawdonikom tym aspirujacym do miana gwiazd jak i pozostalym zaowdnikom. KSW jest na tyle duza i powazna organizacja, ze ta 5 gala jest potrzebna i organizacji i zawodnikom i kibicom zwazajac na fakt iz 2 gale rocznie sa w PPV wiec przecietny Kowalski niedzielny widz ma o 50% ograniczony dostep do ogladania a 5 gala wyrownala by troche ta dysproporcje. Co do samego miejsca zwazajac na fakt ze w obiegu bedzie okolo 200 biletow nie moge miec nic do zarzucania. Wies w stosunkowo bliskiej odleglosci od Warszawy czego chciec wiecej skoro i tak glowna widowani zasiadzie przed telewizorami wiec miejsce nie ma znaczenia

 33. @Born2kill a czemu nie udostępniłeś swojej piwnicy?

  Nie bardzo rozumiałem to pytanie 😀 Ale już czaję. Za dużo ogórków w piwnicy, jeszcze by kontrakt w KSW ogarnęły, a wolę by KSW zatrudniało solidnych zawodników 😉 No i jednak za mała na taką imprezę 😀 Pozdro.

 34. Ma Def.

  Bo i na tak małą galę ludzie chcą pójść.

  A gdy chcą jechać dowiadują się ze to w jakims totalnym zadupiu,  a jak wiadomo to wiaze sie z dodatkowymi kosztami, mogli zrobic to gdzies w Warszawie, jakimkolwiek duzym hotelu, wherever, a nie na takim zadupiu, podniosloby to prestiż a tu takie coś:bad:

  ..ciekawe czym ludzie wroca po gali na nocleg do Warszawy poza taksówkami za ktore niezle zaplaca. :Duke3d:

  Po tym jak Wojek pocisnał nam na twitterze przyznaje ci racje i zgadzam się że ta gala jest na jakimś kompletnym zadupiu i że jest to skandal. :cohon:

 35. Po tym jak Wojek pocisnał nam na twitterze przyznaje ci racje i zgadzam się że ta gala jest na jakimś kompletnym zadupiu i że jest to skandal. :cohon:

  :nono:

  😆

 36. Po tym jak Wojek pocisnał nam na twitterze przyznaje ci racje i zgadzam się że ta gala jest na jakimś kompletnym zadupiu i że jest to skandal. :cohon:

  Blogoslawieni ktorzy nie widzieli a uwierzyli :werdum:

 37. podobno ma byc 'zakaz' dopingu kibicow w trakcie gali

  nie dopingu gosciu tylko tekstów w stylu "napierdalaj go " "zajeb go " , jestem oplotem a musze Cie synku uczyć podstawowych zasad mma

 38. Sękocin Nowy to dobry wybór. Mogli wybrać gorzej i zrobić gale …

  SPOILER
  w Starym Sękocinie :mamed:

  SPOILER

  ale tak naprawdę :

  [SPOILER]:siara:

 39. Boże, ale ryje mi to banię…

  Miras z Horwiczem jadą do Sękocina Nowego obejrzeć KSW na żywo w studio. :crazy: Miras prowadzi auto, a Horwicz siedzi na miejscu pasażera z przodu. Mirek do niego – "yyyyy, Matt, sercz Sękocin Nowy" . A Surfujący po Multiświatach Szablozebny Delfin Rzeczny, który dzierży w dłoniach nawigację –

  :DC:

 40. To w jakim studiu realizowana bedzie ta gala nie ma wiekszego znaczenia. To, ze mimo tego nowego, kameralnego projektu liczba gal, a co za tym idzie walk, pozostanie niezmienna znaczenie juz ma. I to spore. Ciezko mowic o rozwoju w tym wypadku.

 41. Bardzo sie cieszę z zakazu dopingu podczas tej gali, wreszcie KSW coś z tym zrobi. Mało tego, nie dość że zakaz będzie obowiązywał zawodników, to także publiczność. Jestem pełen podziwu dla KSW za ich zaangażowanie w walkę z dopingiem.

  Tylko czysty sport.

 42. Bardzo sie cieszę z zakazu dopingu podczas tej gali, wreszcie KSW coś z tym zrobi. Mało tego, nie dość że zakaz będzie obowiązywał zawodników, to także publiczność. Jestem pełen podziwu dla KSW za ich zaangażowanie w walkę z dopingiem.

  Tylko czysty sport.

  Nie widze emotki, więc nie wiem jak mam Cię Wojtechu rozumieć.