Co roku prestiżowy magazyn TIME wyróżnia sto osób ze świata kultury, sportu czy polityki, które według nich mają duży wpływ na kształtowanie sztuki, sceny rozrywkowej czy politycznej. Tym razem fani MMA doczekali się i swojego reprezentanta – Conor McGregor został umieszczony na liście w kategorii Pionierzy. Opis wyróżnionych sporządzają zazwyczaj jego bliscy, współpracownicy czy po prostu fani. Jeśli chodzi o The Notoriousa, w kilku słowach pochwalił go sam Arnold Schwarzenegger. Cały wpis możecie przeczytać TUTAJ.

Tak kontrowersyjna postać z pewnością budzi niechęć wśród wielu fanów tego sportu, jednakże nie można odbierać mu tego co dokonał w kwestii promocji MMA. Irlandczyk jest pierwszą tego typu gwiazdą, na jaką przez długi czas czekała organizacja UFC. Jak przyznał w preszłości sam McGregor, federacja zatrudniając go trafiła na swego rodzaju żyłę złota.

Jeśli chodzi o sport, na liście znalazły się również takie postacie jak LeBron James, Neymar czy Tom Brady.

30 KOMENTARZE

 1. zajebiście miarodajny periodyk,szanuje

  Moim zdaniem owszem. Nie mówię, że wybór sluszny moralnie etycznie (Twoje przykłady), ale na tamte czasy to postaci najbardziej wpływowe i w momencie wyboru jeszcze nie były po podsumowaniu całej swojej działalności, która ewoluowała.

  Rozwala mnie ciągły hejt ludzi na Conora, a prawda jest taka, że zrobil wuj więcej dobrego niż złego dla tego sportu. Taka moja opinia tylko.

 2. zajebiście miarodajny periodyk,szanuje

  Od zawsze mnie dziwi to, że znajdujecie czas i odrobinę poświęcenia na znalezienie czegoś co chociaż trochę zdyskredytuje dokonania "rudego pajaca". Ale luzik, to "psychofani są pojebani, ja jestem normalny".

 3. Moim zdaniem owszem. Nie mówię, że wybór sluszny moralnie etycznie (Twoje przykłady), ale na tamte czasy to postaci najbardziej wpływowe i w momencie wyboru jeszcze nie były po podsumowaniu całej swojej działalności, która ewoluowała.

  Rozwala mnie ciągły hejt ludzi na Conora, a prawda jest taka, że zrobil wuj więcej dobrego niż złego dla tego sportu. Taka moja opinia tylko.

  Od zawsze mnie dziwi to, że znajdujecie czas i odrobinę poświęcenia na znalezienie czegoś co chociaż trochę zdyskredytuje dokonania "rudego pajaca". Ale luzik, to "psychofani są pojebani, ja jestem normalny".

      :jon:

 4. Normalnie taki news napawał by radością i dumą fana mma ale skoro conor wciąż nie myśli o bronieniu żadnego z pasów nieustannie bujając w obłokach razem z Floydem to chuj mu w dupe…

 5. Od zawsze mnie dziwi to, że znajdujecie czas i odrobinę poświęcenia na znalezienie czegoś co chociaż trochę zdyskredytuje dokonania "rudego pajaca". Ale luzik, to "psychofani są pojebani, ja jestem normalny".

  W końcu psychohejterzy:fjedzia:

 6. Zastanawia mnie jak oni mierza te wplywowosc. Kasa + lajki na fejsbuku ? Ilosc fololersow na twiterze ? I na czym to niby polega. Taki np. Putin wchodzi do sklepu i mowi, ze maja obnizyc ceny szynki to sie kierownik pyta o ile, ale jak to sie ma do sportowcow ?

 7. Zastanawia mnie jak oni mierza te wplywowosc. Kasa + lajki na fejsbuku ? Ilosc fololersow na twiterze ? I na czym to niby polega. Taki np. Putin wchodzi do sklepu i mowi, ze maja obnizyc ceny szynki to sie kierownik pyta o ile, ale jak to sie ma do sportowcow ?

  Conor po prostu zgarnia szynke za free ale kawalkiem zawsze dzieli się z artemem.

 8. Zastanawia mnie jak oni mierza te wplywowosc. Kasa + lajki na fejsbuku ? Ilosc fololersow na twiterze ? I na czym to niby polega. Taki np. Putin wchodzi do sklepu i mowi, ze maja obnizyc ceny szynki to sie kierownik pyta o ile, ale jak to sie ma do sportowcow ?

  Conor wchodzi i mówi z kim gdzie jak i za minimum ile. Jest lepszy niż Jackiewicz #ThugLife