Jak ogłosił sam Cub Swanson na swoim Facebooku, w kolejnej walce reprezentant Jackson Wink MMA zmierzy się z niepokonanym dotychczas Brianem Ortegą. Pojedynek ten ma być główną atrakcją wieczoru gali UFC Fight Night 123.

Main Event for UFC Fight Night – Fresno, CACub Swanson vs Brian OrtegaDecember 9th

Publiée par Cub Swanson sur Dimanche 1 octobre 2017

Swanson (25-7 MMA) po przegranej z Maxem Hollowayem w 2015 roku wygrał cztery kolejne walki z rzędu, w tym dając fanom niesamowitą wojnę z Korean Superboy’em, Doo Ho Choiem na UFC 206. Cub na co dzień przygotowuje się do walk w jednej z najlepszych placówek, Jackson Wink MMA.

Ortega (12-0 MMA)  w swojej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Młody Amerykanin swoje 4 ostatnie walki wygrywał przed czasem, w tym kończył takich rywali jak Thiago Tavares, Clay Guida czy Renato Carneiro.

UFC Fight Night 123 odbędzie się 9 grudnia we Fresno w Kalifornii.

8 KOMENTARZE

  1. Zamiast dobić podłamanego Aldo na Nr gali i zapewnić sobie TSa to on wybiera ME małej gali z niezłym młodym dzikiem….czegoś tu nie rozumiem.

  2. Doświadczenie i serce do walki kontra młodość i ambicja. Stawiam na Swansona ale to nie będzie dla niego łatwa walka, nie zdziwi mnie wygrana Ortegi 😎

  3. Ortega to mlody przekot, ostatnia walka z Renato rozjebala mi system.

    Warr Ortega, beda iskry w octagonie!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.