W sobotę w bytomskiej hali Na Skarpie odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy zawodnikami trenującymi na co dzień w MMA Ju-Jitsu Bytom Team, a reprezentantami znanych śląskich klubów. Pojedynki rozgrywane będą na dystansie dwóch pięciominutowych rund plus ewentualna trzyminutowa dogrywka. Mimo, że zawodnicy rywalizować będą na zasadach profesjonalnego MMA, walki będą mieć charakter amatorski i nie będą liczone do rekordu. Impreza jest częścią Weekendu Sportów Walki, na który złożą się aż trzy imprezy (Boks, MMA i Karate): VII Międzynarodowy Memoriał im. Leszka Błażyńskiego, Gala MMA oraz Silesia Cup – Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Śląska w Karate Tradycyjnym.

Bilety w atrakcyjnej cenie 15 PLN. Impreza zaczyna się o godzinie 20.00. Otwarcie hali o godzinie 19:30. Po gali organizatorzy zapraszają wszystkich na grilla, muzykę i zimne piwo. Zaproszenia i wszelkie informacje w sklepie Silesia Style. Poniżej rozpiska (jako pierwsi wypisani są zawodnicy MMA JJ Bytom Team).

Data: 19 maja 2012
Miejsce: Hala Na Skarpie, Bytom – Szombierki

Główna karta:

90 kg.: Marcin Żaba (2-1) vs. Marcin Woźniewski (0-1)
84 kg.: Dawid Żaba (0-1) vs. Damian Górski (0-1)
84 kg.: Hubert Żaba (0-2) vs. Piotr Wołowik (0-0)
80 kg.: Karol Czaja (0-0) vs. Paweł Skupin (0-0)
77 kg.: Mateusz Piórkowski (2-5) vs. Oliwier Bula (0-0)
73 kg.: Łukasz Wieczorek (0-0) vs. Remigiusz Rajwa (0-1)
70 kg.: Kamil Janik (0-0) vs. Damian Seweryn (0-0)
70 kg.: Arkadiusz Stanisławski (0-0) vs. Patryk Krzak (0-0)
62 kg.: Dawid Marszałek (0-1) vs. Mateusz Rumpel (0-0)
62 kg.: Kamil Stępień (0-0) vs. Łukasz Rumpel (0-0)

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

7 KOMENTARZE

 1. Mam bliźutko więc się pojaie zobczymy jak wyrobie się z pracą ale na darmowych wejściach w niedziele też powinienem się pojawić:)

 2. Ja jak znajde chetnych to w sobote może będe, a tak z ciekawości nie orientuje się ktoś którzy z SCC ?? Jest ich dwóch podobno.

 3. @up:
  z SCC – Bula Oliwier, ale z tego co mi wiadomo, do tej walki może nie dojść, oraz Wołowik Piotr

 4. Dzięki Smile

  dzisiaj się dowiedziałem, że mają walczyć to myślę, że jednak zawalczy

 5. Te 3 pierwsze walki to jakiś klan "płazów" ? Wink <żart> 

  A tak na poważnie – są spokrewnieni, czy tylko zbieżność? 

 6. @kaczka41 – Tak, to bracia, jest jeszcze czwarty – Arek Żaba, który walczył na undercardzie MMA Attack 2. Tym razem będzie w narożniku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.