Miło nam  poinformować, że zawodnik bytomskiego South LegionArtur Kadłubek (MMA 11-8, #9 w rankingu MMARocks) oficjalnie znalazł się dziś w rozpisce duńskiej gali Fighter Galla 22. Impreza odbędzie się 10 września w Odense. Popularny Hajer, który zwykle występował w kategorii middleweight schodzi niżej, walka na gali w Danii odbędzie się w limicie półśrednim. Artur ma znakomitą passę trzech zwycięstw z rzędu, na Union Nation Cup zdemolował Białorusina Denisa Gunicha (MMA 2-4) i rosyjskiego sambistę Stanislava Molodtsova (MMA 3-4), a w międzyczasie na praskim Heroes Gate 3 również uderzeniami pokonał Milana Tomesa (MMA 4-5).

Przeciwnikiem Kadłuba będzie solidny miejscowy zawodnik – Morten Djursaa (MMA 7-3) z klubu Fightgym.dk. Djursaa z kolei w ostatniej walce poddał gilotyną Anglika Russella Smitha (MMA 5-2), a wcześniej odklepał duszeniem zza pleców znanego z KSW 16 doświadczonego Cengiza Danę (MMA 13-17). Duńczyk niesiony dopingiem swojej publiczności z pewnością będzie stawiać twardy opór Polakowi. War Kadłub!

… Artur z okazji niedawnego ślubu chcemy złożyć Twojej małżonce i Tobie serdeczne życzenia – Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia oraz spełnienia wspólnych marzeń i planów życzy redakcja MMARocks.pl 🙂

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.