Kolejne gale w polskim i światowym MMA z udziałem reprezentantów naszego kraju za nami. Sprawdźcie najnowszą aktualizację Rankingu PL.

>> CAŁY RANKING PL SPRAWDZISZ KLIKAJĄC TUTAJ

Kategorię półciężką ze względu na brak aktywności opuścił Krzysztof Jotko (MMA 24-6-0). Korzystają na tym #7 Bartosz Szewczyk (MMA 8-2-1) i #8 Damian Piwowarczyk (MMA 8-3-0) awansujący o jedną pozycję. Do zestawienia po przerwie od startów powraca #9 Mariusz Ksiazkiewicz (MMA 11-2-0), który w ostatniej walce znokautował Rafaela Carvalho i zdobył pas Iowa Fight Series.

Do zestawienia wagi lekkiej po przerwie spowodowanej kontuzjami powraca #5 Marian Ziółkowski (MMA 25-9-1). Oprócz tego w rankingu wagi lekkiej po przerwie pojawia się także #9 Michał Figlak (MMA 8-2-0). Powoduje to spadek zawodników z niższych pozycji. Awans o dwie pozycje zalicza po ostatniej wygranej pod szyldem OKTAGON MMA #12 Łukasz Rajewski (MMA 13-9-0), natomiast w zestawieniu pojawiają się ponownie #14 Patryk Duński (MMA 11-6-1) oraz #15 Krzysztof Mendlewski (MMA 7-3-0).

Kategorię piórkową po zmianie wagi opuścił Krzysztof Mendlewski. Podczas ostatniej gali HYBIRD MMA ważną wygraną zaliczył #14 Wojciech Kazieczko (MMA 4-2-0), który po pokonaniu #15 Dominika Gierowskiego (MMA 5-3-0) powraca do rankingu wagi piórkowej.

Po ważnym zwycięstwie w organizacji CAGE WARRIORS, do zestawienia kategorii koguciej (łączonej z muszą) powraca #7 Igor Wojtas (MMA 11-9-0). Powoduje to spadek o jedną pozycję Przemysława Górnego, Kamila Gieza oraz Tobiasza Le.

W rankingu kobiet tylko jedna zmiana. Ze względu na brak aktywności z zestawienia wypada Karolina Owczarz, której miejsce zajmuje #10 Emilia Czerwińska (MMA 3-1-0).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.