Jeden z najbardziej widowiskowo walczących zawodników młodego pokolenia, Zabit Magomedsharipov, ma spory problem ze znalezieniem kolejnego rywala w oktagonie UFC. 26-letni Rosjanin wygrał dwie walki w największej organizacji na świecie przez poddania pokazując przy tym spore umiejętności. Teraz Zabit twierdzi, że aż 5 zawodników odrzuciło ofertę walki z nim.

Mam tylko 2 walki w UFC na koncie i aż 5 zawodników odrzuciło pojedynek ze mną w kwietniu. Mówię tutaj o Mylesie Jurym, Arnoldzie Allenie, Yairze Rodriguezie oraz Andre Filim. Jedynym, który zaakceptował walkę był Artem Lobov, ale jego menadżer w końcu też odrzucił tę walkę. Nie chcę nikogo obrażać, po prostu chcę walczyć. Proszę, niech ktoś zadzwoni do Seana Shelby’ego.

Magomedsharipov na co dzień przygotowuje się do walk pod okiem Marka Henry’ego oraz Ricardo Almeidy trenując z m.in. Frankie Edgarem.

23 KOMENTARZE

 1. Zabit to mógłby już dostać kogoś z top 5 i pewnie by wygrał.

  A Artem to jest przechuj każdy to wie.

 2. No i ktoś coś powie na Artema? To jest gość z jajami, dobrze że menadżer ma na tyle oleju w głowie żeby oszczędzić tego Mameda Sharapowa bo Artem by go zabił

 3. Dawać mu kogoś do ubicia, a najlepiej takiego co się waha UFC, czy wyrzucić to się problem rozwiąże. Później Lobov na zakończenie przygody z MMA na UFC w Rosji na wrzesień.

 4. Dawać mu kogoś do ubicia, a najlepiej takiego co się waha UFC, czy wyrzucić to się problem rozwiąże. Później Lobov na zakończenie przygody z MMA na UFC w Rosji na wrzesień.

  daj spokój to jest fatalny meczmejking on musi zawalczyć z kimś mega mocnym

 5. daj spokój to jest fatalny meczmejking on musi zawalczyć z kimś mega mocnym

  A skoro nikt nie chce z nim walczyć? Właśnie wydawało się, że Fili czy Yair byliby niezłymi przeciwnikami to odmówili. Ma tylko dwa nazwiska na rozkładówce w UFC, nie wierzę, że dadzą mu kogoś z TOPu. Przepatrzyłem wszystkie nazwiska z tej kategorii to ciężko będzie mu dostać kogoś fajnego. Może Swanson, może idąc tym tropem Choi? Zobaczymy. Skoro planują(podobno ugrane) UFC w Rosji to idelanie by walczył na kwiecień, a potem wrzesień i ewentualnie grudzień, bo on chyba też obchodzi Ramadan.

 6. A skoro nikt nie chce z nim walczyć? Właśnie wydawało się, że Fili czy Yair byliby niezłymi przeciwnikami to odmówili. Ma tylko dwa nazwiska na rozkładówce w UFC, nie wierzę, że dadzą mu kogoś z TOPu. Przepatrzyłem wszystkie nazwiska z tej kategorii to ciężko będzie mu dostać kogoś fajnego. Może Swanson, może idąc tym tropem Choi? Zobaczymy. Skoro planują(podobno ugrane) UFC w Rosji to idelanie by walczył na kwiecień, a potem wrzesień i ewentualnie grudzień, bo on chyba też obchodzi Ramadan.

  a choi nie mial po ostatniej walce isc do wojska?

 7. Też bym odmówił :gsp:

  Ja oficialnie odrzucam walkę z tym gagatkiem. Z bólem serca doszedłem do wniosku, że 100 kg wagi, 2 próbne treningi MMA w życiu i wrodzona hejterska zawiść, nie wystarczyłyby na tego gracza i zostałbym zabity przez Zabita.

  Pewnie trenerzy powiedzieli zawodnikom, że stosunek obecnej popularności tegoż zawodnika do jego umiejętności się nie zgadza 🙂

 8. a choi nie mial po ostatniej walce isc do wojska?

  Z jego ostatnich wypowiedzi wynika, że to ostatni rok przed wojem, a bardziej "co najmniej rok".

 9. Nikt mu się nie zgodzi, więc najlepiej niech idzie na emeryturę i zajmie się stolarką, albo niech robi kosze z wikliny.

 10. Zabit ma swoje szwadrony, więc się nie dziwię, że wszyscy obsrani poza Artiomem oczywiście.

  Szwadrony Zabita:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.