Zabit Magomedsharipov po długim czasie poznał nazwisko kolejnego rywala w organizacji UFC. Efektownie walczący Rosjanin zmierzy się z Kylem Bochniakiem na UFC 223 na Brooklynie w Nowym Jorku. Organizacja nie potwierdziła jeszcze oficjalnie tego starcia.

Jak twierdził zawodnik, wielu potencjalnych rywali odrzuciło ofertę walki z nim. Jak widać Bochniak nie zamierzał unikać pojedynku z Rosjaninem. Magomedsharipov (14-1 MMA) dwa razy wygrał już w UFC, za każdym razem kończąc rywali poddaniami. Na co dzień trenuje on z takimi zawodnikami jak Frankie Edgar czy Eddie Alvarez. Bochniak (8-2 MMA) wygrał ostatnią walkę z Brandonem Davisem na UFC 220. Jego bilans w organizacji UFC wynosi 2-2.

UFC 223 odbędzie się 7 kwietnia. Wystąpią tam także m.in. Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz, Khabib Nurmagomedov czy Tony Ferguson.

9 KOMENTARZE

  1. bez sensu takie walki

    Właśnie z sensem. Budować zawodnika i tworzyć wokół niego otoczkę, a nie rzucać z miejsca na pożarcie. Ja tam lubię czasem bardziej model "bokserski", niż MMA.

  2. Bez sensu ? Cóż poradzisz na to , że nikt nie chciał podjąć rękawic z Zabitem , tak jak baju napisał nie ma co rzucać na pożarcie komuś z TOP , nie róbmy odrazu z Zabita mistrza , bo nie jeden miał nim być , a wiemy jak się skończyło , oczywiście nie ujmuje mu umiejętności bo to dzik i kot w jednym , dajmu mu szanse się troche jeszcze podhejpować i pokazać światu , a wyjdzie na tym lepiej . . .

  3. Co to kurwa znaczy odrzucić walkę?

    Odrzucasz walkę=kontuzja=pół roku bez propozycji walk. Szybko by  przeszło bawienie się w meczmejkerów

  4. Właśnie z sensem. Budować zawodnika i tworzyć wokół niego otoczkę, a nie rzucać z miejsca na pożarcie. Ja tam lubię czasem bardziej model "bokserski", niż MMA.

    Nie chodzi o to zeby rzucac na pozarcie komus z top 10, ale dac kogos na podobnym poziomie jak Kattar, Fili czy moze Bektic. Po co sztucznie promowac zawodnikow, ktorzy czesto sa za slabi zeby ich promowac np. Derrick Lewis

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.