Yoel Romero po gali UFC 225 w Chicago był pewny swojej wygranej z Robertem Whittakerem. Obity Kubańczyk w szpitalu nagrał wideo z właśnie takim przekazem, nazywając się czarnym Rockym mistrzem.

Co ważne, Romero nie zgadzał się z ruchem komisji sportowej, która zabroniła mu dalszego cięcia wagi, przez co jak twierdzi nie był w stanie zejść do 185 funtów. Decyzja sędziowska w jego walce z Robertem Whittakerem również wzbudziła wiele kontrowersji. Według specjalistów co najmniej jedna z rund w tym pojedynku powinna być z punktacją 10-8 dla Yoela. Wtedy najlepszym dla mistrza wynikiem mógłby być jedynie remis.

54 KOMENTARZE

 1. Romero przegrał walkę, jeszcze wkurwił mnie swoim cwaniactwem, jak niby w jaja dostał i ewidentnie wziął przerwę, żeby odpoczywać, bo chujowe cardio, a nie bolące jaja.

  Niestety Whittaker też mnie nie urzeka, jawi się jako taki nudny, bezpłciowy mistrz bez jakiejś iskry w sobie. Nie wiem czy tylko ja tak go widzę, niby najlepszy, niby wszystko na miejscu, ale za grosz w nim charyzmy i jakiegoś pierwiastka geniuszu.

 2. Romero przegrał walkę, jeszcze wkurwił mnie swoim cwaniactwem, jak niby w jaja dostał i ewidentnie wziął przerwę, żeby odpoczywać, bo chujowe cardio, a nie bolące jaja.

  Niestety Whittaker też mnie nie urzeka, jawi się jako taki nudny, bezpłciowy mistrz bez jakiejś iskry w sobie. Nie wiem czy tylko ja tak go widzę, niby najlepszy, niby wszystko na miejscu, ale za grosz w nim charyzmy i jakiegoś pierwiastka geniuszu.

  Tak, tylko Ty.

 3. W całowaniu mężczyzn w oktagonie!

  Niejedna kobieta chciałaby wycałować Rockholda, czy pocałować Whittakera w sutek, chłop ma szansę to korzysta, może lubi urozmaicenie.

 4. Niejedna kobieta chciałaby wycałować Rockholda, czy pocałować Whittakera w sutek, chłop ma szansę to korzysta, może lubi urozmaicenie.

  Dla mnie to on jest ukryty gejzer, wpadłem na to po jego stylówach, a ciepłe całuski przeciwników tylko mnie w tym utwierdzają.

 5. Dla mnie to on jest ukryty gejzer, wpadłem na to po jego stylówach, a ciepłe całuski przeciwników tylko mnie w tym utwierdzają.

  Dlaczego ukryty?Otwarcie okazuje czułości. Zresztą niech sobie jest gejem jak chce. Z żoną Whittakera i tak nie ma szans.

 6. Niejedna kobieta chciałaby wycałować Rockholda, czy pocałować Whittakera w sutek, chłop ma szansę to korzysta, może lubi urozmaicenie.

  jak chce to niech caluje , wazne ze umie dobrze przypierdolic i jest najtwardszym skurwysynem w UFC

 7. jak chce to niech caluje , wazne ze umie dobrze przypierdolic i jest najtwardszym skurwysynem w UFC

  absolutnie nie mam nic przeciwko, jest dodatkowy smaczek po walce, jak uda mu się kogoś znokautować.

 8. W której kategorii wagowej? :wow:

  A  DC w której jest kategorii jak się trzymał ręcznika i stał na jednej nodze na wadze jak bocian ?

 9. Romero przegrał walkę, jeszcze wkurwił mnie swoim cwaniactwem, jak niby w jaja dostał i ewidentnie wziął przerwę, żeby odpoczywać, bo chujowe cardio, a nie bolące jaja.

  Niestety Whittaker też mnie nie urzeka, jawi się jako taki nudny, bezpłciowy mistrz bez jakiejś iskry w sobie. Nie wiem czy tylko ja tak go widzę, niby najlepszy, niby wszystko na miejscu, ale za grosz w nim charyzmy i jakiegoś pierwiastka geniuszu.

  Dobrze ,że ty jesteś taki super z@j€b!$ty. Rób 84 kg i pokaż jaki jesteś wspaniały.

 10. A DC w której jest kategorii jak się trzymał ręcznika i stał na jednej nodze na wadze jak bocian ?

  Nie wiem, ale nawet z ręcznikiem zmieścił się w czasie i limicie.

 11. Nie wiem, ale nawet z ręcznikiem zmieścił się w czasie i limicie.

  :korwinlaugh:

  Co Ty Ziomek piszesz ? Gdyby nie pozycja DC w UFC to może ktoś by zweryfikował powtórnie wagę bez oszustwa i wtedy by się okazało , że 90gram tom pryszcz.

 12. A  DC w której jest kategorii jak się trzymał ręcznika i stał na jednej nodze na wadze jak bocian ?

  A jak się stoi na wadze na jednej nodze to coś zmienia? Serio pytam

 13. Gdyby nie pozycja DC w UFC to może ktoś by zweryfikował powtórnie wagę bez oszustwa i wtedy by się okazało , że 90gram tom pryszcz.

  Nie pochwalam, ale DC przynajmniej był pionierem zdaje się.

  Romero zwyczajnie nie zrobił wagi w wyznaczonym czasie, w dodatkowym zabroniono mu dalszego ścinania. Walkę przegrał lub ewentualnie zremisował, ale uważa się za mistrza.

 14. A jak się stoi na wadze na jednej nodze to coś zmienia? Serio pytam

  Nie wiem trzeba by zapytać DC i Tilla. W jakimś celu to robili.

 15. Dobrze ,że ty jesteś taki super z@j€b!$ty. Rób 84 kg i pokaż jaki jesteś wspaniały.

  A ty kurwa co zakochałeś się w nim?

 16. Nie wiem trzeba by zapytać DC i Tilla. W jakimś celu to robili.

  No ale na logikę biorąc to nic nie zmienia. Co, jak ktoś ma jedną nogę tylko to potrzebuje innej wagi?

 17. A tak ogólnie. Nie lubię Romero. Jakiś taki dziwny jest. Chyba nie rozumiem tego jego zachowania. I sama ksywa, Solder of God? Co ma wojsko do religii? To chyba już nie czasy krucjat. Dziwne to dla mnie. Niby taki chrześcijanin a gada z nienawiścią. Wolę Roberta, wydaje mi się spoko gościem.

 18. A to przepraszam por favor! Już więcej o Robciu złego słowa nie pisnę.

  :tellmemore:

  Oki. Ale ja jestem zakochany w Yoelu nie w Robciu.

 19. serio tak Ci się podobało?

  :jjsmile:

  Nie mogę Ci powiedzieć :shy:

  Byłeś w łykend w Poznaniu na paradzie ?

 20. Nie mogę Ci powiedzieć :shy:

  Byłeś w łykend w Poznaniu na paradzie ?

  ej, za dużo trawy, że nie pamiętasz? Przecież się witaliśmy… Mówiłeś nawet, że męsko wyglądam w mundurze prewencji.

 21. ej, za dużo trawy, że nie pamiętasz? Przecież się witaliśmy… Mówiłeś nawet, że męsko wyglądam w mundurze prewencji.

  A racja racja to od LDS od Hlibuta

 22. to po tym traci sie pamiec?:mamedwhat:

  Zyskuje się, poprzez zerowanie komórek, które zapamiętują głupoty, albo to, co podświadomie uważamy za głupoty. Dlatego baby tak nie lubią, jak ich faceci palą, bo wtedy nic do faceta nie dociera, a jak dotrze, to z miejsca jest wymazywane…:brainoverload:

 23. No ale na logikę biorąc to nic nie zmienia. Co, jak ktoś ma jedną nogę tylko to potrzebuje innej wagi?

  Ja z fizyki jestem ogórkiem, ale to całkiem logiczne, że jak masz 3 punkty podparcia, to na każdy przypadnie Mniejsza masa, niż jakbyś miał 2…

 24. Ja z fizyki jestem ogórkiem, ale to całkiem logiczne, że jak masz 3 punkty podparcia, to na każdy przypadnie Mniejsza masa, niż jakbyś miał 2…

  No ale to działa w przypadku jak trzymasz drugą nogę na ziemi. Jak staniesz na wadze na dwóch nogach i nagle jedną podniesiesz do góry to to waga się nie zmieni

 25. No ale to działa w przypadku jak trzymasz drugą nogę na ziemi. Jak staniesz na wadze na dwóch nogach i nagle jedną podniesiesz do góry to to waga się nie zmieni

  Hm, ale jak stoisz na 2 nogach i trzymasz się ręką ręcznika, to masz 3 punkty podparcia, więc maksymalnie waga może się rozłożyć po 1/3 na każdy punkt podparcia, czyli na wadze masz minimum 2/3 masy. A jak stoisz na 1 nodze, to masz 2 punkty podparcia, czyli ma jeden przypada minimum 1/2 masy. W teorii zatem waga mogłaby pokazać minimum 50% masy. Może o to chodzi? Ale może pierdolę głupoty, bo tak jak napisałem, z fizyki jestem chujowy.

 26. Hm, ale jak stoisz na 2 nogach i trzymasz się ręką ręcznika, to masz 3 punkty podparcia, więc maksymalnie waga może się rozłożyć po 1/3 na każdy punkt podparcia, czyli na wadze masz minimum 2/3 masy. A jak stoisz na 1 nodze, to masz 2 punkty podparcia, czyli ma jeden przypada minimum 1/2 masy. W teorii zatem waga mogłaby pokazać minimum 50% masy. Może o to chodzi? Ale może pierdolę głupoty, bo tak jak napisałem, z fizyki jestem chujowy.

  Jak stoisz na jednej nodze, to cała masa idzie w tą nogę…Daren próbowal, ale troche się wygłupił z tym numerem. Ręcznik na pewno pomógł. Grubasek spoglądał na wagę i kontrolował nacisk, tak, zęby w miarę sensownie wyszło. Połowę masy swojego przedramienia był stanie przenieść na ręcznik,przynajmniej.. Masa ciała grubaska poszła w wagę, masa ramion, przedramienia częściowo mogła pójśc w ręcznik,w zależności od tego jak naciskał.

  Część masy swojego korpusu też mógł przenieść na ręcznik, ale musiałby się pochylić lekko, tego nie zrobił.

 27. Hm, ale jak stoisz na 2 nogach i trzymasz się ręką ręcznika, to masz 3 punkty podparcia, więc maksymalnie waga może się rozłożyć po 1/3 na każdy punkt podparcia, czyli na wadze masz minimum 2/3 masy. A jak stoisz na 1 nodze, to masz 2 punkty podparcia, czyli ma jeden przypada minimum 1/2 masy. W teorii zatem waga mogłaby pokazać minimum 50% masy. Może o to chodzi? Ale może pierdolę głupoty, bo tak jak napisałem, z fizyki jestem chujowy.

  A widzisz, bo ja nie mówię o ręczniku tylko o samym staniu na jednej nodze. A tak to to chyba masz rację, w szkole byłem dobry z fizyki ale to było jakiś czas temu:) pozdro!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.