Adam Okniński

Informacja prasowa:

Kontuzja barku wyeliminowała Tymoteusza Pledziewicza z udziału w gali XCage8. Zawodnik No Limits Toruń nabawił się urazu podczas przygotowań do walki w Wielkiej Brytanii. Do końca liczono na udział Tymka w gali jednak liczne zabiegi oraz rehabilitacja nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

W międzyczasie szukano opcji rezerwowej dla Krzysztofa Pietraszka. Od razu uzyskaliśmy deklarację z Poland Top Team, że Adam Okniński (4-1) będzie gotowy do walki.

Z uwagi na krótki czas do oficjalnego ważenia, zawodnicy zawalczą w umówionym limice -98 kg.

18 KOMENTARZE

 1. Xcage 8 chyba bije rekord tych kontuzji :???:, ale i tak rozpiska jest bardzo dobra. Okniński to solidne zastępstwo, czakem na galę.

 2. Myślę, że dla widowiskowości nawet lepiej, że to Adam Okniński będzie walczył, obaj lubią walkę w stójce, więc będzie dobra bitka, mocne wymiany, a Tymoteusz Plendziewicz zaraz obalił by Pietraszka i poddał jakimś fajnym poddaniem 😀 a tak może będzie KO, nie mówię nic o Tymku, bo szczerze na mnie zrobiły mega wrażenie te jego anakondy 😀

 3. Licz ,ze na następnej gali dojdzie wreszcie do walki Tymka z Adamem a nie walki z Pietraszkiem który bedzie wtedy miał z 10 porażek..

 4. Pledziewicz zaliczyłby szybkie poddanie (pewnie przez anakondę;)), a Okniński zaliczy wygraną przez TKO, pewnie w drugiej najpóźniej. Zgadzam się, że dużo bardziej interesujące by było, gdyby walczyli między sobą.

 5. Jak ktoś jeszcze wypadnie, to podobno Janusz Dylewski jest w sztosie treningowym i zawalczy w każdej wadze

  No właśnie Dylewski już tak dawno nie walczył 👿

 6. Jednak nie będzie tej walki, Pietraszek zawalczy z Sylwestrem Borysem w kategorii -91kg.

  Podobno Pietraszek powiedział, że ważący 100kg Adam Okniński to dla niego za ciężki zawodnik. Po części szkoda, ale w sumie kolejny dobry pojedynek będzie, napewno nie będzie łatwa walka dla Borysa, przez to że Pietraszek na codzień walczy w wyższej kategorii wagowej niż Sylwester.

 7. Do tej walki jednak dojdzie, tym razem na gali Najmana. Pietraszek staje przed kolejna szansa na dopisanie porazki do swojego imponujacego rekordu. Az szkoda, ze ta walka nie jest przewidziana w transmisji, ktora przeprowadzi TVP Sport 😉

 8. Do tej walki jednak dojdzie, tym razem na gali Najmana. Pietraszek staje przed kolejna szansa na dopisanie porazki do swojego imponujacego rekordu. Az szkoda, ze ta walka nie jest przewidziana w transmisji, ktora przeprowadzi TVP Sport 😉

  Szkoda mi ostatnio tej kariery młodego Oknińskiego… Nie miałem wobec niego jakiś wielkich nadziei, no ale na jakieś fajne wyzwania mimo wszystko liczyłem. Natomiast to co się zaczęło w jego karierze dziać od momentu kiedy próbowano go zestawić z Piszczkiem to jest trochę parodia, bo co mu da walka z Pietraszkiem ? Mam tylko nadzieję, że na najbliższym Xcage 9 Adam zostanie zestawiony z Tymkiem Pledziewiczem i mamy emocje gwarantowane !

 9. Szkoda mi ostatnio tej kariery młodego Oknińskiego…

  Dopiero co mial okazje zawalczyc w turnieju LHW na Arenie Berserkerow. Walka z Wisniewskim czy Kowalskim to jednak widocznie zbyt duze wyzwanie dla kogos kto ostatnia powazna walke stoczyl dwa lata temu. Chyba, ze tata blokuje go kontraktem  z PLMMA 😉

 10. Dopiero co mial okazje zawalczyc w turnieju LHW na Arenie Berserkerow. Walka z Wisniewskim czy Kowalskim to jednak widocznie zbyt duze wyzwanie dla kogos kto ostatnia powazna walke stoczyl dwa lata temu. Chyba, ze tata blokuje go kontraktem  z PLMMA 😉

  No rzeczywiście, kompletnie zapomniałem o tym turnieju na AB… Może po prostu Adam już nie traktuje poważnie swojej kariery ?

 11. Dopiero co mial okazje zawalczyc w turnieju LHW na Arenie Berserkerow.

  Podejrzewam, że miał już podpisany kontrakt na walkę na gali Najmana, a Najman niczym Don King nie puszcza tak łatwo swoich zawodników.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.