Foto: Esther Lin/MMAFighting.com

Rumble mógłby być przykładem dla wielu zawodników jak zachowywać się w wypadku kontuzji przeciwnika.

Jak informowaliśmy wczoraj, Daniel Cormier doznał kontuzji, przez co nie będzie mógł wystąpić na kanadyjskiej gali UFC 206. Organizacja nadal szuka zastępstwa dla Anthony’ego, jednakże na ten moment nie został ogłoszony jego nowy przeciwnik. Tymczasem Rumble na swoich social mediach wspiera kontuzjowanego mistrza oraz życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia – wielka klasa!

Mówi się, że nową walką wieczoru może zostać pojedynek Maxa Hollowaya z Anthonym Pettisem. Co ciekawe, Ariel Helwani podał także informację, iż stawką walki będzie tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Oznaczałoby to, że Jose Aldo zostanie prawowitym mistrzem tej dywizji, a Conor McGregor będzie zmuszony oddać swój tytuł na rzecz Brazylijczyka.

25 KOMENTARZE

 1. Fajnie, że przy tej całej pedalskiej modzie na burackie zachowanie są jeszcze ludzie tacy jak Rumble- z klasą.

 2. W odwrotnej sytuacji DC by się tak nie zachował… w kontuzję wierzę, obsrać się nie obsrał ale to już nie jest dawny DC, dawnego łatwiej było lubić.

 3. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że DC nie jest najmłodszy.

  Ony doszło do rewanżu z JJ przed jego 40-tką.

 4. Właśnie kurwa nic. Suche, że prawie sie najadłem.

  No i dobrze, bo to nie miało być zabawne.  Gdzie Ty masz mózg ?

 5. Ta jasne obsrał zbroję… jak codziennie wchodzi do klatki z Cainem ehhh poziom Cohones spada na łeb. Pojawiło się tu tylu "Sebixów MMA" że szkoda strzępić…

 6. Ta jasne obsrał zbroję… jak codziennie wchodzi do klatki z Cainem ehhh poziom Cohones spada na łeb. Pojawiło się tu tylu "Sebixów MMA" że szkoda strzępić…

  Podbijam, czasem zanim człowiek wejdzie w temat wie co już bedzie napisane i to kilka razy  – dramat.

 7. Fajnie, że przy tej całej pedalskiej modzie na burackie zachowanie są jeszcze ludzie tacy jak Rumble- z klasą.

  Fajnie, że są różni ludzie. Trzeba zarówno Rumblów jak i Conorów.

 8. BE zadało sobie trud analizy statystycznej zagadnienia. Tabela obrazuje ilość kontuzji w poszczególnych obozach w latach 2009-2016, dla zawodników UFC, którzy mieli zakontraktowane w tym okresie co najmniej pięć pojedynków.

  Jak widać zawodnicy AKA  z tej grupy "zawalają" z powodu kontuzji jedną na pięć walk. This is Sparta!

 9. Już myślałem, że poszedł tweet "Hey pussy are you still there?" :deniro:

  Żartuję. Mam nadzieję, że DC szybko będzie mógł wrócić i zawalczyć z Rumblem.

 10. BE zadało sobie trud analizy statystycznej zagadnienia. Tabela obrazuje ilość kontuzji w poszczególnych obozach w latach 2009-2016, dla zawodników UFC, którzy mieli zakontraktowane w tym okresie co najmniej pięć pojedynków.

  Jak widać zawodnicy AKA  z tej grupy "zawalają" z powodu kontuzji jedną na pięć walk. This is Sparta!

  Wynik w Alliance nabił tylko Cruz :mamed:

 11. Nie rozumiem hejtu na DC. Wiele wyrzeczeń kosztuje ich cały okres przygotowawczy, gdyby się wystraszył, to nie przechodził by obozu, przygotowań, wyrzeczeń tylko, żeby stwarzać pozory. Pretendent okazuje szacunek, a większość z niego drwi. Tez jestem rozgoryczony, ze walka się nie odbędzie (na razie), ale trochę szacunku i zrozumienia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.